Powiązane leki
(opisy)

Tagi

synvisc apteka najtaniej bleser kolano promocja zastrzyk hyalganu cena potrzebny

Fora dyskusyjne

zobacz Test ciążowy (1)

zobacz Synvisc. (1)

zobacz Synvisc- opinie (2)

zobacz Synvisc - wątpliwości. (5)

zobacz Problem kolana (3)

zobacz Gdzie w Poznaniu można zrobić prywatnie TK jamy brzusznej? (1)

zobacz W jakiej cenie jest rozrusznik serca? (1)

zobacz cena odczulania (0)

zobacz Pękająca skóra pomiędzy palcami stóp (1)

zobacz Nazwy i ceny leków (1)

zobacz Nadmierne pocenie sie (8)

zobacz EUTHYROX 125 (2)

zobacz PENTASA 500 mg tabletki (1)

zobacz termometr (11)

zobacz boli (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Potrzebny Lek SYNVISC - 3 zastrzyki - gdzie najtaniej .... ?

Potrzebny Lek SYNVISC - 3 zastrzyki - gdzie najtaniej .... ?

bleser, 24-11-2005, 19:11

Mam do Was pytanie, czesto wyskakuja mi siniaki, wystarczy ze uderze sie lekko czy tez ktos silniej mnie scisnie odrazu mam siniaki lekkie szturchniecie i rowniez? czym to moze byc spowodowane?

pozdrawiam T

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Apteka natury-ziołolecznictwo, akupresura, masaż shiatsu Apteka natury-ziołolecznictwo, akupresura, masaż shiatsu

Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Promocja zdrowia dla studentów licencjackich kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Tom 2. Promocja zdrowia w praktyce pielęgniarki i położnej Promocja zdrowia dla studentów licencjackich kierunku pielęgniarstwo i położnictwo. Tom 2. Promocja zdrowia w praktyce pielęgniarki i położnej

Promocja zdrowia dziś i perspektywy jej rozwoju w Europie Promocja zdrowia dziś i perspektywy jej rozwoju w Europie