Tagi

wtorek grudka powiekszyc wezel pacha twardy centymetr chlonny niepokoic

Fora dyskusyjne

zobacz powiększone węzły chłonne! pomocy:( (1)

zobacz "pryszcz"pod skórą (1)

zobacz wyniki usg - powiększone węzły chłonne (4)

zobacz Problemy z węzłami (2)

zobacz Guzek to sa powiekszone wezly chlonne (1)

zobacz ból pod lewa pacha (3)

zobacz zapalenie pochwy (3)

zobacz Powiększony i bolesny węzeł chłonny pod pachą - interferon (0)

zobacz Węzły chłonne - jak je sprawdzić? (5)

zobacz wezly chlonne (0)

zobacz Wezly chlonne szyi, zuchwy (4)

zobacz powiekszony wezel chłonny (16)

zobacz Węzły chłonne (1)

zobacz ból węzłów chłonnych (5)

zobacz wezly chlonne pod pacha (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » grudka pod pachą...

grudka pod pachą...

Ola, 27-11-2005, 12:48

witam,

tak, wiem, powinnam iść do lekarza. ale to mogę dopiero we wtorek, a troche sie niepokoję. co to może być? grudka ma jakię centymetr... jest twarda.

pozdrawiam, Ola

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: grudka pod pachą... | Fizzzi, 27-11-2005, 20:28

On Sun, 27 Nov 2005 11:48:13 +0100, Ola wrote:

witam,

tak, wiem, powinnam iść do lekarza. ale to mogę dopiero we wtorek, a troche sie niepokoję. co to może być? grudka ma jakię centymetr... jest twarda.

pozdrawiam, Ola

moze to rak ?

Using Opera's revolutionary e-mail client: www.opera.com/mail/

Re: grudka pod pachą... | Emi, 27-11-2005, 22:17

Ola napisał(a):
witam,

pewnie powiększony węzeł chłonny...

E_m_i_

"Ci co poznali mrok, światło kochają, Oczekują świtu, nocy się lękając" D.R.Koontz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jaja i mleko Jaja i mleko

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego 100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego

Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania. Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania.

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych