Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pectodrill ulotka dzialac ciaza opisac wykrztusny syrop piers karmic wrzodowy

Fora dyskusyjne

zobacz Kaszel, jak go na chwilę zatrzymać? (9)

zobacz Czy syropy na kaszel zwiększają go? (1)

zobacz Astma/ alergia/przeziębienie ? (2)

zobacz miesiączka (3)

zobacz Kaszel nie mija. (1)

zobacz zapalenie oskrzeli i inhalacje pytanie (1)

zobacz Kaszel (1)

zobacz Zalegająca flegma. (4)

zobacz odrywajacy sie kaszel (3)

zobacz CIĄŻA A KARMIENIE PIERSIĄ (1)

zobacz pigulki a ciaza (5)

zobacz tabletki novynetta (5)

zobacz Antykoncepcja hormonalna. (18)

zobacz wypadanie włosów po ciąży (2)

zobacz Brak okresu po ciąży (6)

pectodrill

iza, 28-01-2006, 20:14

Czy ktoś mógłby mi opisać działanie syropu o nazwie pectodrill? Może ktoś ma w domu ulotkę ( mi niestety zginęła). Z góry dziękuję

Iza

Re: pectodrill | Radosław Rossa, 28-01-2006, 20:51

To jest syrop o działaniu mukolitycznym i wykrztuśnym. Nie stosuj , jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią, albo masz ch. wrzodową.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chcę karmić piersią Chcę karmić piersią

Ciąża Ciąża

Od piersi do talerza czyli jak karmić małe dziecko Od piersi do talerza czyli jak karmić małe dziecko

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Dla kobiet w ciąży