Powiązane leki
(opisy)

Tagi

chwycic umiescic linek skynet rozwiac pijawka przystawic watpliwosc doswiadczony robol

Fora dyskusyjne

Wpływ dymu tytoniowego na szare komorki (0)

guz na żebrze (0)

guz na żebrze (0)

guzek na jądrze (1)

bol piersi i brzucha (2)

Uczucie zawadzania w krtani (3)

chrzęstniak (2)

dziwne bóle pleców (2)

dziecko ciągle płacze mało je (2)

Brak apetytu u niemowlęcia (2)

Czy terapia pijawkami pomogła Ci w walce z z zakrzepicą? (1)

Skutki ugryzienia pijawki (1)

Jak ochronić się przed kleszczem (12)

stopa cukrzycowa (0)

pieczenie w cewce a brak bakterii ? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » pijawki lekarskie

pijawki lekarskie

Barbara K., 03-02-2006, 20:50

Czy ktoś wie, czy pijawka przysysa się tylko bezpośredenio do skóry, czy może się też przyssać np. przez gumową rękawiczkę? Jeśli tak, to w jaki sposób niedoświadczona osoba może sobie takie stworzenie przystawić?

Dzięki i pozdrawiam Barbara

Re: pijawki lekarskie | SJ, 04-02-2006, 20:04

Użytkownik "Barbara K." napisał w wiadomości news:ds08l3$m3v$1 [at] opal.icpnet.pl...
Czy ktoś wie, czy pijawka przysysa się tylko bezpośredenio do skóry, czy może się też przyssać np. przez gumową rękawiczkę? Jeśli tak, to w jaki sposób niedoświadczona osoba może sobie takie stworzenie przystawić?

Dzięki i pozdrawiam Barbara

Zdaje się, że niedoświadczona osoba nie powinna tego robić. Ze względu na możliwość przenoszenia chorób, oraz na to, że należy dokładnie wiedzieć co się robi i w jakich okolicach ciała i po co. Na mojej podstronie umieściłem kilka linków o pijawkach, ale chyba to będzie za mało na rozwianie wątpliwości www.skynet.com.pl...edycyna.htm

Pozdrawiam Robol

Re: pijawki lekarskie | Barbara K., 04-02-2006, 23:24

Zdaje się, że niedoświadczona osoba nie powinna tego robić. Ze względu na możliwość przenoszenia chorób, oraz na to, że należy dokładnie wiedzieć co się robi i w jakich okolicach ciała i po co. Na mojej podstronie umieściłem kilka linków o pijawkach, ale chyba to będzie za mało na rozwianie wątpliwości www.skynet.com.pl...edycyna.htm
Dzięki serdeczne. Moja teściowa dostała pijawki lekarskie z zaleceniem gdzie ma sobie je przystawić, ale nie wiedziała, jak je chwycić.

Pozdrawiam. Barbara

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.