Powiązane leki
(opisy)

Tagi

rodzic zachorowac paulinka smarowac sprawdzian szkola udawac brzuch ziemniak szko

Fora dyskusyjne

obiawy jakby nerwicowe (2)

czy moge odziedziczyc cukrzyce? (1)

Świerzb (1)

Jak to powidzieć rodzicom? (12)

TRÓJMIASTO ciekawe spotkanie (0)

Pytanie o ubezpieczenie NFZ (19)

Problemy z zoladkiem (2)

Ortopedia i krążenie (0)

nerwica u dziecka przez kolegow z klasy? (4)

dziwne bole glowy wrocily w ciazy (0)

Paulinka (0)

Częste infekcjie malej Paulinki -Proszę o poradę (1)

Ból członka (11)

Zaczerwienienie na członku (2)

sinienie paznokci (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak zachorować by nie iść do szko.ły

Jak zachorować by nie iść do szko.ły

Paulinka, 27-10-2005, 16:37

Przyznam sie jutro mam trzy sprawdziany nic nie umiem i musze jakos zachorowac zeby nie isc do szkoly, kolezanka mi opowiadala o mocy ziemniaka ale on nic nie dał... pomocy...

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Posesjusz, 27-10-2005, 20:51

Witaj Paulinka,

Dnia 27 października 2005 (18:37:47) Na temat "Jak zachorować by nie iść do szko.ły" begin message:

Przyznam sie jutro mam trzy sprawdziany nic nie umiem i musze jakos zachorowac zeby nie isc do szkoly, kolezanka mi opowiadala o mocy ziemniaka ale on nic nie dał... pomocy...

hehe, u mnie kiedys w szkole koledzy kombinowali tak: smarujesz skore cebula, potem bijesz plaskaczami tak by sie zrobila czerwona, potem znow smarujesz celubla i jeszcze pare razy uderzasz, ponoc rosnie cos takiego wielkiego czerwonego i wygladasz na ostro pobitego ;) a tak do szkoly isc nie wypada :)

no i ten ziemniak, zjadasz surowego i cos sie ma dziac z brzuchem, ale u mnie to nie dzialalo :) musialem symulowac hehe.

Pozdrawiam, Posesjusz ICQ: 3385742

Re: Jak zachorować by nie iść do | J.P. Sullivan, 27-10-2005, 21:13

Paulinka napisał(a):

Można mieć tylko jeden sprawdzian dziennie, o ile pamiętam. Nie trzeba chorować:) JP

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Harry Haller, 27-10-2005, 21:20

On 27 Oct 2005 18:37:47 +0200, "Paulinka" wrote:

zalezy gdzie go sobie wsadzisz ;ppp
Leszek Słodkowski aka Harry Haller gg 1398692 harry[at]harryhaller.com Paderborn , Niemcy

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Norbert, 27-10-2005, 21:40

A o co chodzi? Chcesz przed rodzicami udawac chora. Ja jak nie mialem ochoty isc do szkoly to nie szedlem, nie potrzeba zwolnien od lekarza zeby sie usprawiedliwic.

Pozdrawiam Norbert :-)

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Ignis, 27-10-2005, 21:48

Użytkownik "Harry Haller" napisał w wiadomości news:1232m15gm6726ncs409845q3kquuq0ee9u [at] 4ax.com...
On 27 Oct 2005 18:37:47 +0200, "Paulinka" wrote:

zalezy gdzie go sobie wsadzisz ;ppp
Czy to była jakaś aluzja?? :P

Ignis

Re: Jak zachorować by nie iść do | Kranu, 27-10-2005, 21:49

J.P. Sullivan napisał(a):
Paulinka napisał(a):

Można mieć tylko jeden sprawdzian dziennie, o ile pamiętam. Nie trzeba chorować:)
To nauczyciel zmieni nazwe ze "sprawdzian" na "kartkowka" i juz moze ich byc dowolna ilosc :)

pozdrawiam, Kranu

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | RR, 28-10-2005, 00:55

Przyznam sie jutro mam trzy sprawdziany nic nie umiem i musze jakos
zachorowac
zeby nie isc do szkoly, kolezanka mi opowiadala o mocy ziemniaka ale on
nic nie
dał... pomocy...
Udawaj bol brzucha... Chyba najlatwiejsze, najprotsze jak na jeden dzien a i jak rodzice dadza jakies leki to nie powinny zaszkodzic przy tego typu udawaniu...

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | siliana, 28-10-2005, 01:05

Użytkownik "Norbert" napisał w wiadomości news:djr3do$jtt$1 [at] inews.gazeta.pl...

A o co chodzi? Chcesz przed rodzicami udawac chora. Ja jak nie mialem ochoty isc do szkoly to nie szedlem, nie potrzeba zwolnien od lekarza zeby sie usprawiedliwic.
najwyrazniej dziewczyna ma rodzicow, ktorzy nie daja jej prawa do gorszego dnia. mialam to samo:(

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Norbert, 28-10-2005, 01:15

najwyrazniej dziewczyna ma rodzicow, ktorzy nie daja jej prawa do gorszego dnia. mialam to samo:(
To bardzo zle, taki rygor dziala odwrotnie...

Pozdrawiam Norbert :-)

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | siliana, 28-10-2005, 01:22

Użytkownik "Norbert" napisał w wiadomości news:djrg1p$o78$1 [at] inews.gazeta.pl...

To bardzo zle, taki rygor dziala odwrotnie...
no wlasnie - kazdy madry rodzic powinien to wiedziec, ale coz...

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | ape, 28-10-2005, 03:03

Użytkownik "J.P. Sullivan" napisał w wiadomości news:djr1si$929$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Można mieć tylko jeden sprawdzian dziennie, o ile pamiętam. Nie trzeba chorować:)
tak, tak, jeden sprawdzian tygodniowo, zaswiadczenie o dysortografii itp... .... a potem wyrastaja takie niedouczone pokemony jak stokrotka.

pozdro ape

Ne noceas, dum vis prodesse, memento! (Ovidius)

Re: Jak zachorować by nie iść do szko.ły | Trapez, 28-10-2005, 11:54

Thu, 27 Oct 2005 18:51:44 +0200, na pl.sci.medycyna, Posesjusz napisał(a):

no i ten ziemniak, zjadasz surowego i cos sie ma dziac z brzuchem, ale u mnie to nie dzialalo :) musialem symulowac hehe.

To jakiś urban myths z tymi ziemniakami, bo trochę ich zjadłem na surowo i nic mi nie było.

Pozdrawiam Trapez www.trapezonet.republika.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Psychoterapia. Teoria Psychoterapia. Teoria

Cud życia, cud umierania Cud życia, cud umierania

APC Brzuch APC Brzuch

Stop dla raka! Stop dla raka!

Jak zapobiegać rakowi piersi Jak zapobiegać rakowi piersi