Powiązane leki
(opisy)

Tagi

koszt ruchomy nosic aparat stala ortodonta wizyta kosztowac grupowiczow podziac

Fora dyskusyjne

zobacz Aparat stały (3)

zobacz Błąd lekarski? (0)

zobacz Białe plamki na zębach (2)

zobacz aparat na górne zęby (2)

zobacz Ruchomy aparat- czy byłby dla mnie dobry? wrzucam zdjęcia (7)

zobacz ekstrakcja zębów dla aparatu ortodontycznego (0)

zobacz trainer myo (1)

zobacz Aparat ruchomy w wieku 24 lat...czy to zadziała? (2)

zobacz [Ortodonta] Jaki aparat? (1)

zobacz krzywy zgryz (6)

zobacz Aparat Ortodontyczny (2)

zobacz Aparat ruchomy (1)

zobacz Aparat ortodontyczny- ruchomy (1)

zobacz Ortodonta - Wojkowice koło Wrocławia (0)

zobacz aparat stały (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » aparat na zeby

aparat na zeby

andrzej, 19-08-1999, 22:47

witam

mam niemila wade zgryzu - jedynki mam troche za bardzo wykrzywione do przodu

w zwiazku z tym mam pytanie czy jest mozliwe skorygowanie tej wady zwyklym aparatem (nie stalym)

a jezeli stalym, to w jaki sposob wyglada zakladanie, ile sie to nosi i ile kosztuje

pardzo prosze o odpowiedz

pozdrowienia

andrzej

Re: aparat na zeby | Adam, 25-08-1999, 23:10

niestety, bez oglądnięcia delikwenta niewiele można powiedzieć. radziłbym wizytę u ortodonty. sama wizyta dużo nie kosztuje (jeżeli masz mniej niż 14 lat to nawet możesz wybrać się do Kasowego ortodonty), a wszystko ci wyjaśni. koszty aparatu wahają się w zależności od wielkości miasta i popularności danego ortodonty na danym terenie, ale z reguły zaczynają się od 400-500PLN - aparatu ruchomego i ok. 900-1000 PLN aparatu stałego, plus koszty wizyt w czasie leczenia (od 40-50 PLN). oczywiście koszty podałem zupełnie orientacyjnie, jeżeli ktoś z grupowiczów ma jakieś dokładne dane ze swojego miejsca zamieszkania, to może się podzieli tymi informacjami?

andrzej wrote in message news:U3_u3.32819$X3.492606 [at] news.tpnet.pl...
witam

mam niemila wade zgryzu - jedynki mam troche za bardzo wykrzywione do przodu

w zwiazku z tym mam pytanie czy jest mozliwe skorygowanie tej wady zwyklym aparatem (nie stalym)

a jezeli stalym, to w jaki sposob wyglada zakladanie, ile sie to nosi i ile kosztuje

pardzo prosze o odpowiedz

pozdrowienia

andrzej

Re: aparat na zeby | Y@rec, 27-08-1999, 07:10

Znajomy robil dla syna (w Olsztynie) i kosztowalo ok. 2000 PLN i kazda wizyta co 2 miesiace 70 PLN poki co przez rok.

Y [at] rec

Re: aparat na zeby | Wojciech Sachowicz, 27-08-1999, 13:37

Na aparat staly mojej zony wydalem w ciagu dwoch lat ok. 6500pln. Najpierw trzeba wyleczyc wszystkie zeby, wymienic amalgamaty itp. Sam aparat kosztowal dwa lata temu ok. 1500 pln. Co 4-5 tygodni wizyta u ortodonty - 150-200 pln. jak zdejma, trzeba jeszcze przez jakis czas (okolo roku) nosic aparat ruchomy - 900 pln. Ceny z Warszawy.

W.

Adam wrote:
niestety, bez oglądnięcia delikwenta niewiele można powiedzieć. radziłbym wizytę u ortodonty. sama wizyta dużo nie kosztuje (jeżeli masz mniej niż 14 lat to nawet możesz wybrać się do Kasowego ortodonty), a wszystko ci wyjaśni. koszty aparatu wahają się w zależności od wielkości miasta i popularności danego ortodonty na danym terenie, ale z reguły zaczynają się od 400-500PLN - aparatu ruchomego i ok. 900-1000 PLN aparatu stałego, plus koszty wizyt w czasie leczenia (od 40-50 PLN). oczywiście koszty podałem zupełnie orientacyjnie, jeżeli ktoś z grupowiczów ma jakieś dokładne dane ze swojego miejsca zamieszkania, to może się podzieli tymi informacjami?

andrzej wrote in message news:U3_u3.32819$X3.492606 [at] news.tpnet.pl...
.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania

Czas naszego życia Czas naszego życia

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi

Zespół jelita drażliwego Zespół jelita drażliwego

Udar mózgu Udar mózgu