Powiązane leki
(opisy)

Sinusit - Pascoe

Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

Avelox (Moxifloxacinum)

Naso-Heel SN

Amotaks Dis (Amoxicillinum)

Nasivin (Oxymetazolini hydrochloridum)

Oxalin (Oxymetazolini hydrochloridum)

Olejek sosnowy (Oleum Pini silvestris)

Olbas Inhaler

Lamioflur

Tagi

przypiac czolowy szczekowy interpretowac zulka zatoka rozwinac zgrubic przyscienny potrafic

Fora dyskusyjne

RTG zatok (0)

Badanie MR (0)

zatoki - gardlo (0)

Co mi jest? (0)

zgrubienie błony śluzowej (1)

Proszę o interpretacje badania tk zatok szczękowych (0)

WYNIK BADANIA RADIOLOGICZNEGO (2)

rtg zatok przynosowych (0)

WYNIK BADANIA RADIOLOGICZNEGO ZATOK (4)

zatoki (3)

Chore zatoki (34)

Tomografia Komputerowa Zatok (5)

PUNKCJE (3)

Zatki - sznasa na pelne wyzdrowienie (7)

interpretacja zdjęcia RTG zatok czołowych (3)

zatoki

Zulka, 09-11-2005, 23:10

odebrałam dzisiaj rtg zatok, mam napisane polipowate zgrubienia zatok szczekowych, co to znaczy? z góry dziekuje za odpowiedz Zullka

Re: zatoki | Sabina Redlarska, 04-12-2005, 19:50

Dnia Wed, 9 Nov 2005 22:10:22 +0100, Zulka napisał(a):

odebrałam dzisiaj rtg zatok, mam napisane polipowate zgrubienia zatok szczekowych, co to znaczy? z góry dziekuje za odpowiedz
Przepraszam ze sie przypne, jakby ktos potrafil interpretowac, to prosze tez o: "Przyscienne zgrubienie zatok szczekowych, czolowe slabo rozwiniete"

Dzieki, Sabina

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Nie potrafię schudnąć Nie potrafię schudnąć

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków