Powiązane leki
(opisy)

Zentel (Albendazolum)

Pyrantelum (Pyrantelum)

Vermox (Mebendazolum)

Hedrin Rapid +

Delacet (Consolida regalis)

Tanacet

Para Farm

Immunobon

Ozone Trachisept propolis i miód

Krem F-18

Tagi

mikroskop sprawdzic miod spod wywabiac robak skora pasozyt dziecko ciasto

Fora dyskusyjne

Włosogłówka ludzka (5)

robaki (7)

Robaki na pieluszkach (3)

Dziwne szczypanie/kłucie w brzuchu (1)

Glista ludzka (19)

Problem z ustami (3)

Żwir pod skórą (0)

Duża Krosta Na spodzie penisa (2)

Odrętwiała skóra spodu stopy po operacji i kłucie. (0)

piekace stopy (0)

Domowe sposoby na piękną skórę i nie tylko (13)

Niedorozwój robaka móżdźku (0)

CO TO MOŻE BTĆ GLISTA? (1)

zgrzytanie zebami podczas snu (4)

wszystko zbadane,przeleczone,horror trwa (10)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wywabianie pasożytów spod skóry?

Wywabianie pasożytów spod skóry?

GP, 06-11-2005, 20:12

Witam serdecznie! Otóż zrobiła mi się 'gulka' (ok 0,5 cm i chyba troszkę rośnie) pod skórą - coś jakby kaszak (wiem bo mam), ale przy sciśnięciu boli. Problem w tym że zrobiło się to tuż obok odbytu. I tu moje pytanie - iść z tym do pierwszego kontaktu*, dermatologa czy proktologa? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź Tomasz T

*Na 99% nawet nie obejrzy

Re: z cyklu 'do kogo z tym isc'... | pestifer, 06-11-2005, 21:51

Użytkownik "Tomasz T" napisał w wiadomości news:436e452a$0$5429$f69f905 [at] mamut2.aster.pl...
Witam serdecznie! Otóż zrobiła mi się 'gulka' (ok 0,5 cm i chyba troszkę rośnie) pod skórą - coś jakby kaszak (wiem bo mam), ale przy sciśnięciu boli. Problem w tym że zrobiło się to tuż obok odbytu. I tu moje pytanie - iść z tym do pierwszego kontaktu*, dermatologa czy proktologa?
chirurg ogólny, proktolog

Re: z cyklu 'do kogo z tym isc'... | sq1euo, 06-11-2005, 22:22

Użytkownik "pestifer" napisał w wiadomości news:dklke9$mcs$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Tomasz T" napisał w wiadomości news:436e452a$0$5429$f69f905 [at] mamut2.aster.pl...

chirurg ogólny, proktolog
albo i gastroenterolog

Jarek (SQ1EUO) sq1euo [at] wp.pl sq1euo [at] stud.pam.szczecin.pl GG:1277234

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Delikatny masaż dziecka Delikatny masaż dziecka

Miód w kuchni Miód w kuchni

Życie bez pasożytów Życie bez pasożytów

Woda, mydło i zdrowy rozsądek Woda, mydło i zdrowy rozsądek

Leczenie miodem Leczenie miodem