Powiązane leki
(opisy)

Tagi

przydac godzic oddac noweczki przekazywac mrowka dgut skorzystac kosciol opakowac

Fora dyskusyjne

anoreksja bulimiczna (3)

Mięsista wydzielina (6)

pomagajmy!!! (0)

Dobry onkolog z Krakowa i okolic (1)

szumy uszne na częstotliwości 17-18Khz (0)

Pytanie... (0)

Prawdopodobny uraz kręgosłupa. (0)

dziwne ukąszenie. (1)

Problem z owadami (0)

MRÓWKI FARAONKI (57)

Ból głowy co jest?? (7)

Bolące kolana (0)

Czy to nerwica? (6)

Słabo i ciemno przed oczami (1)

ciemnosc przed oczami i gardło/żołądek (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Mam do oddania leki

Mam do oddania leki

Mrówka, 22-09-2005, 20:30

Takie leki: Molsidomina prolongatum data waznosci 2006 *09 4 opakowania Metoclopramidum 03-2008 trzy op Mono (MACK)Depon 12*2008 3 op Metazydyna 01-2007 1 op Polfenon 08-2007 2 op Moj tata kupil sobie ale zdazyl polknac kilka i okazalo sie ze ma brac calkiem inne,niektore sa noweczki (troche maja zgniecione pudelka bo scisnely mi sie w torbie). Jesli nikt ni epotrzebuje to moze wiecie gdzie mozna oddac aby ktos z nich skorzystal,wiem ze jest jakis kosciol w Wawie gdzie zbiera sie wlasnie leki.

Magda

Re: Mam do oddania leki | MC, 22-09-2005, 23:04

Użytkownik "Mrówka" napisał w wiadomości news:dgut77$698$1 [at] news.onet.pl...

Jesli nikt ni epotrzebuje to moze wiecie gdzie mozna oddac aby ktos z nich skorzystal,wiem ze jest jakis kosciol w Wawie gdzie zbiera sie wlasnie leki.

Chyba nie można nikomu przekazywać otwartych opakowań z lekami do stosowania. Może dojść do pomyłki.

Re: Mam do oddania leki | scream, 22-09-2005, 23:08

Mrówka napisał(a):
Takie leki:
[ciach]

W Polsce jest chyba zabroniony obrót pozaapteczny lekami na receptę. Oddasz je komuś i być może będzie to niewłaściwa osoba, którą potem będziesz miała na sumieniu. Leki, które podałaś, są bardzo niebezpieczne i bardzo łatwo można przy ich pomocy "zejść".

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Re: Mam do oddania leki | Mrówka, 22-09-2005, 23:44

Użytkownik "scream" napisał w wiadomości news:dguv74$be5$1 [at] news.onet.pl...

W Polsce jest chyba zabroniony obrót pozaapteczny lekami na receptę. Oddasz je komuś i być może będzie to niewłaściwa osoba, którą potem będziesz miała na sumieniu. Leki, które podałaś, są bardzo niebezpieczne i bardzo łatwo można przy ich pomocy "zejść".
Z tego co wiem to sa leki na przewlekla chorobe serca wiec myslalam ze moze trafia do kogos kto np ma wypisana recepte na takie no ale jest okazja aby miec je za darmo wiec skorzysta.Nie wydaje mi sie aby ktos byl tak bezmyslny i leczyl sie sam.Poza tym tak jak pisalam mam kilka opakowan wiec wiekszosc sa noweczki. No ale juz sie dowiedzialam ze jest takie miejsce gdzie mozna oddac lekarstwa i trafia w rece potrzebujacych ludzi pod bacznym okiem lekarza.

Magda

Re: Mam do oddania leki | SwietY, 22-09-2005, 23:46

Czytelnik :dgut77$698$1 [at] news.onet.pl, wystukal:

Jesli nikt ni epotrzebuje to moze wiecie gdzie mozna oddac aby ktos z nich skorzystal,wiem ze jest jakis kosciol w Wawie gdzie zbiera sie wlasnie leki.
najlepiej zanies do szpitala

Krystian

Re: Mam do oddania leki | scream, 23-09-2005, 00:17

Mrówka napisał(a):
Z tego co wiem to sa leki na przewlekla chorobe serca wiec myslalam ze moze trafia do kogos kto np ma wypisana recepte na takie no ale jest okazja aby miec je za darmo wiec skorzysta.Nie wydaje mi sie aby ktos byl tak bezmyslny i leczyl sie sam.
Tu nie chodzi o leczenie się samemu. Masz w rękach zestaw, który potrafi spowodować zgon i to w dość krótkim czasie. Oddając te leki przypadkowej osobie, nie wiesz czy nie przyczynisz się do czyjejś śmierci.

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Re: Mam do oddania leki | Mrówka, 23-09-2005, 00:27

Użytkownik "scream" napisał w wiadomości news:dgv38d$le2$2 [at] news.onet.pl...

Tu nie chodzi o leczenie się samemu. Masz w rękach zestaw, który potrafi spowodować zgon i to w dość krótkim czasie. Oddając te leki przypadkowej osobie, nie wiesz czy nie przyczynisz się do czyjejś śmierci.
Ok,rozumiem.

Magda

Re: Mam do oddania leki | Krzysiek Supera, 23-09-2005, 01:32

Użytkownik "Mrówka" napisał w wiadomości news:dgut77$698$1 [at] news.onet.pl...

Moj tata kupil sobie ale zdazyl polknac kilka i okazalo sie ze ma brac calkiem inne,niektore sa noweczki (troche maja zgniecione pudelka bo
Kiedyś na p.r.w. ktoś podawał taki namiar groups.google.pl/...e&hl=pl

---- Rakowiecka 61, Jezuici - jest tam grupa charytatywna, prowadząca między innymi rozdawanie odzieży i własnie lekarstw przekazywanych przez osoby prywatne i firmy (leki wydają wolontariusze - lekarze i farmaceuci, więc jest gwarancja, że będą sensownie stosowane).

namiary: Apteka darów Stowarzyszenie "Lekarze Nadziei"

przyjmowanie i wydawanie leków:wtorki w godz. 1100 1400,piątki w godz. 1400 1700 w Domu Parafialnym (Dom Parafialny jest po prawej od Sanktuarium; po wejściu po schodkach w dół i gdzieś tam są te pomieszczenia)

kontakt:Maria Chruściel tel: 831 - 90 - 36

pozdrawiam i mam nadzieję, że na coś się informacja przyda

kami

---- Mam nadzieję, że się przyda i że jest aktualne

pozdrawiam

Krzysiek Supera www.warszawazaoknem.prv.pl

Re: Mam do oddania leki | Mrówka, 23-09-2005, 09:53

Użytkownik "Krzysiek Supera" napisał w wiadomości news:dgv7u5$3g3$1 [at] news.onet.pl...

kontakt:Maria Chruściel tel: 831 - 90 - 36

pozdrawiam i mam nadzieję, że na coś się informacja przyda

Wielkie dzięki,bardzo sie przyda :)

Pozdrawiam.Magda

Re: Mam do oddania leki | Malgorzata K., 23-09-2005, 23:22

Jesli nikt ni epotrzebuje to moze wiecie gdzie mozna oddac aby ktos z nich skorzystal,wiem ze jest jakis kosciol w Wawie gdzie zbiera sie wlasnie
leki.

Pamietam, ze ja po swoim sp. Tacie oddalam do hospicjum onkologicznego. Wiec raczej tam byl nadzor nad ich dawkowaniem.

Malgorzata

Re: Mam do oddania leki | Mrówka, 24-09-2005, 17:50

Użytkownik "Malgorzata K." napisał w wiadomości news:dh1kpj$hdl$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Pamietam, ze ja po swoim sp. Tacie oddalam do hospicjum onkologicznego. Wiec raczej tam byl nadzor nad ich dawkowaniem.

Dzisiaj oddalam je do kosciola .

Magda

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Encyklopedia Bioetyki Encyklopedia Bioetyki

Astma i alergie. Wszystko o chorobach Astma i alergie. Wszystko o chorobach

Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn

100 gwarancji na długowieczność 100 gwarancji na długowieczność

Choroby nerek Choroby nerek