Powiązane leki
(opisy)

Coldrex Maxgrip (Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum)

Calpol (zawiesina doustna) (Paracetamolum)

PowerSex Plus

Libido-FEM

Feminine

PowerSex

Intim-X

Sinusit - Pascoe

Cinnabaris Dagomed 3 stany zapalne zatok, katar

Amotaks Dis (Amoxicillinum)

Tagi

zatoka czaszka glowa czolowy zaznaczac peknac aczkolwiek szczelina kosc doznac

Fora dyskusyjne

Przerwana Ciągłość blaszki zewnętrznej kości czołowej (0)

Wyniki TK głowy (0)

Dziwne zmiany w czaszką (0)

pekniecie kosci palca wskazujacego (0)

Ból kości ogonowej (1)

Problem z głową (0)

wypaedek (0)

Pękniecie czaski (5)

Flegma w gardle - już mam dość (0)

rtg czaszki (0)

Prawdopodobna szczelina odbytu (4)

ciemnie plamki na zdjęciu rengenowskim zatok (0)

dziwny ból z tyłu głowy, pulsujący do skroni-ala mrowienie (0)

kości czaszki (0)

guzek na głowie (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Uszkodzenie kości czołowej?

Uszkodzenie kości czołowej?

hipochondryk, 30-12-2005, 19:07

Witam, Ok. miesiąc temu uderzyłem czołem dosyć mocno - na tyle mocno, że przez ułamek sekundy miałem ciemno przed oczami (i dwa niebieskawe 'okręgi'). Zauważyłem po tym asymetrię na kości czołowej - tj. w miejscu, gdzie kończą (łączą?) się łuki brwiowe (chodzi mi o to miejsce przy nosie), można wyczuć dwie 'szczeliny' (po jednej przy każdym z dwóch łuków), idące w górę do końca kości czołowej. Jedna z nich jest ledwo wyczuwalna, drugą zaś można porównać do Rowu Mariańskiego(w mniejszej skali) - zupełnie tak, jakby kość pomiędzy nimi była obrócona o pewien kąt. Czy jest możliwe, że doznałem pęknięcia czaszki? Czy też te 'szczeliny' są wrodzone? Zaznaczam, że poza bólem głowy (który trwa do dziś, aczkolwiek jest znacznie mniej nasilony i może wynikać z niewyspania), nie było innych dolegliwości (nie chciało mi się wymiotować). Lekarz podejrzewał, że to mogą być zatoki, jednak RTG zatok nie nie wykazał(na szczęście?). Co robić? Hipochondryk

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ekscytujący seks Ekscytujący seks

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Alergie

Aktywnie przeciw osteoporozie Aktywnie przeciw osteoporozie

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie Osteoporoza. Jak wzmocnić kości dzięki diecie i aktywności fizycznej. Profilaktyka, diagnostyka, leczenie