Powiązane leki
(opisy)

Cinnamomum Homaccord N (krople)

Gastrotrombina (Thrombinum)

Cyclonamine (Etamsylatum)

Alustin

Apifer

Exacyl (Acidum tranexamicum)

Provera (Medroxyprogesteronum)

Sulphodent

Dentosept

Lignocainum hydrochloricum 2% cum noradrenalino 0,00125% (Lidocaini hydrochloridum, Norepinephrinum)

Tagi

zimno krwawic godzic zmeczyc nabrzmialy siedziec tryba pracowac normalny wally

Fora dyskusyjne

kiedy na zwolnienie lekarskie w ciązy? (2)

hemoroidy (13)

Czy to poronienie? (9)

Parestezje konczyn (0)

Kulka przy odbycie (1)

Bóle stóp (3)

Smolisty stolec (1)

Rana wcale sie nie goi (2)

Co przyczyną bólów brzucha??? (2)

problem barku (1)

dieta, cwiczenia (0)

Ciągłe osłabienie, brak chęci do życia (4)

PROBLEMY ZE SNEM (2)

Bole głowy,serca zmeczenie. (1)

ból ręki (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » krwawienie z nosa, nabrzmiałe żyły...

krwawienie z nosa, nabrzmiałe żyły...

wally, 03-02-2006, 14:49

witam

pracuje jako ochroniarz na portierni pewnego zakładu, pracuje po 24 godz, głownie kontroluje pracownikow i siedze pracuje juz ponad 2 msc, w cyklu 24 godz pracy 48 godz odpoczynku - głownie to spie w domu po pracy

ale od msc pojawil sie problem bo mam czeste krwawienie z nosa, w pracy jak jestem bardzo czesto a ostatnio zawsze mam na koniec dnia strasznie nabrzmiale wszytkie żyły, jestem jakis zdołowany wszystkim

czy to krwawienie i te dziwne żyly to zmeczenie? udac sie z tym do lekarza? moze kupic jakies dobre witaminy? a moze cos innego?

bardzo dziekuje za wszelkie rozsadne odpowiedzi i pozdrawiam

Re: krwawienie z nosa, nabrzmiałe żyły... | wally, 03-02-2006, 17:22

musze jeszcze dodac jedno czesto w pracy mam bardzo zimne konczyny, tzn nogi i rece nieraz jest tak ze jedna jest ciepla a reszta bardzo zimna

Użytkownik "wally" napisał w wiadomości news:drvj82$gdm$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam

pracuje jako ochroniarz na portierni pewnego zakładu, pracuje po 24 godz, głownie kontroluje pracownikow i siedze pracuje juz ponad 2 msc, w cyklu 24 godz pracy 48 godz odpoczynku -
głownie
to spie w domu po pracy

ale od msc pojawil sie problem bo mam czeste krwawienie z nosa, w pracy
jak
jestem bardzo czesto a ostatnio zawsze mam na koniec dnia strasznie nabrzmiale wszytkie żyły, jestem jakis zdołowany wszystkim

czy to krwawienie i te dziwne żyly to zmeczenie? udac sie z tym do lekarza? moze kupic jakies dobre witaminy? a moze cos innego?

bardzo dziekuje za wszelkie rozsadne odpowiedzi i pozdrawiam

Re: krwawienie z nosa, nabrzmiałe żyły. | scream, 03-02-2006, 17:28

wally napisał(a):
musze jeszcze dodac jedno czesto w pracy mam bardzo zimne konczyny, tzn nogi i rece nieraz jest tak ze jedna jest ciepla a reszta bardzo zimna
Zmęczenie, stres, nieprawidłowa dieta, siedzący tryb życia.

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Re: krwawienie z nosa, nabrzmiałe żyły... | tomm, 04-02-2006, 15:16

pracuje juz ponad 2 msc, w cyklu 24 godz pracy 48 godz odpoczynku - głownie
odpowiedz sobie na pytanie czy to normalny tryb zycia czlowieka, i czy to normalny tryb pracy - odpowiedz na to pytanie udzieli ci odpowiedzi na twoje powyzsze pytanie skad te objawy rozne

Tomek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół przwelekłego zmęczenia Zespół przwelekłego zmęczenia

Zespół przewlekłego zmęczenia Zespół przewlekłego zmęczenia

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie

Alergia Alergia

Prostata Prostata