Tagi

wykwit blyszczacy zniknac paznoknociowa prawdopodobienstwo piekny paznokiec przebarwic plytka mleko

Fora dyskusyjne

zobacz tetracyklina a przebarwienia zębów (3)

zobacz ŻÓŁTE PAZNOKCIE (3)

zobacz Paznokcie (4)

zobacz Clobederm (0)

zobacz plamy na twarzy (0)

zobacz wyrwany paznokieć u 3latka (1)

zobacz Dziwne przebarwienie (siniak?) (0)

zobacz Trądzik,zaskórniki (22)

zobacz czerwone przebarwienia po wypryskach (1)

zobacz nieznikający pryszcz (1)

zobacz Czy to czerniak? (3)

zobacz Ciemne plamki przy ujściu cewki moczowej (2)

zobacz IgE całkowite > 1000,0 IU/ml (1)

zobacz Żyły, krążenie krwi, ból nóg i w pachwinie, obkurczenie żył (1)

zobacz Coś fioletowego na paznokciu? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » wykwity na paznokciach

wykwity na paznokciach

stefan, 28-01-2006, 02:19

Proszę o radę Od wielu lat walczę z białymi wykwitami na paznokciach witaminy, preparaty z mikroelementami też nie pomagają. Lekarz jakoś nie bardzo umiał mi pomóc i tak zwyczajnie mnie zbył. Nie wygląda to ładnie i czuję dyskomfort. Stefan

Re: wykwity na paznokciach | Wojtek G, 30-01-2006, 14:28

Witam, też borykałem się z tym problemem od kiedy pamiętam i nikt nie był wstanie mi pomóc. Od około dwóch miesięcy regularnie, codziennie wypijam szklankę mleka i problem zniknął. Mam piękne błyszczącą płytkę paznoknociową bez żadnych przebarwień ani plamek. Żadnych innych leków nie biorę. Więc mogę powiedzięć z 99% prawdopodobieństwem, że właśnie mleko mi pomogło. Może warto spróbować - o ile nie jesteś uczulony - efektów nie ma od razu ale po jakimś czasie są one zadowalające.

pozdrawiam Wojtek

Użytkownik "stefan" napisał w wiadomości news:dre9sj$opb$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
Proszę o radę Od wielu lat walczę z białymi wykwitami na paznokciach witaminy, preparaty z mikroelementami też nie pomagają. Lekarz jakoś nie bardzo umiał mi pomóc i tak zwyczajnie mnie zbył. Nie wygląda to ładnie i czuję dyskomfort. Stefan

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Drgawki gorączkowe Drgawki gorączkowe

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Druga dojrzałość.  W poszukiwaniu pomysłu na życie Druga dojrzałość. W poszukiwaniu pomysłu na życie

Jaja i mleko Jaja i mleko

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów