Powiązane leki
(opisy)

Tagi

kokushu wtor wystrzelac glowica zdro post akulka sluzba newsgate mafia

Fora dyskusyjne

USG (1)

Doppler tsz (1)

badanie USG w ciazy (1)

zatoki u dziecka (3)

USG (7)

Ogniska hypoechogeniczne (1)

nebulizacje (1)

Skierowanie na RTG zęba (1)

wykaz chorób i ułomności do słuzby w policji (0)

swędzące krostki (1)

HCV a służba zdrowia (0)

Mam prawo? (1)

Rwa kulszowa (1)

niedociśnienie ortofilaktyczne (1)

problem z wędzidełkiem (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry

Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry

stokrotka, 03-02-2006, 11:25

Byłam dziś na prześfietleniu rtg. "Fachowiec" prześwietlał mnie 3 razy (umiem liczyć do 3), raz pionowo, i 2 razy poziomo, ale za kazdym razem w całkiem innym położeniu głowicy. Dostałam jednak tylko 2 klisze. Gdy spytałam gdzie jest trzecia, powiedział, że naświetlał 2 razy, bo za pierwszym włączyła się lampka kontrolna i musiał powtórzyć. To dlaczego istonie (o 20cm, a może nawet pół metra) przesunął głowicę ? Łajdak, kłamca, niedouczony konował, po prostu lekarska mafia.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Magic83, 03-02-2006, 13:39

Łajdak, kłamca, niedouczony konował, po prostu lekarska mafia.
Z tego co wiem zdjecia RTG wykonuja technicy (przynajmniej u mnie w szpitalu), wiec co z ta mafia? ;-)

pozdr M

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | sq1euo, 03-02-2006, 14:26

Użytkownik "stokrotka" napisał w wiadomości news:4155.0000009d.43e32fa9 [at] newsgate.onet.pl...

ROTFL :))))

Jarek (SQ1EUO) sq1euo [at] wp.pl sq1euo [at] stud.pam.szczecin.pl GG: 1277234

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Krzysztof (Suzuki Kokushu), 03-02-2006, 15:36

Z tego co wiem zdjecia RTG wykonuja technicy (przynajmniej u mnie w szpitalu), wiec co z ta mafia? ;-)
Z pewnością mafia przeklętych techników RTG, przekupionych przez lobby producentów promieni Roentgena, zbijających szmal na biednych i nieszczęsnych chorych.

Tak w ogóle proponuję wystrzelać też pacjentów, byłych pacjentów, oraz przyszłych pacjentów. Razem z rodzinami.

Przypomina się mój ulubiony klasyk: kiedy idę ulicą i widzę tych wszystkich ludzi słowo które przychodzi na myśl to - eksterminacja. Zresztą po tym co nam polscy konkubini stanu fundują przez ostatnie miesiące, coraz sensowniejszy ten cytat.

Krzysiek, EBP En medicine, come en amour, il n'y a pas jamais, il n'y a pas toutjour

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Auguro, 03-02-2006, 16:26

To dlaczego istonie (o 20cm, a może nawet pół metra) przesunął głowicę ? Łajdak, kłamca, niedouczony konował, po prostu lekarska mafia.

Na pewno zrobił Ci fotę twoich organów i wieczorem będzie się przy nich onanizował. Nie chciał żeby to wyszło i dlatego nie dał Ci 3 foty. Czy to ta sama stokrotka od nowego języka polskiego??

pl

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Akulka, 03-02-2006, 16:43

Użytkownik "Krzysztof (Suzuki Kokushu)" napisał w wiadomości news:ca6n5fpa983a$.1oyx2nwojcazp.dlg [at] 40tude.net...

Tak w ogóle proponuję wystrzelać też pacjentów, byłych pacjentów, oraz przyszłych pacjentów. Razem z rodzinami.
A kto by płacił lekarzom, z czego by żyła Służba Zdrowia? I pamiętaj, Słuzba Zdrowia też niekiedy jest pacjentem.:)

Przypomina się mój ulubiony klasyk: kiedy idę ulicą i widzę tych
wszystkich
ludzi słowo które przychodzi na myśl to - eksterminacja.
Kurcze, a mogłeś się urodzić w czasach Hitlera, może w SS byś zrobił karierę. Ale starasz się już o pozwolenie na broń?

Zresztą po tym co nam polscy konkubini stanu fundują przez ostatnie miesiące, coraz sensowniejszy ten cytat.
Politycy to inna forma ludzi. A władzy maja tyle ile sami sobie dają i na ile im ludzie pozwolą. Tylko czemu każdy woli psioczyć, a nikt nie ma jaj by spróbować coś zmienić? Może sami postawiliśmy ich ponad prawem?

Pozdrawiam, Akulka

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Marek Bieniek, 03-02-2006, 17:39

On Fri, 3 Feb 2006 14:43:05 +0100, Akulka wrote:

A kto by płacił lekarzom, z czego by żyła Służba Zdrowia? I pamiętaj, Słuzba Zdrowia też niekiedy jest pacjentem.:)
[ciach]

To białe, co gryzie Cię teraz w pośladek to ironia jest.

Nie myślałem, ze czytanie postów "stokrotki" aż tak źle wpływa na zdolności percepcyjne. Chyba też muszę coś z tym zrobić.

m.
Pozdrawiam, Marek Bieniek (mbieniek na epic pl) Tylko uogólnienia mogą tworzyć naukę, nie pojedyńcze fakty. /Claude Bernard/

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Akulka, 03-02-2006, 17:59

Użytkownik "Marek Bieniek" napisał w wiadomości news:c6kzxajoo3s3$.dlg [at] always.coca.cola...
To białe, co gryzie Cię teraz w pośladek to ironia jest.
To znaczy w kitlu jest ROTFL:P :)

Nie myślałem, ze czytanie postów "stokrotki" aż tak źle wpływa na zdolności percepcyjne. Chyba też muszę coś z tym zrobić.
Ale co mi konkretnie zarzucasz, że lekarz jest wszechstronny i sam się wyleczy? (Udaję, że nie kumam, specjalnie dla ciebie) Też pacjentem bywa. Lekarzu (nie) lecz się sam!

Pozdrawiam, Akulka

P.S. A gdybyś się wczytał w mój post, to byś zrozumiał, że do wystrzeliwania kogokolwiek nie jestem. Nawet za eutanazją nie jestem tylko za karą śmierci (dla jednostek patologicznie aspołecznych). Człowiek omylny jest bez względu na wykonywany zawód, więc wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa.

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wt | Ewa W, 03-02-2006, 19:19

Użytkownik "Auguro" napisał w wiadomości news:drvlng$alj$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

Na pewno zrobił Ci fotę twoich organów i wieczorem będzie się przy nich onanizował. Nie chciał żeby to wyszło i dlatego nie dał Ci 3 foty.
ROTFL!!!!!!

Pozdr. Ewa

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | margines, 03-02-2006, 20:41

Witam

stokrotka napisał(a):
Byłam dziś na prześfietleniu rtg. "Fachowiec" prześwietlał mnie 3 razy (umiem liczyć do 3), raz pionowo, i 2 razy poziomo, ale za kazdym razem w całkiem innym położeniu głowicy. Dostałam jednak tylko 2 klisze. Gdy spytałam gdzie jest trzecia, powiedział, że naświetlał 2 razy, bo za pierwszym włączyła się lampka kontrolna i musiał powtórzyć. To dlaczego istonie (o 20cm, a może nawet pół metra) przesunął głowicę ? Łajdak, kłamca, niedouczony konował, po prostu lekarska mafia.

A tam kłamca. Naświetlanie to taka zabawa techników. Jak pacjent umysłowo podobny do stokrotki to dostanie trochę promieniowania więcej (gratisowo) - a nóż pomoże i zmądrzeje. Zresztą to fajnie potem popatrzeć jak pacjent świeci w ciemnościach.

Pozdrawiam margines

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | margines, 03-02-2006, 20:44

Witam

stokrotka napisał(a):

A tam kłamca. Naświetlanie to taka zabawa techników. Jak pacjent umysłowo podobny do stokrotki to dostanie trochę promieniowania więcej (gratisowo) - a nuż pomoże i zmądrzeje. Zresztą to fajnie potem popatrzeć jak pacjent świeci w ciemnościach.

Pozdrawiam margines

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | K, 03-02-2006, 20:53

Użytkownik "stokrotka" napisał w wiadomości news:4155.0000009d.43e32fa9 [at] newsgate.onet.pl...
To dlaczego istonie (o 20cm, a może nawet pół metra) przesunął głowicę ? Łajdak, kłamca, niedouczony konował, po prostu lekarska mafia.

Proponuję, żebyś od dziś leczyła się sama. Z pewnością najlepiej to zrobisz. Odradzam Ci kontakt wszelkiego rodzaju ze służbą zdrowia.

K.

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wt | ape, 03-02-2006, 23:34

Użytkownik "Magic83" napisał w wiadomości news:4155.000000d0.43e340e1 [at] newsgate.onet.pl...

Z tego co wiem zdjecia RTG wykonuja technicy (przynajmniej u mnie w
szpitalu),
wiec co z ta mafia? ;-)
mafia techno manieczki rulez, umcyk, umcyk, umcyk :-)

pozdro ape

Ne noceas, dum vis prodesse, memento! (Ovidius)

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wt | ape, 03-02-2006, 23:40

Byłam dziś na prześfietleniu rtg. "Fachowiec" prześwietlał mnie 3 razy (umiem liczyć do 3), raz pionowo, i 2 razy poziomo, ale za kazdym razem w całkiem innym położeniu głowicy. Dostałam jednak tylko 2 klisze. Gdy spytałam gdzie jest trzecia, powiedział, że naświetlał 2 razy, bo za pierwszym włączyła się lampka
kontrolna
i musiał powtórzyć. To dlaczego istonie (o 20cm, a może nawet pół metra) przesunął
głowicę ?
bo nieszczesnik poszukiwal mozgu i mogl przypuszczc, ze ci sie szarawa substancja mogla zesliznac na macice. a to jego wina, ze nic nie znalazl?????? dysorty tak moga miec, niestety :-(

pozdro ape

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | LM, 03-02-2006, 23:55

Akulka pisze 03-02-2006 15:59:
Ale co mi konkretnie zarzucasz, że lekarz jest wszechstronny i sam się wyleczy? (Udaję, że nie kumam, specjalnie dla ciebie)
Generalnie nie kumasz, że cały post Krzysztofa to ironia...

Nieustannie pozdrawiam Leszek Maszczyk lmaszczyk (at) tenbit pl

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wt | ape, 04-02-2006, 00:10

Użytkownik "Auguro" napisał w wiadomości news:drvlng$alj$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
głowicę ?

Na pewno zrobił Ci fotę twoich organów i wieczorem będzie się przy
nich
onanizował. Nie chciał żeby to wyszło i dlatego nie dał Ci 3 foty. Czy
to ta
sama stokrotka od nowego języka polskiego??
onanizowal? ja bym zastosowal to jako srodek wymiotny

pozdro ape

Do ape (Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia ) | stokrotka, 04-02-2006, 12:04

Bardzo dużo razy prosiłam cię byś nie czytała moich postów. To wiedza zakazana dla ciebie, bo do niej nie dorosłaś. A odpowiedzialność zakazuje nauczania idiotów.

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | BasiaBjk, 04-02-2006, 12:32

Użytkownik Auguro napisał:

Czy to ta sama stokrotka od nowego języka polskiego??
Ta sama, to jakis troll.
pa, Basia

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | wirgo, 04-02-2006, 15:35

Zapomnialam sie i czytalam posty przy kawie i kremowce,,,,, :(

Chyba pozwe stokrotke o zniszczenie mienia - monitora ;)

Pozdrawiam

PS Blagam nie wyganiajcie jej z grupy :))))

Wirgo (Mam gugla i nie zawaham się go użyć.)

Re: Do ape (Re: Wystrzelać całą służbę zdrow | ape, 04-02-2006, 18:23

Użytkownik "stokrotka" napisał w wiadomości news:225a.00000061.43e47c42 [at] newsgate.onet.pl...
Bardzo dużo razy prosiłam cię byś nie czytała moich postów. To wiedza zakazana dla ciebie, bo do niej nie dorosłaś. A odpowiedzialność zakazuje nauczania idiotów.
nareszcie rozumiem dlaczego nikt sie nie podjal nauczenia cie ortografii

pozdro ape

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | Emi, 05-02-2006, 16:10

stokrotka napisał(a):
Byłam dziś na prześfietleniu rtg.

cholera, Ty to dopiero masz nasrane do głowy...

E_m_i_

"Ptak, który pragnie wzbić się ponad niziny tradycji i przesądów musi mieć mocne skrzydła. Żałosny to widok, gdy wyczerpane i okaleczone pisklę wraca na ziemię." K. Chopin "Przebudzenie"

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Krzysztof (Suzuki Kokushu), 06-02-2006, 13:18

Akulka napisała:
Kurcze, a mogłeś się urodzić w czasach Hitlera, może w SS byś zrobił karierę. Ale starasz się już o pozwolenie na broń?
UWAGA! POWIEM COŚ ZŁOŚLIWEGO. Poczytaj kto to napisał. Pomyśl. Zamilknij. KONIEC ZŁOŚLIWEJ WYPOWIEDZI.

TERAZ MÓJ PODPIS
Krzysiek, EBP En medicine, come en amour, il n'y a pas jamais, il n'y a pas toutjour KONIEC PODPISU KONIEC LISTU. TO BIAŁE PONIŻEJ TO PUSTE MIEJSCE, NIE TRZEBA GO CZYTAĆ.

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Krzysztof (Suzuki Kokushu), 06-02-2006, 13:19

jestem tylko za karą śmierci
....
Człowiek omylny jest bez względu na wykonywany zawód
No cóż, w pewnych kręgach takie _sądy_ mogą uchodzić za niesprzeczne.

Krzysiek, EBP Socjalizm to pokój. Kapitalizm to cztery pokoje z kuchnią.

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Akulka, 07-02-2006, 01:48

Użytkownik "Krzysztof (Suzuki Kokushu)" napisał w wiadomości news:bs4so2tzkqns.10k99onq929ps$.dlg [at] 40tude.net...
UWAGA! POWIEM COŚ ZŁOŚLIWEGO. Poczytaj kto to napisał. Pomyśl. Zamilknij. KONIEC ZŁOŚLIWEJ WYPOWIEDZI.

TERAZ MÓJ PODPIS

Nie krzycz, krzykiem nie zmusisz nikogo by cię słuchał.

Pozdrawiam, Akulka

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | LM, 07-02-2006, 02:20

Akulka pisze 06-02-2006 23:48:
Nie krzycz, krzykiem nie zmusisz nikogo by cię słuchał.

Pozdrawiam, Akulka
Wiesz, co to jest to białe, co Cię właśnie kopnęło (bo wcześniejsze gryzienie nie pomogło)? Te wielkie litery to nie był krzyk, tylko oznaczenie (dla niekumatych) poszczególnych części posta. Widać dla niektórych w dalszym ciągu za mało wyraźne.

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Akulka, 07-02-2006, 02:36

Użytkownik "LM" napisał w wiadomości news:43E7D9BB.2050201 [at] lesheck.pl...
Wiesz, co to jest to białe, co Cię właśnie kopnęło (bo wcześniejsze gryzienie nie pomogło)?
Nie, nie wiem, oświeć mnie mój drogi...:P

Te wielkie litery to nie był krzyk, tylko
oznaczenie (dla niekumatych) poszczególnych części posta.
Ależ dziękuję ci o mój drogi...:)

Widać dla niektórych w dalszym ciągu za mało wyraźne.
Wybacz mi mój drogi....:D

Pozdrawiam, Akulka

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | Krzysztof (Suzuki Kokushu), 07-02-2006, 11:22

Wiesz, co to jest to białe, co Cię właśnie kopnęło (bo wcześniejsze gryzienie nie pomogło)?
Fioletowe. Nie dezinformuj. Fioletowe i z rogami.

Krzysiek, EBP Bóg stworzył jasność, diabeł ciemność, Bóg stworzył słońce, diabeł deszcz, Bóg stworzył adwokata - diabeł się zamyślił... i stworzył jeszcze jednego

Re: Wystrzelać całą służbę zdro | LM, 07-02-2006, 12:53

Krzysztof (Suzuki Kokushu) pisze 07-02-2006 09:22:

Faktycznie, zapomniałem, że w drugim etapie wysyłają fioletowe :-)

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Ruda, 07-02-2006, 16:55

Użytkownik "Krzysztof (Suzuki Kokushu)" napisał: w wiadomości news:7ow7mrcwk96l$.w5iiwnjbg32p.dlg [at] 40tude.net...

Milka? ;-)

Ruda

Re: Wystrzelać całą służbę zdrowia po raz wtóry | Luki, 07-02-2006, 23:36

Generalnie szkoda gadac tylko wlaczyc kosiarke i poscinac stokrotki... Lecz sie sama - nigdy nie jest za pózno...

Pozdrawiam Luki

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu

Podręcznik doraźnej pomocy medycznej Podręcznik doraźnej pomocy medycznej

Wczesne leczenie oparzeń Wczesne leczenie oparzeń