Powiązane leki
(opisy)

Visudyne (Verteporfinum)

Tropicamidum (Tropicamidum)

Atropinum sulfuricum 1% (krople do oczu) (Atropini sulphas)

Difadol 0,1% (Diclofenacum natricum)

Indocollyre 0,1% (Indometacinum)

Neosynephrin-POS 10% (Phenylephrini hydrochloridum)

Tagi

kota urodzic obydwuch miejac wada spotkac wygladac zrenica zapytac powiedziali

Fora dyskusyjne

BIAŁA PLAMKA NA ŹRENICY !!! Pomóżcie (1)

biała kropeczka na źrenicy (0)

martwe dziecko (3)

szansa na dziecko (2)

kamienie (2)

nierówne źrenice (4)

Czy moja wada wzroku się skoryguje? (2)

Źrenice (1)

Rowatinex w czasie ciąży (5)

Dziwne "przeskoki" w okolicy serca (0)

Nie moge wyprostować ręki w łokciu (0)

Czy ktoś miał tłuszczyka w oku? (2)

Dieta (0)

wierzchniactwo (1)

Podwyzszone Aso/ Wada serca (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » "Kocie oczy" - wada oczu ?

"Kocie oczy" - wada oczu ?

Michał, 27-01-2006, 08:14

Witam Wczoraj ,moich rodzicow odwiedzili ich dawni znajomi z ich dwu miesieczna coreczka Amelka.Odrazu przyciagnely mnie jej oczka gdyz wygladaly jak oczy kota. Zapytalem sie czy to jakas wada i powiedziali mi ,ze ma cos z....no wlasnie nie pamietam z czym :( moze spotkaliscie sie z taka wada i wiecie co jest jej przyczyna ? Wiem tylko ,ze podobno urodzila sie nie miejac w obydwuch oczach jakiegos kawalka (?)źrenicy(?)....

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Opieka nad wcześniakiem Opieka nad wcześniakiem

Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych

EKG w przypadkach klinicznych EKG w przypadkach klinicznych

Psychologia w położnictwie i ginekologii Psychologia w położnictwie i ginekologii

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?