Powiązane leki
(opisy)

Balsam kręgowy Ojca Grzegorza

Vitaleg

Aethoxysklerol (Polidocanolum)

Hascovir (krem) (Aciclovirum)

Herpex (Aciclovirum)

Cicatridina (krem)

Krem F-18

Vratizolin (Denotivirum)

Nizoral (krem) (Ketoconazolum)

Bactroban (Mupirocinum)

Tagi

ania masaz ddqk popekac naczynko urok zamykac krem poszerzyc zniknac

Fora dyskusyjne

zobacz popekane naczynka (3)

zobacz czy ktoś wie co to może być? (3)

zobacz Torbiel podspojówkowa (0)

zobacz Czerwone policzki (15)

zobacz pajączki (7)

zobacz Popękane naczyńka na twarzy (3)

zobacz Zaczerwienienie na twarzy (3)

zobacz ból brzucha (0)

zobacz popękane naczynka (6)

zobacz Wysypka wokół oczu (1)

zobacz PĘKAJĄCE NACZYNKA POD PIERSIAMI (0)

zobacz złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

zobacz Popękane naczynia z wylewami na nogach. (1)

zobacz usuwanie zaczerwienień gorzow (9)

zobacz Popękane naczynka (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » popekane naczynka

popekane naczynka

S__3, 15-08-2005, 21:44

Witam

Mam malenki problem z popekanymi naczynkami glownie w na plecach w okolicy karku.Nie sa one duze ( cieniutkie czerwone niteczki na ok 1-1.5 cm ) i mam pytanie..; co na to mozna poradzic?? jakies kremy czy cos i czy istnieje szansa ze np. poprzez jakies masaze w polaczeniu z kremami znikna one ,czy to juz taki urok jest ?:((..

pozdrawiam

Ania

Re: popekane naczynka | pestifer, 18-08-2005, 16:29

Użytkownik "S__3" napisał w wiadomości news:ddqk92$go7$1 [at] news.onet.pl...
Witam

Mam malenki problem z popekanymi naczynkami glownie w na plecach w okolicy karku.Nie sa one duze ( cieniutkie czerwone niteczki na ok 1-1.5 cm ) i mam pytanie..; co na to mozna poradzic?? jakies kremy czy cos i czy istnieje szansa ze np. poprzez jakies masaze w polaczeniu z kremami znikna one ,czy to juz taki urok jest ?:((..
nie popekane a poszerzone tylko mozna je zamykac

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością? Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością?

Leczenie czakramów i energia kundalini Leczenie czakramów i energia kundalini

Rak piersi - nowe nadzieje i możliwości leczenia (II wyd.) Rak piersi - nowe nadzieje i możliwości leczenia (II wyd.)

Masaż kobiety w ciąży i niemowlęcia Masaż kobiety w ciąży i niemowlęcia

Kojący dotyk. Masaż i refleksoterapia dla niemowląt i dzieci Kojący dotyk. Masaż i refleksoterapia dla niemowląt i dzieci