Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pozdrowionka podstawowy szerszy trza organizm badac piekny morfologia zamach elektrolit

Fora dyskusyjne

zobacz wrażenie zimna (1)

zobacz morfologia jakie markery (dla uprawiającego sport) (1)

zobacz Niepokojące wyniki badań (6)

zobacz Morfologia- wyniki. (2)

zobacz Pieczenie i brak czucia w udzie (2)

zobacz badania na obecność Candidy (0)

zobacz drżenie rąk (1)

zobacz drętwienie nóg (3)

zobacz Zakażenie grzybiczne (23)

zobacz Badanie krwi (2)

zobacz Co to za wyniki? (1)

zobacz Podstawowe badania krwi. (1)

zobacz Czeste uczucie słabosci co kilka dni stan podgorączkowy (2)

zobacz Anemia (1)

zobacz Ciągłe zmęczenie, omdlenia (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Badania krwi , jakie sa takie "szersze" ? ;-)

Badania krwi , jakie sa takie "szersze" ? ;-)

Rokes, 10-09-2005, 14:36

Witam!

Mam pytanie , od ostatniego czasu roznie sie czuje , nie wiem czy to zaproacowanie czy czegos mi brakuje albo cos sie rozregulowalo... Chcialbym zrobic (bo dawno nie robilem) jakies badania krwi , ale nie takie podstawowe , cos o szerszym spektrum , czy za jednym zamachem strzykawkowym ze tak powiem badaja po za podstawowymi wynikami np. jakies stezenia hormonow i innych pierdoł (Chodzi o prace gruczolow dokrewnych itp.) , co jeszcze z badan przydalo by sie zrobic za jednym zamachem (wiem ze to spore koszta ale jak trza to trza) aby sprawdzic ogolne funkcjonowanie organizmu , prosze o info , mam 21 lat....

Pozdrowionka i dzieki piekne z gory

Re: Badania krwi , jakie sa takie "szersze" ? ;-) | Emi, 10-09-2005, 14:49

Rokes napisał(a):
Witam!

Mam pytanie , od ostatniego czasu roznie sie czuje , nie wiem czy to zaproacowanie czy czegos mi brakuje albo cos sie rozregulowalo... Chcialbym zrobic (bo dawno nie robilem) jakies badania krwi , ale nie takie podstawowe , cos o szerszym spektrum , czy za jednym zamachem strzykawkowym ze tak powiem badaja po za podstawowymi wynikami np. jakies stezenia hormonow i innych pierdoł (Chodzi o prace gruczolow dokrewnych itp.) , co jeszcze z badan przydalo by sie zrobic za jednym zamachem (wiem ze to spore koszta ale jak trza to trza) aby sprawdzic ogolne funkcjonowanie organizmu , prosze o info , mam 21 lat....
a krwi to tak...

morfologia, OB, elektrolity, poziom cukru, TSH (tarczyca) i myślę, że tyle Ci wystarczy :)

E_m_i_

"Ci co poznali mrok, światło kochają, Oczekują świtu, nocy się lękając" D.R.Koontz

Re: Badania krwi , jakie sa takie "szersze" ? ;-) | BlackMoon, 10-09-2005, 15:35

morfologia, OB, elektrolity, poziom cukru, TSH (tarczyca) i myślę, że tyle Ci wystarczy :)

ja bym tylko dodał fT4, tak gdyby z TSH coś było nie tak...

Re: Badania krwi , jakie sa takie "szersze" ? ;-) | Ewa K., 10-09-2005, 15:41

tyle

ja bym tylko dodał fT4, tak gdyby z TSH coś było nie tak...

Morfologia koniecznie z rozmazem. Można też zrobić gospodarkę lipidową (cholesterol całkowity, HDL, LDL i triglicerydy)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Otorynolaryngologia dla studentów medycyny i stomatologii Otorynolaryngologia dla studentów medycyny i stomatologii

Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki Nadmiar kwasu rujnuje zdrowie - przyczyny i skutki

Druga dojrzałość.  W poszukiwaniu pomysłu na życie Druga dojrzałość. W poszukiwaniu pomysłu na życie

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia