Powiązane leki
(opisy)

Metanabol (Metandienonum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Midiana (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Yasminelle (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Naraya (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Yasmin (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Tagi

prosba zakazic odebrac weekend cytomegalia badac laboratorium ciaza dodatni wynik

Fora dyskusyjne

cytomegalia (3)

Mycoplasma - prośba o interpretację badań (2)

ciagły kaszel i ból gardła (0)

Candida albicans i Candida spp w jamie ustnej (5)

interpretacja badań (1)

Proszę o wypowiedz na temat wyniku badań ANTY TSHR (0)

jakie badanie? (5)

Wynik badania. (3)

Proszę o interpretację wyników badań. (1)

ANTY HBS (1)

Prosba o interpretacje wynikow (0)

Mycoplasa pneumoniale IgG (1)

Prośba o interpretację wyników w kierunku HP. (0)

analiza badan? (2)

tarczyca (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » [prośba] Wyniki badania - CMV i AFP

[prośba] Wyniki badania - CMV i AFP

GosiaK, 28-01-2006, 10:40

Witam Odebrałam wczoraj wieczorem wyniki badań w kier. cytomegalii. Wyniki: IgG 5,49 (wg norm z tego laboratorium: wynik dodatni > 1,1); IgM 0,451(wg laboratorium: wynik wątpliwy 0,400-0,499). Na wyniku mam napisane, że oznaczenie wykonano metodą MEIA. Jestem w końcówce 20 tyg. ciąży, badanie robiłam tydzień temu. Nie musze chyba pisać o nieprzespanej nocy i nerwach... być może niepotrzebnych, ale wiadomo... Mam więc tylko jedną prośbę - czy ktoś z Was może mi zinterpretować te wyniki? Jest weekend, a do lekarza idę dopiero po niedzieli...

Mam też wyniki badań AFP. I tu również proszę o interpretację... Wynik: 47,0 (badanie robione w końcu 19 tyg. ciąży - normy wg laboratorium dla 19tyg. to 19,2 - 92,5).

Z góry bardzo dziękuję :o)

pozdrawiam MałGosiaK
www.SiedemZyczen.pl reklama nie musi być droga... sprawdź! kalendarzyki, wizytówki, ulotki, naklejki, etc...

Re: [prośba] Wyniki badania - CMV i AFP | , 25-02-2006, 01:17

GosiaK wrote:
Witam Odebrałam wczoraj wieczorem wyniki badań w kier. cytomegalii. Wyniki: IgG 5,49 (wg norm z tego laboratorium: wynik dodatni1,1); IgM 0,451(wg laboratorium: wynik wątpliwy 0,400-0,499). Na wyniku mam napisane, że oznaczenie wykonano metodą MEIA. Jestem w końcówce 20 tyg. ciąży, badanie robiłam tydzień temu.. Nie musze chyba pisać o nieprzespanej nocy i nerwach... być może niepotrzebnych, ale wiadomo... Mam więc tylko jedną prośbę - czy ktoś z Was może mi zinterpretować te wyniki? Jest weekend, a do lekarza idę dopiero po niedzieli...

Mam też wyniki badań AFP. I tu również proszę o interpretację.... Wynik: 47,0 (badanie robione w końcu 19 tyg. ciąży - normy wg laboratorium dla 19tyg. to 19,2 - 92,5).

Z góry bardzo dziękuję :o)

pozdrawiam MałGosiaK
Witam! Jestem w 12tc i wlasnie odebralam wynik cytomegalii - IgG - 0,39 czyli ujemny wynik IgM- 0,532 wg. takich samych norm jak w poscie powyzej-czyli dodatni... (powyzej 0,5 = dodatni) Wyniki odebralam przed weekendem a na dodatek mojej pani doktor nie ma przez caly nastepny tydzien. Czy te wyniki swiadcza o tym, ze wlasnie przechodze zakazenie "pierwotne" tym wirusem?Jestem zalamana bo zupelnie nie wiem co robic...Powtorzyc test? I kiedy i w jaki sposob lekarz moze zdiagnozowac, czy plod rozwija sie prawidlowo i czy nie zostal zakazony cytomegalia? Czy ktos moze mi pomoc? Z gory dziekuje! Mag

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Twój wymarzony weekend. Zdrowie, kondycja, relaks, uroda Twój wymarzony weekend. Zdrowie, kondycja, relaks, uroda

Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy Hormony. Witaminy. Leki: przeciwnowotworowe, immunosupresyjne. Autakoidy

Podstawy farmakologii ogólnej Zakażenia Podstawy farmakologii ogólnej Zakażenia

Przewodnik terapii inwazyjnych zakażeń grzybiczych Przewodnik terapii inwazyjnych zakażeń grzybiczych