Tagi

kolor kontaktowy janka polecac szklic fillman firma skojarzyc kupic niebieski

Fora dyskusyjne

Której firmy szkła kontaktowe warto kupić (0)

Szkła kontaktowe przy mojej wadzie. Czy mogę? (0)

Dalczego widziane przez nas żyły sa niebieskawe ? (0)

Daltonizm(ślepota barw) (1)

Rozmazane niebieskie światło (0)

co zamiast Mibalinu (5)

ANOMALOSKOP (1)

Problem z niebieskim światłem (3)

soczewki (3)

GPC - zapalenie spojowek po "kontaktach" (0)

Soczewki do mojej wady wzroku (1)

Problem z soczewkami (5)

GPC - zapalenie spojówek po noszeniu szkieł kontaktowych (0)

Ile to dioptri? (1)

szkła kontaktowe (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Szkla kontaktowe ?

Szkla kontaktowe ?

Janek, 25-12-2005, 15:24

Witam Mam takie szaro-niebieskie oczy, chcialbym sobie kupic szkla kontaktowe ktore z tych oczu zrobia takie wyraznie niebieskie czy powinienem kupic szkla podkreslajace kolor czy tez po prostu z kolorem od razu ? Ktore lepiej wygladaja ? Czy potrzeboje jakis badan ? Ile to kosztuje ( orientacyjnie ) ? Jaka firme polecacie? Ja mam zamiar kupic u Fillman ( pewnie nie tak sie to nazywa ale ktos kto zna firme to skojarzy ). Janek

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi

Chromoterapia - leczenie kolorem Chromoterapia - leczenie kolorem

Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem Chromoterapia i światłoterapia. Czyli jak leczyć barwami i światłem

Uzdrawianie energia kolorów Uzdrawianie energia kolorów

Co jeść. Dla mężczyzn Co jeść. Dla mężczyzn