Powiązane leki
(opisy)

Arnisol (Aesculus hippocastanum, Arnica montana)

Escalar (Aesculus hippocastanum, Arnica montana, Calendula officinalis)

Heparin- Hasco (Heparinum natricum)

Hirudoid (Heparinoid)

Lioton 1000 (Heparinum natricum)

Lioven MAX (Heparinum natricum)

Arnica-Heel S (maść)

Maść arnikowa

Maść borowinowa

Traumeel S (maść)

Tagi

mascic stluc wnioskowac zlamac zdrowki palec krwiak hania noga wielki

Fora dyskusyjne

zobacz stłuczony paznokieć dużego palca (5)

zobacz Mały palec u nogi (2)

zobacz stluczenie i zlamanie palca u nogi (1)

zobacz bol palca u nogi (1)

zobacz Pęknięcie/stłuczenie/obrzęk/krwiak (3)

zobacz Stłuczenie uda + krwiak (2)

zobacz Ból lewej nogi pod kolanem. (3)

zobacz Paznokieć i wielki problem (1)

zobacz złamany stłuczony palec? (zdjęcie) (2)

zobacz stłuczenie, pęknięcie czy złamanie? (1)

zobacz pęknięcie, złamanie, spuchnięcie? (1)

zobacz Rozpoznanie złamania (3)

zobacz Złamanie palca czy stłuczenie? -RTG (1)

zobacz stluczona czy złamana żuchwa? (1)

zobacz Zwykłe stłuczenie (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Stluczony / zlamany palec u nogi

Stluczony / zlamany palec u nogi

Hania , 10-08-2005, 11:59

...no wlasnie, przebieżając radośnie balkon wieczorem zapomniałam, że w jednym miejscu jest ogranicznik - nadziawszy się nań już sobie przypomniałam ;-/ Palec bolał jak diabli, teraz jest siny, zginać mogę, wnioskuję więc, że złamany nie jest, a jeśli już, to w okolicy paznokcia gdzieś (a to ten drugi od najmniejszego). Wnioskuję więc również, że sensu wielkiego w gips wkładać go nie ma. (butów krytych jednak nie mogłam dziś założyć ;-/)

Czy znacie może jakieś sposoby na szybsze pozbycie się bólu/krwiaka? Ciut spuchnięty też jest i trochę cieplejszy, ale, że powierzchnia tu niewielka, to i pewna nie jestem tej opuchlizny...

Pozdrawiam, Hania

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Stluczony / zlamany palec u nogi | Hania , 10-08-2005, 14:41

Kaja napisał(a):

Na ból i krwiaki dobra jest maść Arcalen ( ok.7 zł).

dziekuję ślicznie :) baba w aptece z histerią wysłała mnie do doktora - jakiś wysyp histeryków ostatnio a mi wyszła z głowy nazwa, wiedziałam, że jakaś Dobra Duszyczka się znajdzie :)

Zdrówki Hania

Re: Stluczony / zlamany palec u nogi | Kaja, 10-08-2005, 15:57

Wed, 10 Aug 2005 09:59:27 +0000 (UTC), *Hania* napisał(a):

Czy znacie może jakieś sposoby na szybsze pozbycie się bólu/krwiaka? Ciut spuchnięty też jest i trochę cieplejszy, ale, że powierzchnia tu niewielka, to i pewna nie jestem tej opuchlizny...
Na ból i krwiaki dobra jest maść Arcalen ( ok.7 zł).

Kaja

Re: Stluczony / zlamany palec u nogi | Kaja, 10-08-2005, 17:34

Wed, 10 Aug 2005 12:41:43 +0000 (UTC), *Hania* napisał(a):

Kaja napisał(a):
dziekuję ślicznie :) baba w aptece z histerią wysłała mnie do doktora - jakiś wysyp histeryków ostatnio a mi wyszła z głowy nazwa, wiedziałam, że jakaś Dobra Duszyczka się znajdzie :)
To jest rewelacyjna maść. Ma szerokie zastosowanie :-)

Kaja

Re: Stluczony / zlamany palec u nogi | Hania , 11-08-2005, 08:59

Kaja napisał(a):

To jest rewelacyjna maść. Ma szerokie zastosowanie :-)
Dzieki o Pani :-))) kolorek palca wiele lepsiejszy i prawie nie boli - nadal jedynie chodze w sandalkach, bo juz w bucie to nie teges, jak mawial Szrek

Zdrowki Hania

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

Osteoporoza Osteoporoza

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza