Powiązane leki
(opisy)

Herbabiloba (Ginkgo biloba)

Vinpoton (Vinpocetinum)

Gelsemium Comlpexe Nr 70

Verhist (Betahistini dihydrochloridum)

Transway

Torecan (Thiethylperazinum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Guarana (Walmark)

Cyto-Protectin MR (Trimetazidini dihydrochloridum)

GinkoPrim

Tagi

najszybciej zawrot siniak glowa zajscie stwierdzic dyzur wizyta poniedzialek trafic

Fora dyskusyjne

Erozja rogówki (2)

silne zawroty głowy (0)

Bardzo silne bole nadbrzusza i bardzo duzo gazów (1)

zawroty głowy i ból oczu (1)

Nudnosci, otępienie, brak apetytu, zawroty głowy (0)

Silny ból w okolicach pochwy (2)

rana na oku (1)

Upadek ze schodów, zawroty głowy, senność. (1)

Problem (1)

Kaszel i guzek za uchem (8)

Endometrioza-problem z zajsciem w ciaze (4)

Ob 115 i straszliwe bóle brzucha. (6)

problemy po cesarce (1)

Angina (2)

Pomarańczowy mocz (10)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zawroty głowy.

Zawroty głowy.

Adrian, 03-02-2006, 18:04

Witajcie.

Dziesięć dni temu zostałem obity przez dwóch dżentelmenów. Wynikiem była porozcinana warga, kilka siniaków. Byłem na drugi dzień u lekarza który mnie oglądał, opukiwał i nic więcej nie stwierdził oprócz gózów i siniaków. Od kilku dni czuję dziwne zawroty głowy jak szybko wstanę czy wykonam jakiś szybki ruch. Akurat jest piątek wieczór i do lekarza moge iść dopiero w poniedziałek. Dostałem kilka ciosów w głowę, głównie koło skroni i na górze czaszki. Mogłem utracić na chwilę przytomność, bo nie pamiętam całego zajścia. Rozcięć głowy nie miałem żadnych.

Od jakiegoś miesiąca leczę się też na depresję i w/w objawy już mi towarzyszyły, lecz ustały może z tydzień temu. Głowa mnie nie boli ani nie bolała po zajściu, choć byłem lekko wstawiony i mogło mnie to znieczulać.

Boję się bo czytałem o krwiakach mózgu na necie i boję się, żebym czegoś takiego nie miał. Czy mam dziś jechać na dyżur czy poczekać do poniedziałku, a może jest to normalna sprawa bo takim obiciu,nie zdarzało mi się coś takiego wcześniej więc nie wiem i mogę panikować.

--

Adrian Skalnik

Re: Zawroty głowy. | Iwona_s, 03-02-2006, 19:43

Użytkownik "Adrian" napisał w wiadomości

Boję się bo czytałem o krwiakach mózgu na necie i boję się, żebym czegoś takiego nie miał. Czy mam dziś jechać na dyżur czy poczekać do poniedziałku, a może jest to normalna sprawa bo takim obiciu,nie zdarzało mi się coś takiego wcześniej więc nie wiem i mogę panikować.
Nie musisz czekac do poniedzialku, powinienes jak najszybciej trafic na ostry dyzur. Jesli masz jakies "slady" z wizyty u lekarza, to dobrze zebys je mial ze soba(niekoniecznie).

Pozdrawiam Iwona b_o_n_a f_ i_d_e

Re: Zawroty głowy. | Adrian, 03-02-2006, 22:53

Iwona_s napisał(a):
Użytkownik "Adrian" napisał w wiadomości Nie musisz czekac do poniedzialku, powinienes jak najszybciej trafic na ostry dyzur. Jesli masz jakies "slady" z wizyty u lekarza, to dobrze zebys je mial ze soba(niekoniecznie).

Wybrałem się do lekarza rodzinnego, ten dał mi skierowanie do hirurga na SOR, tam zrobiono mi prześwietlenie, nic nie wykazało, przyszedł do mnie neurolog i po badaniu stwierdził że miałem wstrząs mózgu, przepisał Microser i nakazał wizytę za tydzień.

W sumie dobrze że poszedłem dziś, bo przynajmniej wiem na czym stoję. Mam nadzieję że nie wyciągne kopyt od tego :]

-- Adrian

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie Zdrowie na własne życzenie 1. Oczyszczenie

Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży