Powiązane leki
(opisy)

Prenatal ProBaby Woman+Man

Thyrogen (Thyrotropin alfa)

Jodid (Kalii iodidum)

Eltroxin (Levothyroxinum natricum)

Euthyrox N (Levothyroxinum natricum)

Thyreoidea Compositum

Celestone (Betamethasonum)

Jodthyrox (Levothyroxinum natricum , Kalium iodidum)

Kelp

Letrox (Levothyroxinum natricum)

Tagi

konto zbadac policystycznych ciazyc tarczyca sugerowac chlopak wator okres spozniac

Fora dyskusyjne

zobacz Interpretacja USG (3)

zobacz Ginekolog czy endokrynlog? (3)

zobacz spóźniony okres (30)

zobacz brak okresu (32)

zobacz Spóźnia mi się okres (20)

zobacz Spóźniający się okres (18)

zobacz Czy mogę być w ciąży? (5)

zobacz Czy mogłam zajść w ciąże ? (5)

zobacz spóźnia mi sie okres (2)

zobacz problemy z miesiączką (1)

zobacz POMOCY!!!! (22)

zobacz spoznia mi sie okres:( (4)

zobacz Spóźniający się okres (4)

zobacz Mam 18 Lat i nie mialam nigdy okresu POMOCY! (25)

zobacz spóźniająca się miesiączka (107)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Spozniajacy sie okres

Spozniajacy sie okres

k.wator, 25-09-2005, 09:03

Witam. Co moze byc przyczyna przedluzajacych sie cyklow.Kilka miesiecy temu mialy srednio 30-33 dni teraz 34, na przed ostatni czekalam 38 dni,potem 30 i dzis wlasnie mija 39 dzien a okresu dalej brak.Cala reszta objawow czyli apetyt, spuchniety brzych, ogromne pragnienie wystepuje normalnie.Czy jest to jakis powod do niepokoju.Oczywiscie ciaza tez jest brana pod uwage ale po pierwsze uwazamy a po drugie objawy sa podobne do takich przed okkresem a nie przed ciaza.Z drugiej strony nigdy jeszcze nie bylam w ciazy wiec do konca nie wiem.Troche sie jednak martwie. Pisze z konta mojego chlopaka wiec nie sugerujcie sie podpisem. Pozdrawiam Ewa G.

Re: Spozniajacy sie okres | sq4ty, 25-09-2005, 17:54

Użytkownik "k.wator" napisał w wiadomości news:dh5ek7$lmd$1 [at] news.onet.pl...
Witam. Co moze byc przyczyna przedluzajacych sie cyklow.Kilka miesiecy temu mialy srednio 30-33 dni teraz 34, na przed ostatni czekalam 38 dni,potem 30 i
dzis
wlasnie mija 39 dzien a okresu dalej brak.
Jeśli to nie ciąża to może warto zbadać się w kierunku PCO (zespół jajników policystycznych). Nie jestem ekspertem, ale tak mi się wydaje, że można sprawdzić hormony tarczycy. Ale z tym to już najlepiej do ginekologa.

M.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chcę mieć zdrową tarczycę Chcę mieć zdrową tarczycę

Jak radzić sobie z chorobami tarczycy Jak radzić sobie z chorobami tarczycy

Leczenie chorób tarczycy Leczenie chorób tarczycy

Właściwe i smaczne żywienie - tarczyca Właściwe i smaczne żywienie - tarczyca

Ciąża tydzień po tygodniu Ciąża tydzień po tygodniu