Powiązane leki
(opisy)

Omnadren (Testosteronum)

Menopur (Menotropinum)

Piloxidil (Minoxidilum)

Love Max

Loxon (Minoxidilum)

Testosteronum prolongatum (Testosteroni enanthas)

Nebido (Testosteronum)

Activita Top 10 dla mężczyzn

DX2

Inneov Homme

Tagi

powazny chelm zonka mezczyzna delikatniejszy slyszec opinia wysylac ginekolog kobieta

Fora dyskusyjne

zobacz Czy wit. B7 obniża poziom prolaktyny? (1)

zobacz "Sutki" u chłopaka (3)

zobacz PIERWSZA WIZYTA U GINEKOLOGA. (192)

zobacz ginekolog we wrocławi (3)

zobacz Badania kontrolne? Jakie? (1)

zobacz GUZEK (5)

zobacz endoproteza stawu biodrowego (0)

zobacz Opinia na temat klinik sportowych (1)

zobacz Okulary przeciwsłoneczne dla dziecka (21 miesięcy) (0)

zobacz Okulary (2)

zobacz zorac (1)

zobacz Złe samopoczucie (0)

zobacz Sylvie 20 (3)

zobacz Czy mogę w ten sposób zaszkodzić ? (3)

zobacz engystol - od jakiego wieku (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » CHEŁM Ginekolog Opałczyński

CHEŁM Ginekolog Opałczyński

INDYGO29, 09-12-2005, 18:56

Witam. Pytanie kieruję do kobiet z chełma. Chciałem zasiegnąć opinii na temat ginekologa Opałczynskiego. Jaką opinie Macie o tym lekarzu?? Czy warto do niego wysyłać swoją żonkę?? Słyszałem że mężczyźni są bardziej delikatniejsi niż kobiety. Naprawdę Prosze o poważne opinie i odpowiedzi. Dziękuje.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak uchronić się przed miażdżycą i chorobami serca Jak uchronić się przed miażdżycą i chorobami serca

Kamasutra Kamasutra

Mózg mężczyzny Mózg mężczyzny

Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna Wymowa dzieci niesłyszących, Analiza audytywna i akustyczna

Nowa metoda leczenia ADHD Nowa metoda leczenia ADHD