Powiązane leki
(opisy)

Oenobiol Worki i Cienie Pod Oczami

Vaniqa (Eflornithinum)

Reumogel

Colocynthis-Homaccord (iniekcje)

Colocynthis-Homaccord (krople)

Sirdalud (Tizanidinum)

Flugalin (Flurbiprofenum)

Opokan (Meloxicamum)

Aglan (Meloxicamum)

Arcoxia (Etoricoxibum)

Tagi

poziomy kocic wysokoci rozumiec prawidlowy kregoslup ustawic krzyzowa trzon krag

Fora dyskusyjne

zobacz proszę o podpowiedź (0)

zobacz Niespojenien łuków S1 (1)

zobacz Badanie rtg kręgosłupa (0)

zobacz MRI + RTG KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO I LĘDŹWIOWEGO (1)

zobacz Wynik badania MR kręgosłupa lędzwiowo-krzyżowego (1)

zobacz rentgen kregosłupa lędzwiowego- potrzebn diagnoza (0)

zobacz Promieniowanie bólu do stóp (0)

zobacz Ból kręgosłupa odcinka lędzwiowego, opis badania. (0)

zobacz odcinek lędźwiowy kręgosłupa (3)

zobacz Badanie MRI kregosłupa L (0)

zobacz Ból kręgosłupa lędżwiowego z prawej strony i prawego boku (7)

zobacz Skolioza kręgosłup (4)

zobacz Wada postawy - czy możliwy stopień niepełnospr. ? (0)

zobacz Wynik TK kręgosłupa (0)

zobacz Prośba o interpretację wyniku MR (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » rtg kręgosłupa - co to oznacza?

rtg kręgosłupa - co to oznacza?

tomaszgebala, 24-08-2005, 23:20

Wykonałem po raz pierwszy w życiu rtg kręgosłupa - od pewnego czasu mam ostre bóle...

Opis mówi: "Skolioza lewostronna dolnego odcinka kręgosłupa L-S. Lordoza zachowana. Poziome ustawienie koci krzyżowej. Trzony kręgów prawidłowej wysokoci."

Jak mam to rozumieć? szczególnie chodzi mi o sprawę koci krzyżowej
Tomasz Gębala ============================= republika.pl/lublin_tg .... zagłosuj na ni klikajc w banner rankingowy

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców

Podstawy mikrobiologii dla stomatologów Podstawy mikrobiologii dla stomatologów

100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej 100 metod samoleczenia w medycynie naturalnej

Zwyciężyć chorobę Zwyciężyć chorobę

Anoreksja i bulimia psychiczna. Rozumienie i leczenie zaburzeń odżywiania się Anoreksja i bulimia psychiczna. Rozumienie i leczenie zaburzeń odżywiania się