Powiązane leki
(opisy)

Tagi

swedzic piec darek udac krwawic dermatolog niewiele szczypac podobny odbyt

Fora dyskusyjne

zobacz szczypanie, pieczenie, swędzenie penisa. (1)

zobacz Krwawienie z odbytu (6)

zobacz odbyt (3)

zobacz szczypanie odbytu (0)

zobacz problemy z odbytem (0)

zobacz Grzybica? (1)

zobacz Swędzenie, pieczenie (8)

zobacz Wyrwanie a krwawienie (9)

zobacz Zaczerwienienie odbytu (1)

zobacz Czy to hemoroidy. Prosze o pomoc (3)

zobacz dziwna krosta (3)

zobacz Pieczenie, swędzenie odbytu (3)

zobacz odbyt? (1)

zobacz Problem z brzuchem (3)

zobacz Żylaki odbytu ? (0)

game meat bison

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » krwawienie z odbytu (kal)

krwawienie z odbytu (kal)

Krzysiek T, 25-01-2006, 16:44

mialem kolonoskopie, rektoskopie, niewiele wykrylo, (jakies krwaienie jak to powiedzial lekarz robiacy badania nie za grozne, guzki z grudkami krwi) biore rozne czopki, ktore cos tam minimalnie pomogly ale w sumie niewiele, bo krwawienie pojawia sie gdyz kal jest twardy lub sporzyje alkohol. (Czego nie robie ostanio) chociaz zjadlem rano troche slodkiego i znowu to samo

co w tym przypadku zrobic? czym sie zywic? w czym moze byc problem, moze ktos mial cos podobnego

pozdrawiam KK

Re: krwawienie z odbytu (kal) | Osadnik, 25-01-2006, 21:03

Krzysiek T napisał(a):
mialem kolonoskopie, rektoskopie, niewiele wykrylo, (jakies krwaienie jak to powiedzial lekarz robiacy badania nie za grozne, guzki z grudkami krwi) biore rozne czopki, ktore cos tam minimalnie pomogly ale w sumie niewiele, bo krwawienie pojawia sie gdyz kal jest twardy lub sporzyje alkohol. (Czego nie robie ostanio) chociaz zjadlem rano troche slodkiego i znowu to samo

co w tym przypadku zrobic? czym sie zywic? w czym moze byc problem, moze ktos mial cos podobnego

pozdrawiam KK

Własnie miałem pisac osobny watek ale podłacze sie do tego.Od jakiegos czasu ma taka sytuacje że po wypróznieniu sie na samum końcu stolca pojawa is ie trochę krwi. na paierze tej krwi zostaje całkiem sporo - zanczy barwi go. Jest to sfera bardzo bliska odbytowi. Do jakiego lekarza ma sie udac, i czy tygodniowa głodówka może pomóc aby ewentualne rany sie zagoiły? Mam wysokie cisnien tętnicze i długo przebywam w pozycji siedzacej.

Re: krwawienie z odbytu (kal) | mIrO, 26-01-2006, 01:56

Użytkownik "Osadnik" napisał w wiadomości ...
Własnie miałem pisac osobny watek ale podłacze sie do tego.Od jakiegos czasu ma taka sytuacje że po wypróznieniu sie na samum końcu stolca pojawa is ie trochę krwi. na paierze tej krwi zostaje całkiem sporo - zanczy barwi go. Jest to sfera bardzo bliska odbytowi. Do jakiego lekarza ma sie udac, i czy tygodniowa głodówka może pomóc aby ewentualne rany sie zagoiły? Mam wysokie cisnien tętnicze i długo przebywam w pozycji siedzacej.
A nie swedzi albo nie szczypie/piecze przy okazji? Bo ja mialem jakos podobnie i pomogl... dermatolog.

-- pzdr, m.

Re: krwawienie z odbytu (kal) | Osadnik, 26-01-2006, 02:51

mIrO napisał(a):
Użytkownik "Osadnik" napisał w wiadomości ...

A nie swedzi albo nie szczypie/piecze przy okazji?
nic a nic - zupełneibezbolesne - wiesz ajkie to było zdziwnie jak pierwszy raz zauwazyłe tyle krwi bezżadnego uczucia bólu, wędzenia czy szczypania? Czy Na to mógło miec wpływ bardzo gęste owłosienie posladków?
Bo ja mialem jakos podobnie i pomogl... dermatolog.
Chodze do dermatolożki ale z innymi sprawami ;) I raczej bym nie chciał popsuc tych przyjaznych kontaktów.

pzdr, m.

.

Re: krwawienie z odbytu (kal) | Krzysiek T, 27-01-2006, 22:57

Chodze do dermatolożki ale z innymi sprawami ;) I raczej bym nie chciał popsuc tych przyjaznych kontaktów.

a nie boli cie buch jak nacisniesz rekoma (okolice jelit)?

udaj sie do gastrologa.

K

Re: krwawienie z odbytu (kal) | Darek, 29-01-2006, 05:57

"mIrO" wrote in message >

A nie swedzi albo nie szczypie/piecze przy okazji? Bo ja mialem jakos podobnie i pomogl... dermatolog.

witam prosze mi powiedziec co to bylo bo problem mam podobny chodzi o szczypanie przy gazach bardzo silne no i pozniej to swedzenie chyba skory ohyda straszny dyskonfort z gory dziekuje za odpowiedz i rade pozdrawiam i zycze milej niedzieli darek

Re: krwawienie z odbytu (kal) | Iwona_s, 29-01-2006, 20:00

Użytkownik "Darek" napisał w wiadomości

prosze mi powiedziec co to bylo bo problem mam podobny chodzi o szczypanie przy gazach bardzo silne no i pozniej to swedzenie chyba skory ohyda straszny dyskonfort
Moga to byc hemoroidy, a moze drozdzaki? Chociaz przy tym drugim dyskomfort pewnie gorszy i ciagly.

Pozdrawiam Iwona // Gdy widzimy juz tylko to, co chcemy widziec, osiagnelismy duchowa slepote // Marie von Ebner-Eschenbach

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Siedem dni bez wołowiny Siedem dni bez wołowiny

Lecznictwo niemedyczne w Polsce Lecznictwo niemedyczne w Polsce

Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego Choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego

Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu Sekrety toalety - choroby jelita grubego i odbytu