Powiązane leki
(opisy)

Tagi

szczeka szyja zaczac infekcja guzek pzrechodzilem martwica broda sroda pojawic

Fora dyskusyjne

zobacz Ziarnica? (4)

zobacz Guzki na szyi (1)

zobacz guzy na węzłach chłonnych (5)

zobacz Przewlekly bol gardla,guzek na szyi? (9)

zobacz pulsujące oko (0)

zobacz zaczerwenienienie skóry szyi (0)

zobacz Przebarwienie i twardy zarost na szyi i brodzie (3)

zobacz zbyt duże owłosienie u kobiet (1)

zobacz Krew (5)

zobacz STRZELAJĄCA SZCZĘKA (0)

zobacz dzwiny guzek (1)

zobacz guzy na żebrze i w innych miejscach (2)

zobacz guz na brodzie (1)

zobacz spuchnięte dziąsła, guzek pod brodą (2)

zobacz brak miejsowego zarostu na brodzie (4)

Guzki na szyi

Bartek, 20-08-2005, 18:50

Czesc,

Wiem ze temat guzkow na szyi byl mocno walkowany na roznych grupach ale mojego przypadku nie udalo mi sie znalesc na forum.

Mam kilka guzkow na szyi w kilku miejscach. Kilka dni temu pojawila mi sie opryszcza (juz 2 raz w niedlugim czasie) i pojawily mi sie 2 nowe dlatego zaczalem sie powaznie martwic. Opisze jak tylko potrafie lokalizacje tych guzkow.

Jeden mam posrodku tuz pod broda - jeden centymetr od brody - guzek ma wielkosc okolo 1,2cm, sam z siebie nie boli chyba ze go pozadnie "wymacam" to czuje w tym miejscu dyskomfort.

Drugi guzem mam tuz nad jablkiem adama i jest wyraznie mniejszy.

Trzeci pojawil mi na lewej stronie podbrudka tak gdzies przy szczece pod zebami - jest dosc spory taki jak ten pierwszy.

Ostatnio pzrechodzilem liczne infekcje gardla i z tym tez ide w srode do Laryngologa.

Jak zaczalem przegladac rozne grupy to sie troche przestraszylem bo wyczytalem gdies ze jak sie ktos poci w nocy to moze to byc ziarnica.

Mialem ostatnio robione badanie krwi - jak cos to moge podac ktores badanie na forum.

Czy mam sie czym martwic? Az sie boje odpowiedzi :)

Prosze o porade.

BB

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby