Powiązane leki
(opisy)

Multiwitamina o smaku tropikalnym

Melatonina o smaku pomarańczowym (Melatoninum)

Tobacoff (Anisi oleum, Mentha piperita, Paulinia cupana, Potentilla tormentilla)

Vibovit pomarańczowy o smaku mandarynkowym

Faslodex (Fulvestrant)

Erotic dla kobiet

Anastralan (Anastrozolum)

AnastroLek (Anastrozolum)

Ansyn (Anastrozolum)

Arimidex (Anastrozolum)

Tagi

futura twoj grupa smak sperma maaciek opalic kobieta pytac hanka

Fora dyskusyjne

zobacz owrzodzenie na migdałach (0)

zobacz czy to działa ? (0)

zobacz Kilkanascie pytan do ludzi kompetentnych czyt. lekarzy (2)

zobacz cytologia ||| grupa (10)

zobacz GRUPA KRWI A NOWOTWÓR (3)

zobacz pytanko ciazowe (2)

zobacz nie wiem co mi sie dzieje...:(boli:(:( pomocy!! (3)

zobacz Brak spermy (1)

zobacz Cytologia (7)

zobacz Proszę o pomoc w interpretacji wyników (2)

zobacz Cytologia GRUPA II (3)

zobacz Cytologia (9)

zobacz konflikt serologiczny (3)

zobacz hormon wzrostu (0)

zobacz Jaką antykoncepcje stosuje ginekolog (4)

Smak spermy

Maaciek, 23-12-2005, 23:57

Podobno smak spermy zmienia sie zaleznie od przyswajalnych posilkow... Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale po przeczytaniu jednej z dyskusji na forum internetowym dotyczacym tej kwesti doszedlem do wniosku, ze od dzis postaram sie aby smakowala ona jak najlepiej. Doczytalem sie tam ze najlepszy smak osiaga sie po ananasach i tu moje pytanie szczegolnie do kobiet - czy faktycznie jest to prawda? oraz jesli to prawda kiedy nalezy sie tych ananaskow najesc i w jakiej ilosci by ten cel osiagnac? A moze sa jeszcze jakies potrawy lub owoce ktore w jeszcze wiekszym stopni wplywaja na wysmienity smak naszych meskich nektarow? dziekujac za wskazowki zycze Wesolych Swiat! Maciek

Re: Smak spermy | scream, 24-12-2005, 00:23

Maaciek napisał(a): [...]
dziekujac za wskazowki zycze Wesolych Swiat!
Poluzuj sobie czapkę.......

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Re: Smak spermy | Redtown, 24-12-2005, 00:32

Możesz wsmarowywać w prącie olejek do ciasta: waniliowy, cytrynowy, arakowy, migdałowy. Popytaj mamę, pewnie zostało jej troche po wypieku świątecznych ciast.

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 00:37

Użytkownik "Redtown" napisał w wiadomości news:dohqk2$ogs$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Możesz wsmarowywać w prącie olejek do ciasta: waniliowy, cytrynowy,
arakowy,
migdałowy. Popytaj mamę, pewnie zostało jej troche po wypieku świątecznych ciast.
prosilem kobiety o odpowiedz a nie samcow! a wcierac to se sam mozesz debilu jeden z drugim

Re: Smak spermy | Justyna N, 24-12-2005, 00:39

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:dohob3$h0t$1 [at] opal.futuro.pl...
Podobno smak spermy zmienia sie zaleznie od przyswajalnych posilkow...
A zmienia sie zmienia. O ananasach nie slyszalam ale dieta bezmiesna bardzo poprawia smak. Nie tylko dieta zmienia smak ale rowniez brane leki. Pozdrawiam

Życie jest jak kubeł zimnej wody na głowę optymistów.

czarnymotyl [at] wp.pl

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 00:40

Maaciek napisał(a): Doczytalem sie tam ze
najlepszy smak osiaga sie po ananasach i tu moje pytanie szczegolnie do kobiet - czy faktycznie jest to prawda? oraz jesli to prawda kiedy nalezy

He, he a nie możesz sobie spróbować ... jesć ananasy i porównać ... po co pytac o to osoby postronne, jeżeli 90 % gospodyń domowych może nie zauważyć róznicy? ;)

Re: Smak spermy | GTK, 24-12-2005, 00:42

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:dohqne$i3v$1 [at] opal.futuro.pl...
Użytkownik "Redtown" napisał w wiadomości news:dohqk2$ogs$1 [at] nemesis.news.tpi.pl... arakowy,

prosilem kobiety o odpowiedz a nie samcow! a wcierac to se sam mozesz debilu jeden z drugim

Witam.! Dobre wyniki smakowe daje tez moczenie prącia w wodzie po śledziach - kobiety to uwielbiają !! ;) WESOŁYCH ŚWIĄT - Życzy - Życzy - Grupa Trzymająca Kciuki

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 00:45

Witam.! Dobre wyniki smakowe daje tez moczenie prącia w wodzie po śledziach - kobiety to uwielbiają !! ;) WESOŁYCH ŚWIĄT - Życzy - Życzy - Grupa Trzymająca Kciuki
nastepny debil do kolekcji duzo was jeszcze mamusia ma?

ps. Justy dzieki za odpowiedz

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 00:47

He, he a nie możesz sobie spróbować ... jesć ananasy i porównać ... po co pytac o to osoby postronne, jeżeli 90 % gospodyń domowych może nie zauważyć róznicy? ;)
e tam nie da sie nie zauwazyc... no chyba ze ktos smakuje tylko raz do roku ;)

Re: Smak spermy | Robert Tomasik, 24-12-2005, 00:53

Maaciek [matjas3000 [at] epf.pl] napisał:

Dwóch turystów położyło się na hali w stroju naturystów i się opala. Niestety, w górach jest za blisko do słońca, więc sobie przyrodzenie poparzyli. Co tu robić? Wpadli na pomysł, że na oparzenia najlepsza serwatka. Wpadają do pierwszej z brzegu bacówki i durnują do drzwi. Otwarła im gaździna:

- Gaździno! Nie mocie serwatki na handel? - Ano mom. - To sprzedajcie ze dwa garnuszki.

Gaździna im przyniosła dwa garnuszki pewna, że spragnieni wypiją duszkiem na progu, a oni złapali te garnuszki i pobiegli za stodołę. Zaintrygowało to gaździnę, więc idzie ich podejrzeć. No, a oni powyciągali przyrodzenia na wierzch i moczą w tej serwatce i pochlapują. Gaździna chwilę zdziwiona postała i rzecze sama do siebie kręcąc głową:

- Jak to wytruskuje, tom już nieraz widziala, ale jak oni to tankują, to nigdy!

Re: Smak spermy | Redtown, 24-12-2005, 00:58

Możesz tez udać się do fabryki koncentratów pomidorowych "Pudliszki" i poprosić o worek benzoeasanu sodu. Ponoć świetny konserwant. Do tego glutaminian sodu możesz wyekstrahowac z paru torebek "Gorącego Kubka" Knorr - uzywany jest jako wzmacniacz smaku. Brac dwie łyżeczki na godzinę przed planowanym onanizmem.

Re: Smak spermy | Norbert, 24-12-2005, 01:08

Dobre ;)

Pozdrawiam Norbert

Re: Smak spermy | Karol Y, 24-12-2005, 01:57

Hahaha :P Podoba mi sie.

Pozdrawiam

Re: Smak spermy | Karol Y, 24-12-2005, 01:58

Podobno smak spermy zmienia sie zaleznie od przyswajalnych posilkow... Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale po przeczytaniu jednej z dyskusji na forum internetowym dotyczacym tej kwesti doszedlem do wniosku, ze od dzis postaram sie aby smakowala ona jak najlepiej. Doczytalem sie tam ze najlepszy smak osiaga sie po ananasach i tu moje pytanie szczegolnie do kobiet - czy faktycznie jest to prawda? oraz jesli to prawda kiedy nalezy sie tych ananaskow najesc i w jakiej ilosci by ten cel osiagnac? A moze sa jeszcze jakies potrawy lub owoce ktore w jeszcze wiekszym stopni wplywaja na wysmienity smak naszych meskich nektarow? dziekujac za wskazowki zycze Wesolych Swiat!
Pieeerdoly jakies opowiadasz chopie! :P

Re: Smak spermy | HaNkA ReDhUnTeR, 24-12-2005, 02:00

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:dohob3$h0t$1 [at] opal.futuro.pl...

wysmienity smak naszych meskich nektarow?
Nie mogę nie zapytac - próbowales ze uważasz, że wyśmienity?:-) Poza tym ta liczba mnoga sugeruje, ze probowales nie tylko, ze tak powiem, ze swojego zródelka?:-)

HaNkA

Re: Smak spermy | Bartosz 'Seco' Suchecki, 24-12-2005, 02:03

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w wiadomości news:dohvc1$7ka$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Nie mogę nie zapytac - próbowales ze uważasz, że wyśmienity?:-) Poza tym ta liczba mnoga sugeruje, ze probowales nie tylko, ze tak powiem, ze swojego zródelka?:-)
No wiesz ;->

Seco

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 02:20

No wiesz ;-

Seco
hehe spoko trzy razy dziennie ps. a co nie smakuje ci ze podwazasz wysmienitosc??

Re: Smak spermy | ape, 24-12-2005, 02:41

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:dohr6j$i8v$1 [at] opal.futuro.pl...
śledziach -
nastepny debil do kolekcji duzo was jeszcze mamusia ma?
przede wszystkim ciebie. zatem mery xmas :P a na powaznie - poeksperymentujj z migdalami skoro nie uzywasz gumek smakowych. pozostale sposoby to raczej sagi erotomanow opowiadaczy :) btw grupa 3majaca kciuki mnie rozbroila (zwalszcza w dniu koronacji) :D

pozdro ape

Ne noceas, dum vis prodesse, memento! (Ovidius)

Re: Smak spermy | HaNkA ReDhUnTeR, 24-12-2005, 02:55

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doi0nf$kuv$1 [at] opal.futuro.pl...

hehe spoko trzy razy dziennie
Strach pomyślec, co będziesz miał jutro na Wigilię:-))

ps. a co nie smakuje ci ze podwazasz wysmienitosc??
W odróznieniu od Ciebie nie prowadzę szerokozakrojonych badań organoleptycznych:-) Zostawie to takim entuzjastom jak Ty:-))

HaNkA

Re: Smak spermy | Maluszek, 24-12-2005, 11:06

Czemu Wy nie potraficie normalnie odpowiedzieć ? Na to wychodzi że ta grupa dyskusyjna to DZIECINADA, tzn. Wy nią jesteście... Chłopak się normalnie pyta i prosi o normalną odpowiedzieć a nie o głupkowate docinki.

Pozdr i życzę Spokojnych Świąt

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w wiadomości news:doi2ii$eh4$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doi0nf$kuv$1 [at] opal.futuro.pl...

Strach pomyślec, co będziesz miał jutro na Wigilię:-))

W odróznieniu od Ciebie nie prowadzę szerokozakrojonych badań organoleptycznych:-) Zostawie to takim entuzjastom jak Ty:-))

HaNkA

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 11:19

przede wszystkim ciebie. zatem mery xmas :P
dzieki :/

a na powaznie - poeksperymentujj z migdalami skoro nie uzywasz gumek smakowych. pozostale sposoby to raczej sagi erotomanow opowiadaczy :) btw grupa 3majaca kciuki mnie rozbroila (zwalszcza w dniu koronacji) :D

pozdro ape
chyba sie nie zrozumielismy... bo smakowe gumki przy lykaniu spermy nic nie daja a migdaly hmmm pokosztujemy pokosztujemy ;)

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 11:21

HaNkA
pierwsze primo to nie badania tylko udoskonalanie tego i owego drugie primo bardzo Ci Haniu wspolczuje bo nie wiesz co tracisz ;)

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 11:23

Użytkownik "Maluszek" napisał w wiadomości news:doivhb$fqu$1 [at] news.onet.pl...
Czemu Wy nie potraficie normalnie odpowiedzieć ? Na to wychodzi że ta
grupa
dyskusyjna to DZIECINADA, tzn. Wy nią jesteście... Chłopak się normalnie pyta i prosi o normalną odpowiedzieć a nie o głupkowate docinki.

Pozdr i życzę Spokojnych Świąt
nareszcie inteligentny czlowiek sie odezwal (poza Justynka wczoraj)... ;)

Re: Smak spermy | Maluszek, 24-12-2005, 11:54

no dokładnie !! Nie wiesz co tracisz :) HANIU

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj0e1$3vs$1 [at] opal.futuro.pl...
pierwsze primo to nie badania tylko udoskonalanie tego i owego drugie primo bardzo Ci Haniu wspolczuje bo nie wiesz co tracisz ;)

Re: Smak spermy | Maluszek, 24-12-2005, 11:57

Ja poczekam aż Ci co pisali raczej negatywne odpowiedzi na Twój post Maaciek, o coś się zapytają... z chęcią ich zrównam z ziemią !!!!! Bo pytać...to nie grzech ! Więc każdy ma prawo się zapytać. A takie głupkowate wypowiedzi nie były konieczne. Mogliście to zachować dla siebie...a nie robicie z siebie Błaznów.

Użytkownik "Maluszek" napisał w wiadomości news:doj2as$lf6$1 [at] news.onet.pl...

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj0e1$3vs$1 [at] opal.futuro.pl...

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 12:00

Maaciek napisał(a):

e tam nie da sie nie zauwazyc... no chyba ze ktos smakuje tylko raz do roku ;)

oczywiście, zgadza się... ja robię to przynajmniej dwa w tygodniu ... dzień bez smakowania to dzień stracony ;)

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 12:02

Ja poczekam aż Ci co pisali raczej negatywne odpowiedzi na Twój post Maaciek, o coś się zapytają... z chęcią ich zrównam z ziemią !!!!! Bo pytać...to nie grzech ! Więc każdy ma prawo się zapytać. A takie
głupkowate
wypowiedzi nie były konieczne. Mogliście to zachować dla siebie...a nie robicie z siebie Błaznów.
jak dobrze ze wszyscy porzadni ludzie nie wygineli na tym forum! a co do zrownania z ziemia to doskonaly pomysl bo przeciez kazdy z nas co jakis czas o cos tam pyta! ;)

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 12:19

Użytkownik "blackmoon" napisał w wiadomości news:doj316
roku
oczywiście, zgadza się... ja robię to przynajmniej dwa w tygodniu ... dzień bez smakowania to dzień stracony ;)
hmm czyli 5 dni masz straconych? wow ;)

Re: Smak spermy | HaNkA ReDhUnTeR, 24-12-2005, 13:05

Użytkownik "Maluszek" napisał w wiadomości news:doj2as$lf6$1 [at] news.onet.pl...
Moze się panowie umówcie na wspólne badania bo widzę, ze macie wspólne hobby:-))

HaNkA

Re: Smak spermy | HaNkA ReDhUnTeR, 24-12-2005, 13:06

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj0i8$40n$1 [at] opal.futuro.pl...

nareszcie inteligentny czlowiek sie odezwal (poza Justynka wczoraj)... ;)
Heh, znaczy się, Ty się do nich nie zaliczasz?:-) Co za samokrytyka....:-)

HaNkA

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 13:11

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w wiadomości news:doj6au$99j$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj0i8$40n$1 [at] opal.futuro.pl...

;)
Heh, znaczy się, Ty się do nich nie zaliczasz?:-) Co za samokrytyka....:-)

HaNkA
ja sie nie odzywam... ja pytam robaczku ;)

Re: Smak spermy | cancer, 24-12-2005, 13:34

Witaj Wierzyles w to ze ktos tutaj odpowie na twoje pytanie?? Musisz byc chyba faktycznie czlowieczkiem o luznej czapeczce albo niedorostkiem. Napisz prosze jak to smak spermy ma sie do chorob i medycyny ?? Proponuje Ci abys sam sobie sprawdzil kiedy musisz te ananasy jesc czy na godzine przed waleniem konia czy moze 15 minut po _)).

Ze Swiatecznym pozdrowieniem Cancer

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 13:44

Użytkownik "cancer" napisał w wiadomości news:doj85o$gdo$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Witaj Wierzyles w to ze ktos tutaj odpowie na twoje pytanie?? Musisz byc chyba faktycznie czlowieczkiem o luznej czapeczce albo niedorostkiem. Napisz prosze jak to smak spermy ma sie do chorob i medycyny ?? Proponuje Ci abys sam sobie sprawdzil kiedy musisz te ananasy jesc czy na godzine przed waleniem konia czy moze 15 minut po _)).

Ze Swiatecznym pozdrowieniem Cancer
cofam pytanie bo widze ze im glebiej w temat tym wiecej debili sie odzywa a co do walenia konia to wspolczulbym Twojej zonie gdybys to robil wiec nie insynuuj takich rzeczy skoro nie masz zielonego pojecia o istniejacej sytuacji

Re: Smak spermy | Bartosz 'Seco' Suchecki, 24-12-2005, 13:50

Podobno smak spermy zmienia sie zaleznie od przyswajalnych posilkow...

No dobrze, jako, że są święta, odpowiemy raz jeszcze :->

Z tego co kobiety mówią, podobo smak spermy poprawia sie po soku ananasowym. Ale to podobno.

No a z całą pewnoścą na smak spermy wpływa palenie papierosów, picie dużych ilości kawy, mięsna dieta.

Pozdrawiam

Seco

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 14:01

Użytkownik "Bartosz 'Seco' Suchecki" napisał w wiadomości news:doj8vc$i94$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

No dobrze, jako, że są święta, odpowiemy raz jeszcze :-

Z tego co kobiety mówią, podobo smak spermy poprawia sie po soku
ananasowym.
Ale to podobno.

No a z całą pewnoścą na smak spermy wpływa palenie papierosów, picie
dużych
ilości kawy, mięsna dieta.

Pozdrawiam

Seco
dzieki Bartku! co prawda wolalbym zeby to kobiety napisaly aczkolwiek Twoje stwierdzenie : "Z tego co kobiety mówią, podobo......." zaspokaja po czesci moja ciekawosc. W kazdym razie debilizmowi mowiac basta koncze ten watek, zabieram sie do picia ananaskow a o efektach po konsultacji z zona zainteresowanych tematem poinformuje. A wszystkim niedowartosciowanym piszacym non stop o waleniu konia wspolczujac po raz kolejny zycze Wesolych Swiat!

Re: Smak spermy | candina, 24-12-2005, 14:04

Podobno smak spermy zmienia sie zaleznie od [ciach]
1. NTG - jaki zwiazek ma Twoj temat z medycyna? 2. googla zamkneli? 3. wesolych...

Re: Smak spermy | cancer, 24-12-2005, 14:13

cofam pytanie bo widze ze im glebiej w temat tym wiecej debili sie odzywa

Twoja wypowiedz dalej swiadczy o tym ze jestes niedorostkiem i twoje myslenie jest niedojrzale. Proponuje Ci abys wpisal sobie w wyszukiwarke wyraz "debil" i wreszcie dowiedzial sie ze uzywanie tego wyrazu w tych sytuacjach ktorych tu stosujesz jest nadwyraz dziwne.

a co do walenia konia to wspolczulbym Twojej zonie gdybys to robil wiec nie insynuuj takich rzeczy skoro nie masz zielonego pojecia o istniejacej sytuacji
Jakos nie potrafilem sobie wyobrazic abys w inny sposob probowal wlasnej spermy niz poprzez walenie konia. Ale zawsze mozesz sprobowac spermy kogos innego,kogos kto zgodzi sie na twoje eksperymentalne potrzeby. Staralem Ci tylko wytlumaczyc ze miejsce gdzie zadajesz to dziwne pytanie jest nieodpowiednie. Jest to grupa traktujaca o chorobach i medycynie wiec mysle sobie ze wymaga pewnego okreslonego stylu.

Pozdrawiam Cancer

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 15:02

Twoja wypowiedz dalej swiadczy o tym ze jestes niedorostkiem i twoje myslenie jest niedojrzale. Proponuje Ci abys wpisal sobie w wyszukiwarke wyraz "debil" i wreszcie dowiedzial sie ze uzywanie tego wyrazu w tych sytuacjach ktorych tu stosujesz jest nadwyraz dziwne.

Jakos nie potrafilem sobie wyobrazic abys w inny sposob probowal wlasnej spermy niz poprzez walenie konia. Ale zawsze mozesz sprobowac spermy kogos innego,kogos kto zgodzi sie na twoje eksperymentalne potrzeby. Staralem Ci tylko wytlumaczyc ze miejsce gdzie zadajesz to dziwne pytanie jest nieodpowiednie. Jest to grupa traktujaca o chorobach i medycynie wiec mysle sobie ze
wymaga
pewnego okreslonego stylu.

Pozdrawiam Cancer
po pierwsze to raczej Twoje wypowiedzi swiadcza o niedorostku a dlaczego? to proste! po pierwsze debilem nazywam osoby ktore wszystko tak jak i Ty sprowadzaja do walenia konia, po drugie nie wiem czy wiesz (ale chyba jednak nie skoro o tym tak namietnie piszesz) iz moj watek powstal w trosce o kobiety a konkretnie o moja zone z checi obdarowywania ja smacznym nasieniem, a nie jak sobie to inteligentnie tlumaczysz zebym sie sam tym objadal! ( i jak tu nie nazwac wypowiadajacego sie w taki sposob - debilem) rotfl a po drugie ta grupa nie jest pl.sci.choroby tylko pl.sci.medycyna! a nie wiem czy wiesz ze sperma to tez medycyna A tak w ogole to dajmy juz spokoj bo co miales sie dowiedziec to sie dowiedzialem! a dzisiaj nie jest dzien by sie klocic Pozdrawiam Ciebie i Twoja malzonke, ktora jak sie domyslam jest idealnym testerem

Re: Smak spermy | cancer, 24-12-2005, 15:48

po pierwsze to raczej Twoje wypowiedzi swiadcza o niedorostku a dlaczego? to proste! po pierwsze debilem nazywam osoby ktore wszystko tak jak i Ty sprowadzaja do walenia konia, po drugie nie wiem czy wiesz (ale chyba jednak nie skoro o tym tak namietnie piszesz) iz moj watek
To jak ty nazywasz osoby debilem, nie ma tu zadnego znaczenia. Kazdy wyraz ma okreslone znaczenie, wiec nazywaj ludzi okresleniami zgodnymi z kanonami. Nie uzuwaj znaczenia slow, ktorych nie rozumiesz.

powstal w trosce o kobiety a konkretnie o moja zone z checi obdarowywania ja smacznym nasieniem, a nie jak sobie to inteligentnie tlumaczysz zebym sie sam tym objadal! ( i jak tu nie nazwac wypowiadajacego sie w taki sposob - debilem) rotfl
Skoro troszczyles sie o zone, to chyba najlepiej jak ja zapytasz o to jak smakuje twoje nasienie i kiedy i jaki smak jej odpowiada, a nie pytasz sie o to na grupie dyskusyjnej, ktora traktuje calkiem o innych sprawach.

a po drugie ta grupa nie jest pl.sci.choroby tylko pl.sci.medycyna! a nie wiem czy wiesz ze sperma to tez medycyna
Medycyna jest nauką obejmującą całość wiedzy o zdrowiu i chorobach oraz o sposobie leczenia i zapobiegania. Naprawde nie wiem, jak sie to ma do twego nasienia i jego smaku. Proponuje Ci grupe alt.pl.seks tam na pewno odpowiedza chetnie na twoje pytanie i bez sarkazmu, bo tam sie o tym pisze.

A tak w ogole to dajmy juz spokoj bo co miales sie dowiedziec to sie dowiedzialem! a dzisiaj nie jest dzien by sie klocic Pozdrawiam Ciebie i Twoja malzonke, ktora jak sie domyslam jest idealnym testerem
Nie mialem zadnego celu klocic sie z Toba. To jest grupa dyskusyjna i na niej sie dyskutuje. Faktycznie ze nie na temat, no ale to wlasnie nalezalo wyjasnic. Pozdrawiam Ciebie Serdecznie, Zycze Wesolych Swiat A twojej Zonie zycze najlepszych smakow twego nasienia w nowym roku_)) Cancer

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 17:11

hmm czyli 5 dni masz straconych? wow ;)

przecież zaznaczyłem, że PRZYNAJMNIEJ :)... może tak : na pewno 2 nie mam straconych ;D

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 17:14

Maaciek napisał(a):
głupkowate

jak dobrze ze wszyscy porzadni ludzie nie wygineli na tym forum! a co do zrownania z ziemia to doskonaly pomysl bo przeciez kazdy z nas co jakis czas o cos tam pyta! ;)

ale tutaj na 200% nie ma problemu. masturbujesz się codziennie i codziennie smakujesz swoje nasienie ... zmieniasz dietę i rówinież wykonujesz powyższe czynności ... masz odpowiedź z najlepszego źródła, jakie to możlie- od siebie.

przyjemniej i smacznej pracy. Blaki

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 17:17

Maaciek napisał(a):
Użytkownik "cancer" napisał w wiadomości news:doj85o$gdo$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

cofam pytanie bo widze ze im glebiej w temat tym wiecej debili sie odzywa a co do walenia konia to wspolczulbym Twojej zonie gdybys to robil wiec nie insynuuj takich rzeczy skoro nie masz zielonego pojecia o istniejacej sytuacji

Masturbacja nawet w stałym związku jest całkowicie naturalna i robi to prawie 30 % partnerów - tak męskich jak i żeńskich; nie ma niczego wspólnego z NIESATYSFAKCJONOWANIEM partnera, a może być częścią wspólnej gry erotycznej. Polecam odp. pordęczniki i statystyki.

PS. Walenie konia to takie laickie... może mastrubacja, onanizowanie się .... te pojęcia brzmią ładniej i subtelniej

Re: Smak spermy | Neo, 24-12-2005, 17:57

>onanizmem.

.....onanizowaniem

Re: Smak spermy | egomaniac, 24-12-2005, 18:07

Użytkownik "Maaciek" napisał:

Podobno smak spermy [..]
Ja uważam, że można potraktować Twój post dwojako - jako NTG albo jako rodzaj zaburzenia seksualnego -hygrofilię. Twój zapał jednak utwierdza mnie w przekonaniu co do drugiego przypadku. Wskazuje na to też m.in. wykluczająca spełnienianie biologicznej (prokreacja) funkcji nasienia. Zalecam Ci w związku z tym dyskusję z seksuologiem na wyłączność.

P.S. Jeśli poczułeś się urażony i uważasz, że miałem na celu znieważenie Twojej osoby, to zainteresuj się pojęciem normy w seksuologii. Porównaj sobie elementy zachowania patologicznego z definiowanym jako normalnym, a będziesz mógł się o tym przekonać, że tylko chcę Ci pomóc.

Spokojnych świąt.

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 18:12

Użytkownik "blackmoon" napisał w wiadomości news:dojlie$6bt$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

Masturbacja nawet w stałym związku jest całkowicie naturalna i robi to prawie 30 % partnerów - tak męskich jak i żeńskich; nie ma niczego wspólnego z NIESATYSFAKCJONOWANIEM partnera, a może być częścią wspólnej gry erotycznej. Polecam odp. pordęczniki i statystyki.
tego nie zaprzeczam! ale co innego bylo zawarte w postach a co innego masturbacja jako gra wstepna Nie mylilbym (jak to ladnie pisali co poniektorzy) walenia konia w celach konsumpcji i delektacji smaku z grą wstepna! pozdrawiam

Re: Smak spermy | Maaciek, 24-12-2005, 18:16

Użytkownik "egomaniac" napisał w wiadomości
P.S. Jeśli poczułeś się urażony i uważasz, że miałem na celu znieważenie Twojej osoby, to zainteresuj się pojęciem normy w seksuologii. Porównaj sobie elementy zachowania patologicznego z definiowanym jako normalnym, a będziesz mógł się o tym przekonać, że tylko chcę Ci pomóc.

Spokojnych świąt.
urazony? hehe raczej rozbawiony do lez co tez to ludzie potrafia wykrzesac i jakie wnioski wysnuc ze zwyklego pytania ;) Domniemuje ze Ty swojej zonie pakujesz ptaka bez zenady w usta i guzik Cie obchodzi czy jej to smakuje czy nie poprostu kazdy kolejny post rzuca mnie na kolana! spokojnych...

Re: Smak spermy | Norbert, 24-12-2005, 18:40

NTG Trollu - > www.google.com Musisz uzyc slow: taste, sperm, semen, diet, food, imrovement w odpowiedniej kombinacji. pierwszy lepszy link z brzegu daje chocby to: ezinearticles.com...amp;id=7858 Nie czytalem bo mi sie nie chce ale moze ciebie ucieszy.

EOT Dziwi mnie ze wiekszosci sprawia radosc wdawanie sie w ten flejm.

Pozdrawiam Norbert

Re: Smak spermy | Mariusz, 24-12-2005, 18:56

iz moj watek | powstal w trosce o kobiety a konkretnie o moja zone z checi obdarowywania ja | smacznym nasieniem, a nie jak sobie to inteligentnie tlumaczysz zebym sie | sam tym objadal!

1. NTG 2. pl.rec.kuchnia 3.zdrowych, spokojnych i smacznych świąt ;)

pozdrawiam

Re: Smak spermy | Jacek S., 24-12-2005, 20:50

Maluszek wrote:
Ja poczekam aż Ci co pisali raczej negatywne odpowiedzi na Twój post Maaciek, o coś się zapytają... z chęcią ich zrównam z ziemią !!!!!
Z poziomu KF'a będzie Ci trudno... Ale nie pękaj - nie zostajesz tam sam - razem z Tobą polecial Twój kolega - degustator nasion wszelkiego rodzaju :)
Jacek S.

Re: Smak spermy | HaNkA ReDhUnTeR, 24-12-2005, 22:25

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj6t8$749$1 [at] opal.futuro.pl...

ja sie nie odzywam... ja pytam robaczku ;)
teraz tez?:-)) Jakos nie widzę tu żadnego pytania

HaNkA

Re: Smak spermy | blackmoon, 24-12-2005, 22:54

Nie mylilbym (jak to ladnie pisali co poniektorzy) walenia konia w celach konsumpcji i delektacji smaku z grą wstepna! pozdrawiam

he, he ... a jeśli robi to Tobie Twoja dziewczyna? (tryskać i dochodzić można wiele razy... i tak jest przecież zabawniej)

Re: Smak spermy | medevacs, 24-12-2005, 23:22

W news:dojdd4$aj2$1 [at] opal.futuro.pl Maaciek napisal(a):
a po drugie ta grupa nie jest pl.sci.choroby tylko pl.sci.medycyna! a nie wiem czy wiesz ze sperma to tez medycyna
Zanim nastepnym razem walniesz cos NTG poczytaj sobie opis grupy, tej masz tu www.usenet.pl/opi...ci.medycyna Zeby Ci ulatwic zadanie zacytuje:

"pl.sci.medycyna Od pediatrii do patologii.

Charter/tematyka:

Medycyna tradycyjna i niekonwencjonalna. Nowinki ze swiata lekarzy, rzadkie przypadki, trudne pytania, kontrowersyjne metody, praktyczne rady, moralne dylematy. Dyskusje zawodowcow i amatorow."

pozdrawiam medevacs

Re: Smak spermy | Neo, 24-12-2005, 23:46

Użytkownik "medevacs" napisał w wiadomości news:dokaln$agt$1 [at] opal.icpnet.pl...
W news:dojdd4$aj2$1 [at] opal.futuro.pl Maaciek napisal(a):

Zanim nastepnym razem walniesz cos NTG poczytaj sobie opis grupy, tej masz tu www.usenet.pl/opi...ci.medycyna Zeby Ci ulatwic zadanie zacytuje:

"pl.sci.medycyna Od pediatrii do patologii.

Charter/tematyka:

Medycyna tradycyjna i niekonwencjonalna. Nowinki ze swiata lekarzy, rzadkie przypadki, trudne pytania, kontrowersyjne metody, praktyczne rady, moralne dylematy. Dyskusje zawodowcow i amatorow."
Udowodniłeś że ten wątek jest TG xD Masakra z ludźmi na tej grupie :/ Tak jak i wiele innych grup ta jest kółkiem wzajemnej adoracji starszych grupowiczów - a młodsi też się uczą od nich dogryzaniai to szybko - ale przecież dzięki temu są wtedy przyjęci do grupy, prawda? Prawdziwymi trolami tutaj najczesciej sa ludzi ktorzy naprawde dlugo siedza na tej grupie :/ :/

Re: Smak spermy | medevacs, 25-12-2005, 01:41

W news:dokc40$j5h$1 [at] atlantis.news.tpi.pl Neo napisal(a):
Udowodniłeś że ten wątek jest TG xD
LOL!

Czy smak spermy, a juz w szczegolnosci pytanie o to kiedy jest lepszy i szukanie zaleznosci miedzy dieta a jej smakiem to medycyna? NIE! Polecam sprawdzic znaczenie pojecia medycyna, ulatwie Ci:

"Medycyna jest nauką obejmującą całość wiedzy o zdrowiu i chorobach oraz o sposobie leczenia i zapobiegania." to z wikipedii,

"nauka o zdrowiu i chorobie człowieka; sztuka (umiejętność) leczenia chorych i zapobiegania chorobom" to ze slownika jezyka polskiego,

czyli jakbys mial problem w stylu nie masz spermy albo masz jej za duzo albo ma dziwny kolor albo cokolwiek innego patologicznego to wtedy pytanie o to co moze byc przyczyna takie stanu rzeczy byloby pytaniem na ta grupe. Albo ewentualnie pytanie jakies o fizjologie np. dlaczego sperma jest taka a nie inna, no moze jeszcze by uszlo. Ale nie pytanie co robic zeby lepiej smakowala, no bez przesady. Od takich pytan masz chyba ze dwie grupy dyskusyjne o seksie i pewnie kilka o diecie, kulinariach itp. I tak to sa GRUPY DYSKUSYJNE, a nie fora jak napisales gdzies w tym watku i tez nie listy dyskusyjne - to gdybys probowal jeszcze inaczej nazwac grupy. I nie, nie czepiam sie, bo roznica jest bardzo duza, wrecz zasadnicza.

pozdrawiam medevacs

Re: Smak spermy | Paweł Roszkiewicz, 25-12-2005, 01:43

Neo napisał(a):
Tak jak i wiele innych grup ta jest kółkiem wzajemnej adoracji starszych grupowiczów - a młodsi też się uczą od nich dogryzaniai to szybko - ale przecież dzięki temu są wtedy przyjęci do grupy, prawda? Prawdziwymi trolami tutaj najczesciej sa ludzi ktorzy naprawde dlugo siedza na tej grupie :/ :/
podejrzewam, że powodem jest raczej: - zagadnienie pasujące (w porównianiu z większością wątków gdzie ludzie mają problemy ze zdrowiem bądź troszkę poważniejsze kwestie niż substancje: "ktore w jeszcze wiekszym stopni wplywaja na wysmienity smak naszych meskich nektarow") to grup z puli erotyka (porównaj np z pytaniami o raka czy inne mniej poważne schorzenia i/lub ich profilaktykę) - sposób odnoszenia się Maaćka do grzecznych (nie na pytanie, być może trochę ironiczne, ale w białych rękawiczkach) odpowiedzi: > prosilem kobiety o odpowiedz a nie samcow! > a wcierac to se sam mozesz debilu jeden z drugim

nie jestem tu bywalcem (i być może odezwą się głosy chwalące lub ganiące mnie, albo i żadne :) aczkolwiek podejrzewam, że wyłapałem mniej więcej o co chodzi :) -- pozdrawiam i życzę wesołych Świąt Paweł Roszkiewicz

Re: Smak spermy | medevacs, 25-12-2005, 01:44

W news:dokirg$kfi$1 [at] opal.icpnet.pl medevacs napisal(a):
(...) jak napisales gdzies w tym watku (...)
a sorry to chyba Maaciek mysli, ze to forum, a nie grupa, no chyba ze Neo i Maaciek to ta sama osoba, jak nie to przepraszam za pomylke.

pozdrawiam medevacs

Re: Smak spermy | Neo, 25-12-2005, 03:39

a sorry to chyba Maaciek mysli, ze to forum, a nie grupa, no chyba ze Neo i Maaciek to ta sama osoba, jak nie to przepraszam za pomylke.
Nie nie jestem żadnym Maacikiem i w sumie mam gdzies ten jego głupi problem - ale jeśli nei był na temat - to powinno się go zignorować, a wyszła z tego dyskusja :/

Re: Smak spermy | Maaciek, 25-12-2005, 04:03

Użytkownik "Neo" napisał w wiadomości news:dokpp9$dnc$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Neo
Nie nie jestem żadnym Maacikiem i w sumie mam gdzies ten jego głupi problem - ale jeśli nei był na temat - to powinno się go zignorować, a wyszła z tego dyskusja :/
hmm to nie jest a raczej nie byl problem tylko zwykla ciekawosc i nadzieja, ze ktos kto przerabial ten temat wrzuci dwa slowa ale faktycznie wywiazala sie z tego dyskusja, w ktorej kazdy czytajacy przekrzykujac jeden drugiego chcial udowodnic jaki to ten maaciek jest "inny" i z jego pytaniem wyslac go w kosmos! Wybaczcie ze zmacilem Wam jakze intrygujace rozmowy o MEDYCYNIE a kogo moj watek urazil to iscie go przepraszam

Re: Smak spermy | Maaciek, 25-12-2005, 04:03

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w wiadomości news:dok74r$2qf$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości news:doj6t8$749$1 [at] opal.futuro.pl...

teraz tez?:-)) Jakos nie widzę tu żadnego pytania

HaNkA
teraz tylko glosno myslalem... czepiasz sie kurde ;)

Re: Smak spermy | Raf256, 25-12-2005, 07:26

Maaciek Friday 23 of December 2005 21:57

Witaj, jak widzisz na grupie jest sporo przygłupów, czy też raczej "polaczków", a jak wiadomo polacy mają duży problem z pewnymi sferami życia (kompleksy? katolickie wychowanie? matki polki?)

W każdym razie, proponuję pytanie zdać na grupach - pl.soc.seks - pl.soc.seks.moderowana

Rafał Maj

Re: Smak spermy | Redtown, 25-12-2005, 08:07

powstal w trosce o kobiety a konkretnie o moja zone z checi obdarowywania ja smacznym nasieniem,
Myslałem że żonę najlepiej obdarować miłością. Spróbuj! Wtedy ona w ramach rewanzu wreszcie otoczy cię specjalną troską

Re: Smak spermy | Maaciek, 25-12-2005, 12:34

Użytkownik "Redtown" napisał w wiadomości news:dol9fv$i68$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
obdarowywania
Myslałem że żonę najlepiej obdarować miłością. Spróbuj! Wtedy ona w ramach rewanzu wreszcie otoczy cię specjalną troską
litosci! czlowieku! prosze nie oslabiaj mnie takimi tekstami! uwazasz mnie za jakiegos niedorozwinietego meza, ktory nie kocha swojej polowki a wszystko sprowadza do seksu? zastanow sie co Ty to w ogole piszesz! a zreszta nie zastanawiaj sie i juz lepiej nic nie pisz

Re: Smak spermy | blackmoon, 25-12-2005, 21:38

Witaj, jak widzisz na grupie jest sporo przygłupów, czy też raczej "polaczków", a jak wiadomo polacy mają duży problem z pewnymi sferami życia (kompleksy? katolickie wychowanie? matki polki?)

ALe przecież wiele osób napisało tutaj szczerze... więc w czym problem.

Poza tym: kolorowe pisemka b. często poruszaja ten problem, wieć nie rozumiem: kompleksów, wychowania katolickiego ...

Re: Smak spermy | cancer, 25-12-2005, 23:12

Poza tym: kolorowe pisemka b. często poruszaja ten problem, wieć nie rozumiem: kompleksów, wychowania katolickiego ...
Problem jest tylko jeden Raf256 nienawidzi ludzi a już Polaków to w zupełności. Wymyśla tu jakieś farmazony o katolickim wychowaniu. Pewnie sam jest synem Matki Polki i do śmierci się z tym nie pogodzi. Zalosneeeeeeee...

Cancer

Re: Smak spermy | Guzik, 25-12-2005, 23:14

wyluzuj , rafałek już tak ma.... wszędzie węszy katolicki spisek... takie samo skrzywienie jakie reprezentuje ojciec dyrektor przypisujący wszelkie zło żydom... choroba taka...pozdrawiam świątecznie Paweł

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 11:41

Użytkownik "Maaciek" napisał w wiadomości
prosilem kobiety o odpowiedz a nie samcow!
Hahaha uważasz, że każda kobieta ma to wypić i się delektować, a żaden facet nie zna tego smaku ;-) Masoneczka

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 11:45

Użytkownik "Maaciek"
chyba sie nie zrozumielismy... bo smakowe gumki przy lykaniu spermy nic nie daja

Facet rozbroiłeś każdego tym postem, nie widzisz tego. Cholera wlałabym do szklanki na twoim miejscu i testowała smak, po zjedzeniu różnych potraw. Jedno ci powiem ostre Święta Bożego Narodzenia, nudzisz się? Niech tam jak ci smakuje to namów jakąś dziewczynę do tego. Rozbawiona Masoneczka

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 15:48

Użytkownik "HaNkA ReDhUnTeR" napisał w
Odważnie mu napisałaś ;-) Brawo Rozbawiona Masoneczka

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 15:53

Użytkownik "Maluszek" napisał w wiadomości
Bo pytać...to nie grzech ! Więc każdy ma prawo się zapytać.
Ile macie lat, każdemu wolno pytać. Masoneczka "Nie testowałam nikt mi nie dał"

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 16:05

Użytkownik "cancer" napisał w wiadomości
Proponuje Ci grupe alt.pl.seks tam na pewno odpowiedza chetnie na twoje pytanie i bez sarkazmu, bo tam sie o tym pisze.
Hmm grupa pl.soc.seks i w dodatku wersja bez moderatora :-) Masoneczka

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 16:08

Użytkownik "blackmoon" napisał w wiadomości news:domp90$fdv$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Wiesz czego ja nie rozumiem, że faceci są tak skoncentrowani na sobie, a nie zastanawiają się np. nad faktem jak im smakuje kobieta, po zjedzeniu świątecznych potraw :-) Cholera nie mogłam powstrzymać się. Ups zapomniałam może nie mają orientacji hetero. Masoneczka

Re: Smak spermy | Masoneczka, 26-12-2005, 16:10

Użytkownik "Norbert" napisał w wiadomości
Dziwi mnie ze wiekszosci sprawia radosc wdawanie sie w ten flejm.
Wiesz mnie nie, temat seksu to dla ludzi numer 1, pomimo iż nie przyznają się do tego oficjalnie, tylu niewinnych chodzi po tym świecie. Ile postów wpływa na grupę o seksie. Masoneczka

Re: Smak spermy | Raf256, 27-12-2005, 13:44

cancer Sunday 25 of December 2005 21:12

Problem jest tylko jeden Raf256 nienawidzi ludzi
Dlatego napisałem 20 durnych postów w odpowiedzi na proste pytanie?

Rafał Maj

Re: Smak spermy | Raf256, 27-12-2005, 13:45

Guzik Sunday 25 of December 2005 21:14

wyluzuj , rafałek już tak ma.... wszędzie węszy katolicki spisek...
Guziczku mój - durne uwagi niektórych grupowiczy w tym wątku... jeśli nie opacznie pojętemu wychowaniu katolickiemu je przypisywać to czemu? Ale niech Ci będzie - po prostu grupowicze są złośliwi/zazdroszczą/są sfrustrowani. Lepiej?

Rafał Maj

Re: Smak spermy | Raf256, 27-12-2005, 13:46

blackmoon Sunday 25 of December 2005 19:38

więc w czym problem.
Jedna odpowiedź była rzeczowa.

Rafał Maj

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Grupa krwi A Grupa krwi A

Grupa krwi AB Grupa krwi AB

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży

Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak odzyskać i zachować ficzyczne i emocjonalne zdrowie Ciało kobiety, mądrość kobiety. Jak odzyskać i zachować ficzyczne i emocjonalne zdrowie

Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety Menopauza. Poradnik nowoczesnej kobiety