Powiązane leki
(opisy)

Otomer

Pertlenon (Urea peroxydata)

Betanil forte (Betahistini dihydrochloridum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Cyto-Protectin MR (Trimetazidini dihydrochloridum)

Flunarizinum (Flunarizinum)

Ginkofar (Ginkgo biloba)

GinkoPrim

Histigen (Histimerck) (Betahistini dihydrochloridum)

Neatin (Betahistini dihydrochloridum)

Tagi

szurac rzeczywisty ucho woda przeplukac dlubac glowa plukac bolec wpasc

Fora dyskusyjne

zobacz Zatkane ucho. Nic nie pomaga. (0)

zobacz PO PLUKANIU UCHA LECI Z NIEGO WODA (1)

zobacz Płukanie uszu (pytanie) (2)

zobacz przepłukiwanie ucha (0)

zobacz Problem z zatkanymi uszami. (3)

zobacz Zatkane ucho (2)

zobacz 8.03 miałem wycinane migdały, dalej bolą, problem z pracą (6)

zobacz Zapalenie uszu - jak długo...??? (1)

zobacz korki w uszach co to? (1)

zobacz uszy... (15)

zobacz Płukanie gardła (2)

zobacz domestos a wzrok (0)

zobacz Przekrwione oko. (1)

zobacz GUZ NA CZUBKU GŁOWY (3)

zobacz wacik pozostawiony w uchu dziecka w czasie czyszczenia (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Coś mi do ucha wpadło ;/

Coś mi do ucha wpadło ;/

Karol Y, 22-08-2005, 10:29

Witam, wczoraj wieczorem biorą kąpiel, jak to zwykle biorąć przysznic w momencie gdy strumien wody był skierowany na bok twarzy to nagle przycicho mi wszystko w prawym uchu. Myślałem, że to woda to wycierałem ręcznikiem i patyczkami do uszy no i slysze juz normalnie. Dzisiaj rano się obudziłem, a w uchu mi coś trzeszczy i szura jak ruszam głową xO Próbowałem dłubać, czyścić, płukać, ale nic nie pomaga, nie chce wyjść. Po płukaniu zmokło i nie szura już jak wcześniej.

Co ja mam robić dalej? :F

Pozdrawiam.

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | Piotrek, 22-08-2005, 16:23

Poczekaj kilka dni, powinno minąć. Też tego doświadczyłem parę razy po kąpieli. Rzeczywiście denerwujące uczucie: w uszach już niby sucho, a tu nagle przy pewnych ruchach czułem w nich coś w rodzaju "strzykania", tak, jakby wewnątrz coś przeskakiwało. Niby to nie bolało, ale odczuwałem przy tym dość wyraźny dyskomfort. Nie wiem co jest tego przyczyną-może rzeczywiście jakieś resztki wody zalegające głęboko w uszach coś tam w środku podrażniają (podejrzewam, że błonę bębenkową).

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | Ewa W, 22-08-2005, 17:22

Idź do laryngologa.

Pozdr. Ewa

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | Rafal M, 22-08-2005, 17:50

Użytkownik "Karol Y" napisał w wiadomości news:debr7q$1f5q$1 [at] node1.news.atman.pl...

Moze jeszcze troche wody zostalo? Mi czasami pomaga schylenie glowy do przodu i jej wyprostowanie bokiem ;) Hmmm nie wiem jak to napisac ;) Czasami wlasnie jakas woda wyplynie ;)

Pozdrawiam Rafal

Odpowiadajac na moj email usun cyfry z adresu

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | nornik, 22-08-2005, 21:40

Idz na przeplukanie ucha, tak bywa ze woskowina jak dostanie troche wody, to sie jakos dziwnie odlkeja lub laczy w wieksze grudki. Masz zatkane ucho i najzylkej trzeba je przeplukac duza szczykawka wody, mialem to ze 2 razy w zyciu, zadnego bulu, tylko pozniej troche lepiej slyszysz, najlepszy skutek jak oba uszka przeplukaja od razu aby poziom szumow ulicznych byl wyrownany.

pozdr nornik

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | Maciek C, 23-08-2005, 03:05

nornik wrote:
Idz na przeplukanie ucha, tak bywa ze woskowina jak dostanie troche wody, to sie jakos dziwnie odlkeja lub laczy w wieksze grudki. Masz zatkane ucho i najzylkej trzeba je przeplukac duza szczykawka wody, mialem to ze 2 razy w zyciu, zadnego bulu, tylko pozniej troche lepiej slyszysz, najlepszy skutek jak oba uszka przeplukaja od razu aby poziom szumow ulicznych byl wyrownany.

pozdr nornik
Zgadzam się, miałem to samo, płukanko pomogło, nie bolało :)

Pozdrawiam Maciek C

Re: Coś mi do ucha wpadło ;/ | Karol Y, 24-08-2005, 13:14

Witam, wczoraj wieczorem biorą kąpiel, jak to zwykle biorąć przysznic w momencie gdy strumien wody był skierowany na bok twarzy to nagle przycicho mi wszystko w prawym uchu. Myślałem, że to woda to wycierałem ręcznikiem i patyczkami do uszy no i slysze juz normalnie. Dzisiaj rano się obudziłem, a w uchu mi coś trzeszczy i szura jak ruszam głową xO Próbowałem dłubać, czyścić, płukać, ale nic nie pomaga, nie chce wyjść. Po płukaniu zmokło i nie szura już jak wcześniej.

Dzieki bardzo za odpowiedzi. Udalo sie nastepnego dnia, gdy gralem w plike. Podczas zapomnailem o tym, a po meczu juz nic nie szuralo - pewnie wypadlo :D Potem mnie jeszcze cale ucho bolalo od mojego dlubania , ale teraz juz jest wszystko ok :P

Pozdrawiam.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak nie wpaść w depresję. 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie Jak nie wpaść w depresję. 40 szkodliwych przesądów, które zatruwają nam życie

Zadbana skóra Zadbana skóra

Neurocybernatyka teoretyczna Neurocybernatyka teoretyczna

Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski

Uzdrawiająca siła wody Uzdrawiająca siła wody