Powiązane leki
(opisy)

Minirin (aerozol do nosa) (Desmopressinum acetatum)

Minirin (iniekcje) (Desmopressinum acetatum)

Minirin (tabletki) (Desmopressinum acetatum)

Minirin Melt (Desmopressinum acetatum)

Plantago-Homaccord

Anafranil (Clomipramini hydrochloridum)

Ditropan (Oxybutynini hydrochloridum)

Finanorm (Finasteridum)

Finaran (Finasteridum)

Uva Ursi Complexe Nr 9

Tagi

wartosc wskaznik mocz rozwodnic miescic granica interpretacja moczyc oznaczac referencyjny

Fora dyskusyjne

zobacz zawyżone LDH ?!? (0)

zobacz appt (1)

zobacz Interpretacja wyników moczu - nie wiem co one oznaczają (1)

zobacz Interpretacja wyniku (1)

zobacz interpretacja wyników badań na krzywą cukrową (3)

zobacz za mało leukocytów (2)

zobacz Interpretacja wyników krwi (1)

zobacz PROSZĘ O NIEZWŁOCZNĄ INTERPRETACJĘ WYNIKÓW BADAŃ MARKERÓW (1)

zobacz wyniki badan - prośba o interpretację (4)

zobacz prośba o interpretację wyników (6)

zobacz spirometria - prosze o interpretacje pilne (4)

zobacz niski poziom testosteronu, interpretacja badań (0)

zobacz MORFOLOGIA WEGANKI - interpretacja wyników (1)

zobacz Interpretacja wyników badań krwi (1)

zobacz Czy mam się martwić? (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Mała interpretacja wyników

Mała interpretacja wyników

Berger, 02-02-2006, 18:59

Ostałem dzisaj wyniki badania krwi i moczu, wszystko jest pieknie poza niższym od normy poziomem trójglicerydów 53 (norma 60-165) co to może oznaczac?

W badaniu moczu nie jestem pewien jednego wskaźnika, czy ktoś mógłby mi powiedziec co oznacza skrót SG (moja wartośc dla tego wskaźnika wyniosła >=1,030)

Dzięki max

Re: Mała interpretacja wyników | wirgo, 02-02-2006, 21:43

Berger napisał(a):

W badaniu moczu nie jestem pewien jednego wskaźnika, czy ktoś mógłby mi powiedziec co oznacza skrót SG (moja wartośc dla tego wskaźnika wyniosła

SG = ciezar wlasciwy moczu, wartosci referencyjne mieszcza sie w granicach 1,005 - 1,030. wartosci powyzej 1,030 - mocz bardzo zageszczony - np malo sie nawadniasz, wartosci ponizej 1,005 mocz rozwodniony.

Pozdrawiam

Wirgo (Mam gugla i nie zawaham się go użyć.)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować 250 badań laboratoryjnych. Kiedy zlecać jak interpretować

Nadciśnienie tętnicze Nadciśnienie tętnicze

Samoleczenie potęgą podświadomości Samoleczenie potęgą podświadomości

Choroby reumatyczne Choroby reumatyczne

Granice genetycznego ulepszania człowieka Granice genetycznego ulepszania człowieka