Powiązane leki
(opisy)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

R- 1 krople na stany zapalne

Dip Hot Rozgrzewający

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

staw zimny serdeczny miesien bola martwic kalesony kolano bolec mroz

Fora dyskusyjne

zobacz Po artroskopii (2)

zobacz Uczucie zmęczenia (5)

zobacz Bóle mięśni, zmęczenie, gorączka (1)

zobacz Problemy stawowe (0)

zobacz Ból kolana (15)

zobacz bol stawu kolanowego (5)

zobacz Kucie oraz nadmierny Ból kolana (3)

zobacz Kolana zaczynają boleć (5)

zobacz Małopłytkowość - sterydy - ból stawów? (5)

zobacz Staw kolanowy (3)

zobacz Bóle mięśni ud (1)

zobacz bóle stawów i mięśni (0)

zobacz Ból kolan (0)

zobacz Niewyjaśniony ból kolana (4)

zobacz Bolące kolana (6)

bole miesni

Pawel, 19-10-2005, 01:43

witam serdecznie mam taki problem w zwiazku z zimnymi temp. panujacymi na podworku bardzo bola mnie miesnie w lydkach:( Bardzo to boli i nawet czasami sa problemy z poruszaniem sie Dodam ze mam bardzo zuzyte stawy:/ Suplementowalem glukozamine ale nic nie pomoglo moze jakas pomoc?? z gory serdecznie dziekuje pozdrawiam

Re: bole miesni | Zoka, 19-10-2005, 02:00

A dlaczego sądzisz, że to zimno jest przyczyną tego bólu? Nic nie chcę mówić, ale prawdziwe mrozy jeszcze przed nami, jakby nie było to jesień mamy a gdzie tam zima :)

Re: bole miesni | Pawel, 19-10-2005, 02:15

Zoka napisał(a):
A dlaczego sądzisz, że to zimno jest przyczyną tego bólu? Nic nie chcę mówić, ale prawdziwe mrozy jeszcze przed nami, jakby nie było to jesień mamy a gdzie tam zima :)

no wlasnie dlatego sie martwie:/ jak jestem w domu to raczej nie boli ale jesli wyjde na zimno to po kilku minutach jest mocny bol miesni uda (czworoglowy) oraz (naczepu kolana??) czy cos takiego poprostu boli mnie nad kolanem - jednym slowem bola mnie miesnie oraz stawy (pachwiny oraz kolanowe)

Re: bole miesni | Zoka, 19-10-2005, 02:39

no wlasnie dlatego sie martwie:/
jak jestem w domu to raczej nie boli ale jesli wyjde na zimno to po kilku minutach jest mocny bol miesni uda (czworoglowy) oraz (naczepu kolana??) czy cos takiego poprostu boli mnie nad kolanem - jednym slowem bola mnie miesnie oraz stawy (pachwiny oraz kolanowe)
Hmmm kurcze, nie wiem do czego to przypiąć.. mogło by to mieć związek z problemami krążeniowymi bądź przeczulicą na zimno, ale to raczej o mrozy by chodziło, póki co nie jest aż tak tragicznie. Wygląda na to, że będziesz musiał pokochac kalesony.. już Ci współczuję ;/ Zadrza Ci się to również w miarę cieplejsze dni? Radziłabym zrobienie badań na przepływy, może to ma coś wspólnego z zaburzrniami krążenia żylnego.

Re: bole miesni | Hektor, 19-10-2005, 13:57

Pawel napisał(a) wnews:dj3qa0$4eo$2 [at] nemesis.news.tpi.pl:

witam serdecznie mam taki problem w zwiazku z zimnymi temp. panujacymi na podworku bardzo bola mnie miesnie w lydkach:( Bardzo to boli i nawet czasami sa problemy z poruszaniem sie Dodam ze mam bardzo zuzyte stawy:/ Suplementowalem glukozamine ale nic nie pomoglo moze jakas pomoc?? z gory serdecznie dziekuje
Kup sobie kalesony. Np. R&P Pawlak.

Pozdr. Hektor

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak radzić sobie z chorobami stawów Jak radzić sobie z chorobami stawów

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Testy kliniczne w badaniu kości stawów i mięśni Testy kliniczne w badaniu kości stawów i mięśni