Powiązane leki
(opisy)

Solcogyn (Acidum aceticum, Acidum nitricum)

Mitomycin C (Mitomycinum)

Cisplatin-Ebewe (Cisplatinum)

Vagothyl (Policresulenum)

Albothyl (Policresulenum)

Silgard (Vaccinum Human Papilloma Virus)

Omnadren (Testosteronum)

Orgametril (Lynestrenolum)

Cantharis compositum S

Triquilar (Ethinylestradiolum, Levonorgestrelum)

Tagi

niewydolnosc szyjka macica ciaza przeciwbolowy dozwolic pecherz pollie emyo kobieta

Fora dyskusyjne

Czy kobiety w ciąży mogą. ? (1)

wynik badania histopatologicznego (0)

Ektiopia endomedrialna szyjki macicy (2)

Czy mogę mieć orgazm po krioterapii szyjki macicy? (0)

powiekszenie "czegos" w pochwie (4)

szczepionka na raka szyjki macicy (10)

kreatyna a nerki (38)

Bolący Brzuch (3)

Rak Szyjki Macicy (5)

tyłozgięcie szyjki macicy (0)

Dysplazja szyjki macicy (3)

Polip na szyjce macicy w ciąży (1)

badanie u ginekologa (12)

czy jestem w ciąży? (1)

BOL JAJNIKOW (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » lek przeciwbólowy dla k. w ciązy

lek przeciwbólowy dla k. w ciązy

emyo, 15-08-2005, 23:30

jaki lek przeciwbólowy dla kobiety w pierwszym miesiącu ciąży. Chodzi o ból pęcherza.

pozdr

Re: lek przeciwbólowy dla k. w ciąz | Emi, 16-08-2005, 03:15

emyo napisał(a):
jaki lek przeciwbólowy dla kobiety w pierwszym miesiącu ciąży. Chodzi o ból pęcherza.
co jak co, ale w przypadku kobiety w ciąży nie pytałabym się na grupie o jakikolwiek lek...

jest to wyjątkowy stan, dlatego wg. mnie każdy, absolutnie każdy lek powinien być konsultowany z lekarzem prowadzącym...

E_m_i_

"Ci co poznali mrok, światło kochają, Oczekują świtu, nocy się lękając" D.R.Koontz

Re: lek przeciwbólowy dla k. w ciąz | Pollie, 16-08-2005, 10:24

z tego co wiem (a wiem dobrze, bo sama bylam w ciazy) no-spa jest calkowicie dozwolona w ciazy ;) - to po pierwsze, a po drugie - pomaga na bol pecherza, bo tez mialam z tym problemy. pozdrawiam

emyo napisał(a):

pozdr

.

Re: lek przeciwbólowy dla k. w ciąz | Adam Wysokiński, 16-08-2005, 15:48

Pollie wrote:

z tego co wiem (a wiem dobrze, bo sama bylam w ciazy) no-spa jest calkowicie dozwolona w ciazy ;) - to po pierwsze,
W niewydolności szyjki macicy też? Pozdrawiam.

www: www.e-medicus.org/ blog: adamwysokinski.blogspot.com/ mobile: +48 609 676 178 skype: adamwysokinski

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie Rak szyjki macicy. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Atlas cytopatologii szyjki macicy Atlas cytopatologii szyjki macicy

Masaż kobiety w ciąży i niemowlęcia Masaż kobiety w ciąży i niemowlęcia

Dieta przyszłej matki. Poradnik dla kobiet w ciąży Dieta przyszłej matki. Poradnik dla kobiet w ciąży