Powiązane leki
(opisy)

Diprophos (Betamethasonum)

Butapirazol (iniekcje) (Lidocaini hydrochloridum, Phenylbutazonum)

Methocarbamol (Methocarbamolum)

Tarproxen (Naproxenum)

Ketospray forte (Ketoprofenum)

Profenid (iniekcje) (Ketoprofenum)

Olfen (tabletki, kapsułki) (Diclofenacum)

Reumaherb (Echinacea purpurea, Filipendula ulmaria, Harpagophytum procumbens)

Metypred (Methylprednisolonum)

Majamil (Diclofenacum natricum)

Tagi

staw robota zastrzyk pyzel lokciowy zapalny diprophos kaletka pozdro cypel

Fora dyskusyjne

Jak działa Diprophos? (10)

DIPROPHOS (0)

Przepuklina krążka międzykręgowego na poziomie L-5,S-1 (1)

Iniekcja podskórna/domięśniowa domowej roboty (4)

Od 3 miesięcy boli mnie nadgarstek prawej ręki (18)

"DIPROPHOS" A STAW SKOKOWY (6)

DIPROPHOS (1)

Kłucie w pachwinie. (2)

Strzelanie kośćmi (2)

Uszkodzenie nerwu łokciowego ? drętwienie palca (3)

Cierpnąca lewa ręka (1)

kłopoty z nerwem łokciowym (4)

neuroliza (0)

Ból stawu łokciowego (0)

Skrecenie stawu lokciowego (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Diprophos a kaletka stawu łokciowego

Diprophos a kaletka stawu łokciowego

Negatyw, 03-02-2006, 23:04

Witam Po paru odessaniach + zastrzyk z Diprophos, wysiękowe zapalenie kaletki stawu łokciowego ustąpiło. Niestety - na niecałe 2 tygodnie. I ortopeda na widok bąbla (po odessaniu) - znów podał tenże steryd. Infos nie wypowiadają się przychylnie: groups.google.pl/...7a041cec328

www.luszczyca.pl/...&t=3533

biegajznami.pl/fo...a92bfeae1d724a2e050d021fcf084bc" target="_blank">biegajznami.pl/fo...021fcf084bc

Czyżby leczenie skutku a nie przyczyny ??? Co o tym sądzicie? 2 zastrzyki już mam na koncie...

Pozdro

---------------------- Negatyw negatyw001(małpa)o2.pl ----------------------

Re: Diprophos a kaletka stawu łokciowego | Robert Pyzel, 04-02-2006, 02:29

W news:ds0gh0$14a$1 [at] opal.icpnet.pl tako rzecze Negatyw

www.luszczyca.pl/...&t=3533
Łuszczyce masz? Bo tam stan zapalny ma inne przyczyny?
biegajznami.pl/fo...a92bfeae1d7 24a2e050d021fcf084bc
Myślałem, że tylko bokserzy i kulturyści mają taki poziom

Czyżby leczenie skutku a nie przyczyny ??? Co o tym sądzicie? 2 zastrzyki już mam na koncie...

Ufaj lekarzowi nie internetowi, możesz zapytać o fizykoterapie (np. laser )

"Ćwiczenie Tai Chi jest doskonałym treningiem szybkości. Mający 90 lat mistrzowie Tai Chi, poruszają się równie szybko jak młodzi początkujący." Robert Pyzel r p y z e l [at] g a z e t a . p l (usuń BezSpamu z adresu)

Re: Diprophos a kaletka stawu łokciowego | Negatyw, 04-02-2006, 09:48

Użytkownik "Robert Pyzel" napisał w wiadomości news:ds0sh1.2mg.1 [at] to.robota.cypla.jest...

Łuszczyce masz?
Chodzi mi nie o chorobę a o max ilość zastrzyków. Jeden a dyskutantów wypowiedział się o max 5-ciu. Stąd moje zaniepokojenie.

Myślałem, że tylko bokserzy i kulturyści mają taki poziom
Jak widać - biegacze również. Na szczęście nie należę do żadnych z nich.

Ufaj lekarzowi nie internetowi,
Jeśli to lekarz a nie koniował - też jestem tego samego zdania. Czemuś jednak służy ta grupa, prawda? :)

możesz zapytać o fizykoterapie (np. laser)
Zapytałem i o to. Zobaczyłem tylko wielki uśmiech na twarzy. To lekarz wojskowy. Zasiegnę również informacji (choć kolejki tam spore)u specjalisty w klinice ortopedycznej: www.sk4.am.poznan.pl/

Pozdro

Re: Diprophos a kaletka stawu łokciowego | Negatyw, 05-02-2006, 11:47

Użytkownik "Robert Pyzel" napisał w wiadomości news:ds0sh1.2mg.1 [at] to.robota.cypla.jest...

możesz zapytać o fizykoterapie
P.S. A co sądzisz o wszelkiego typu maściach? (np. Traumel S, Dr Żel)?

Pozdro

Re: Diprophos a kaletka stawu łokciowego | Robert Pyzel, 06-02-2006, 03:19

W news:ds1io5$bpj$1 [at] opal.icpnet.pl tako rzecze Negatyw

Chodzi mi nie o chorobę a o max ilość zastrzyków. Jeden a dyskutantów wypowiedział się o max 5-ciu. Stąd moje zaniepokojenie.

Zetknąłem się z opinią (pacjentów, jako i ja), że częste blokady, zwłaszcza w małe stawy go "rozpuszczają". Tylko, że ostatnio cofałem się w rozwoju ewolucyjnym przez stan zapalny kciuka (ha, wkładanie skarpetek, otwieranie drzwi kluczem, uruchamianie samochodu - trudne rzeczy), że wolałem blokadę (i laser)

Jeśli to lekarz a nie koniował - też jestem tego samego zdania. Czemuś jednak służy ta grupa, prawda? :)

A tu podałeś za mało danych. Stan zapalny , a przyczyna ? Uraz, infekcja, diabli wiedzą? OB, ASO ?

A smarowidła są OK. Ja preferują Naproxen Żel (jest też tani). Same pigułki to toksyczny staroć (brałem kiedyś), ale w maści go dobrze toleruję

"Ćwiczenie Tai Chi jest doskonałym treningiem szybkości. Mający 90 lat mistrzowie Tai Chi, poruszają się równie szybko jak młodzi początkujący." Robert Pyzel r p y z e l [at] g a z e t a . p l (usuń BezSpamu z adresu)

Re: Diprophos a kaletka stawu łokciowego | Negatyw, 06-02-2006, 12:17

Użytkownik "Robert Pyzel" napisał w wiadomości news:ds6876.3v8.1 [at] to.robota.cypla.jest...

A tu podałeś za mało danych. Stan zapalny , a przyczyna ? Uraz, infekcja, diabli wiedzą? OB, ASO ?
Musiałem się walnąć gdzieś w magazynie. Często tak się dzieje w handlu. Klasyczny więc uraz. Dopiero po pewnym czasie wyskoczył pod skórą ten wysięk na łokciu.

Pozdro

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów

Zapalne choroby reumatyczne w wieku rozwojowym Zapalne choroby reumatyczne w wieku rozwojowym

Stany zapalne Stany zapalne

Kliniczna endoskopia przewodu pokarmowego - tom 1 Kliniczna endoskopia przewodu pokarmowego - tom 1

Jak radzić sobie z zapaleniem stawów - program ćwiczeń ruchowych Jak radzić sobie z zapaleniem stawów - program ćwiczeń ruchowych