Powiązane leki
(opisy)

Specific Slim Płaski Brzuch

Oenobiol Femme 45+ Płaski Brzuch

Debridat (Trimebutinum)

Debretin (Trimebutinum)

Gastricumeel

Magnesium Dagomed 35 kolka jelitowa

No-Spa (ampułki) (Drotaverini hydrochloridum)

No-SPA (tabletki) (Drotaverini hydrochloridum)

Amol (Cynnamomi oleum, Lavandulae oleum, Citronellae oleum, Menthae oleum, Mentholum)

Liproxal (Cynara scolymus)

Tagi

slodkosc wilczy regularny ciasto komp napiac stwierdzic dieta brzuch uwielbiac

Fora dyskusyjne

Cukrzyca?! (2)

spóźniający się okres (2)

napiecie brzucha wewnatrz (2)

Problemy z żołądkiem, zatrucie pokarmowe ? (1)

spanie na brzuch podczas ciazy (0)

Dieta (4)

Wyleczona niedoczynność czy jak? (5)

Opuchnięty brzuch (7)

dziwne bole brzucha (4)

ból brzucha (0)

nieregularne cykle-brak ciąży-analiza wyników (1)

Miesiączkowanie (2)

Eutyrox N50 (0)

Mam problem z nadwagą (1)

Napiecie z tylu karku glowa (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Napięcie żąłondka

Napięcie żąłondka

, 26-01-2006, 23:12

Witajcie sprawa jest taka Od jakiegoś miesiąca ma pięcia w okolicy żołądka Wygląda to ta Muszę kilka razy dziennie zrobić coś takiego raz wcisnąć brzuch A potem rozkisnąć brzuch mając 1 ściśnięty Wtedy jak się rozpręża czuje ulgę i ukojenie Miałem już wiele razy nerwicę wegetatywną Pije DOXEPIN dość nieregularnie ale jak mi to dało w kość staram się zaczynać pić go trochę bardziej regularnie Znajomy lekarz namawia mnie żebym go pił nawet 3 razy dziennie Sam powiedział ze to są napięcia nerwowe a tymi skurczami próbuje rozładować te napięcia Robiłem nawet EKG wyszło dobrze

wstaję o 11śniadanie godzina na kompie potem zakupy powrót o od 14 znowu na kompie do wieczora w sumie średnio 7 do 8 godzin średnio

Witam dziś byłem u lekarza rodzinnego Wiec lekarz stwierdził ze to jest od stresu z nerwów ale ma też trochę podrażniony woreczek żółciowy ( apetyt wilczy mam uwielbiam słodkości ciasta ,ptasie mleczko itd. ) Stwierdził też ze jestem trochę hipochondrykiem Zapisał scipolan i ramigas i trochę diety ( nie lubię diety ) Co ciekawe jak wypiłem ziółka czyli mieszankę własnej roboty poczułem się lepiej Wkurzyłem się trochę na lekarza bo myślałem że na badania lekarskie

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Sen Sen

Joga Joga

APC Brzuch APC Brzuch

Waga idealna Waga idealna

Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach