Powiązane leki
(opisy)

Ketokonazol (Ketoconazolum)

Srebro koloidalne

Septolete Plus (Benzocainum, Cetylpyridini chloridum)

Septolete Apple (Cetylpyridini chloridum)

Septolete Lemon (Cetylpyridini chloridum)

Septolete Cherry (Cetylpyridini chloridum)

Onyster

Fungores (Ketoconazolum)

Imazol (Clotrimazolum)

Daktarin (Miconazoli nitras)

Tagi

internet radka republika skura foot horub grzybica stupa atlas grzyb

Fora dyskusyjne

SZUKAM LECZ NIE MOGĘ ZNALEŹĆ (4)

Dziwne wgłebienia w podeszwach stup otoczone odciskiem (1)

Krostki na języku 4-latka (1)

Problem z penisem (zapach) (2)

bolący żołądź (7)

Małe "wyżarte" plamki na języku (2)

Jak leczyć obłożony język-zdjecie (7)

hemoroidy / kandydoza ? (3)

Interpretacja wyników wymazu, pomóżcie (1)

Candida albicans i Candida spp w jamie ustnej (5)

Obłożony język. (17)

Grzyby? (0)

Laktoferyna a Hashimoto? (0)

Poważny problem z penisem (13)

Skuteczności leków na (grzyb) Candida (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » czy mam grzybicę stóp ? :/

czy mam grzybicę stóp ? :/

radek b, 22-10-2005, 17:23

witam grupowiczów pytanko jak w temacie, dzisiaj wygląda to tak www.republika.pl/d__d/foot/1.jpg www.republika.pl/d__d/foot/2.jpg www.republika.pl/d__d/foot/3.jpg zwykle lepiej (mniejsze zmiany) od ok 20 lat (mam 43, szczególnie "ładnie" wygląda po kąpieli lub wymoczeniu nóg. Dbam raczej o higienę - używam dezodoratów i kremów do stóp (oczywiście po dokładnym umyciu), sytuacja nie jest zbytnio uciążliwa jednak denerwuje... Zdarzyło mi się smarować to oxycortem lub detromycyną (akurat były w domu) zdecydowanie poprawiało sytuację ale tylko na jakiś czas. Czy z czymś takim trzeba iść do lekarza (nie lubię tam chodzić). Jeżeli tak wygląda grzybica to czym wyleczyć - jak postępować. pozdrawiam radek

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Gdzie w internecie atlas horub skury stup ? | stokrotka, 22-10-2005, 20:01

(w nowej ortografii) A gdzie w internecie można znaleźć zdjęcia innych horub skury stup ?

JA ma po prostu grubą skurę na piętah. Ktoś powiedział, że tak gruba skura może oznaczać gżybicę. Byłam u dermatologa. Powiedział szczeże, że nie wie, i że wkrutce będzie akcja bezpłatnyh badań w tym kierunku. Akcji nie było. Czyli dałam się spławić. I ja teraz też nie wiem, bo wcześniej myślałam, że żadnej gżybicy nie mam. Więc: gdzie w internecie można znaleźć zdjęcia innych horub skury stup ?

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Gdzie w internecie atlas horub skury stup ? | Redtown, 22-10-2005, 22:09

Se wpisz w wyszukiwarkę i se znajdź. Proste, nie ?

Re: Gdzie w internecie atlas horub skury stup ? | ape, 22-10-2005, 22:17

Użytkownik "Redtown" napisał w wiadomości news:djdvas$66g$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Se wpisz w wyszukiwarkę i se znajdź. Proste, nie ?
problem w tym, ze zadna wyszukiwarka nie obsluguje ortografii dla downow...

pozdro ape

Ne noceas, dum vis prodesse, memento! (Ovidius)

Re: czy mam grzybicę stóp ? :/ | koparaka, 23-10-2005, 00:26

bleeeee fuuuuuu aż sie rzygać chce

Re: czy mam grzybicę stóp ? :/ | gsk, 23-10-2005, 01:02

Użytkownik "radek b" napisał w wiadomości news:04bd.0000013d.435a7573 [at] newsgate.onet.pl...
witam grupowiczów

zwykle lepiej (mniejsze zmiany) od ok 20 lat
Od 20 lat masz takie stopy???! Przeciez to jest jakaś ignorancja totalna. I od 20 lat zarażasz w hotelach, na basenach itd? Chyba nie myślałeś, ze tak wyglądają zdrowe stopy.

(mam 43, szczególnie "ładnie"
wygląda po kąpieli lub wymoczeniu nóg. Dbam raczej o higienę - używam dezodoratów i kremów do stóp
Jeżeli masz grzybicę to nie jest to kwestia braku higieny - jak się do niedawna uważało. Po prostu zaraziłeś się i masz grzyba - może pachnącego dezodorantem, ale grzyb to grzyb. To oczywiście moze być inna choroba skóry, ale na pewno nie jest to zdrowa stopa. Radzę iść z tym do lekarza. Grzyby produkują toksyny, które zatruwają organizm, a o konsekwencjach powie Ci lekarz.

Pozdrawiam Gosia

Re: czy mam grzybicę stóp ? :/ | AWJ, 23-10-2005, 14:01

Użytkownik "radek b" napisał w wiadomości news:04bd.0000013d.435a7573 [at] newsgate.onet.pl...
witam grupowiczów pytanko jak w temacie, dzisiaj wygląda to tak www.republika.pl/d__d/foot/1.jpg www.republika.pl/d__d/foot/2.jpg www.republika.pl/d__d/foot/3.jpg zwykle lepiej (mniejsze zmiany) od ok 20 lat (mam 43, szczególnie "ładnie" wygląda po kąpieli lub wymoczeniu nóg. Dbam raczej o higienę - używam dezodoratów i kremów do stóp (oczywiście po dokładnym umyciu), sytuacja nie jest zbytnio uciążliwa jednak denerwuje... Zdarzyło mi się smarować to oxycortem lub detromycyną (akurat były w domu) zdecydowanie poprawiało sytuację ale tylko na jakiś czas. Czy z czymś takim trzeba iść do lekarza (nie lubię tam chodzić). Jeżeli tak wygląda grzybica to czym wyleczyć - jak postępować. pozdrawiam radek
U mnie było bardzo podobnie. Pomógł mi DAKTARIN w aerozolu. Po każdym myciu dokładnie osusz i pryskaj, a na noc najlepiej skarpetki. Mnie pomogło. zyczę powodzenia w walce. Pozdrawiam WJ

Re: czy mam grzybicę stóp ? :/ | WOJO, 24-10-2005, 02:16

Czy z czymś takim trzeba iść do lekarza (nie lubię tam chodzić). Jeżeli tak wygląda grzybica to czym wyleczyć - jak postępować.
Miałem kiedyś podobne objawy na skórze między palacami dłoni, jednak objawy ustąpiły samoistnie po około tygodniu. Nigdy więcej nie zaobserwowałem podobnych zmian. Jakiego obuwia używasz - może problem tkwi w niedostatecznym odprowadzaniu wilgoci i przez to następuje maceracja naskórka ? WOJO

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Woda, mydło i zdrowy rozsądek Woda, mydło i zdrowy rozsądek

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Atlas budowy ludzkiego ciała Atlas budowy ludzkiego ciała

Atlas osadu moczu Atlas osadu moczu

Fotograficzny atlas anatomii człowieka Fotograficzny atlas anatomii człowieka