Powiązane leki
(opisy)

Dernilan (Allantoinum, Camphorum, Nicotinamidum, Acidum salicylicum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Homeodose 20

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Tagi

pekniety noga chodzic zlamac obuwie bolec pieta bola warunek lezec

Fora dyskusyjne

zobacz Ból pięt (3)

zobacz STAN ZAPALNY NA PIĘCIE (1)

zobacz Złamanie/pęknięcie kości piętowej (19)

zobacz ZŁMANA PIĘTA A CO Z DRUGĄ NOGA? PROSZĘ O POMOC (6)

zobacz Bardzo bolaca pięta (2)

zobacz problem z noga (2)

zobacz Ból pięty po skręceniu (4)

zobacz Ból pięty przy chodzeniu (1)

zobacz Problemy ze stawem skokowym (0)

zobacz Bóle łydki.Ostre (0)

zobacz przewlekłe bóle stopy- pięta i sródstopie (0)

zobacz Dziwne bóle (2)

zobacz PĘKNIĘTA KOŚĆ SRÓDSTOPIA (3)

zobacz Chodzenie o jednej kuli z obuwiem na gipsie (1)

zobacz Czy po 5-ciu tygodniach noga powinna jeszcze troche boleć? (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak dlugo boli noga po zlamaniu?

Jak dlugo boli noga po zlamaniu?

altamir, 19-01-2006, 11:44

Witam, moja znajoma tydzien temu zlamala kosc strzalkowa u podstawy. Jest to proste zlamanie, bez przesuniecia. Noga oczywiscie w gipsie. Pierwszy dzien po zlamaniu bolala ja najbardziej, 2-3 po zlamaniu mniej, ale wtedy zaczela chodzic (przy pomocy kul). A teraz, 6-7 dni po zlamaniu, znowu ja bardzo boli. Czy to jest prawidlowe? Czy nie powinna wogole chodzic przez pare dni? Ile "powinna" bolec noga po takim zlamaniu?

Bede wdzieczny za wszelkie info.

altamir

Re: Jak dlugo boli noga po zlamaniu? | MG42, 19-01-2006, 14:51

Dnia Thu, 19 Jan 2006 09:44:20 +0000 (UTC), altamir napisał(a):

Witam, moja znajoma tydzien temu zlamala kosc strzalkowa u podstawy. Jest to proste zlamanie, bez przesuniecia. Noga oczywiscie w gipsie. Pierwszy dzien po zlamaniu bolala ja najbardziej, 2-3 po zlamaniu mniej, ale wtedy zaczela chodzic (przy pomocy kul). A teraz, 6-7 dni po zlamaniu, znowu ja bardzo boli. Czy to jest prawidlowe? Czy nie powinna wogole chodzic przez pare dni? Ile "powinna" bolec noga po takim zlamaniu?

Bede wdzieczny za wszelkie info.
10 lat temu miałem pękniętą piętę i leżałem ok. 2 miesiące w łóżku. Noga bolała mnie non stop przez ok 2 tygodnie. Od czasu do czasu boli nawet do tej pory. Teraz jest to jednak związane z warunkami atmosferycznymi lub źle dopasowanym obuwiem.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia Zdrowe nawyki. 20 podstawowych warunków zachowania zdrowia

Choroby nerek Choroby nerek

Osteoporoza Osteoporoza

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza