Powiązane leki
(opisy)

Gincco plus

Żeń-szeń

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Tagi

nastawic zuchwa zadecydowac wycisk piotrek operacja nastawiac potrzebny zobaczyc operowac

Fora dyskusyjne

zobacz Przepuklina udowa (5)

zobacz Guz mózgu (45)

zobacz Złamany palec (22)

zobacz Bezskuteczne nastawianie kręgów (4)

zobacz przestawione chrząstki, lub złamany nos.. (0)

zobacz Stwierdzenie złamania (9)

zobacz Nastawianie nosa - jaki szpital? (2)

zobacz Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (41)

zobacz Złamanie V kości śródręcza (2)

zobacz Staw barkowy (2)

zobacz Zlamanie kosci promieniowej - potrzebna fachowa poomoc! (0)

zobacz Zapalenie gardła, lekko powiększone węzły chłonne (18)

zobacz Więzadła kolana (4)

zobacz artroskopowe obniżenie przyczepów prostowników nadgarstka i (0)

zobacz Guzek w piersi (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nastawienie żuchwy

Nastawienie żuchwy

Piotr Szturmaj, 28-11-2005, 17:13

Witam,

Czy ktos spotkal sie z czyms takim? Otoz mam z prawej strony wysunieta zuchwe (w dol i do przodu) tak ze po zagryzeniu zebow mam gorna jedynke nad dolna trojka :/ do tego krzywe zeby Mam juz tak od dawna, ale dopiero teraz zdalem sobie z tego sprawe, z prawego profilu wygladam okropnie:( Bylem niedawno u ortodonty i zrobilem wyciski zobaczymy co powie... ale jedno jest pewne żuchwa jest do nastawienia. Jak takie cos wyglada? Czy do tego potrzebna jest operacja?

z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam Piotrek

Re: Nastawienie żuchwy | Woreczek, 28-11-2005, 17:55

Bylem niedawno u ortodonty i zrobilem wyciski zobaczymy co powie... ale jedno jest pewne żuchwa jest do nastawienia. Jak takie cos wyglada? Czy do tego potrzebna jest operacja?

to on oceni, nastawia sie zlamane kosci a takie rzeczy moze trzeba bedzie operowac ale to lekarz zadecyduje.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych

Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety

Poztytwne nastawienie Poztytwne nastawienie

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe