Powiązane leki
(opisy)

Tagi

zadowolic zastrzec cisnieniomierz lekarka nadgarstkowy apteka omron wogole nadgarstek philips

Fora dyskusyjne

Wybór ciśnieniomierza (2)

Wybór ciśnieniomierza (2)

Cisnieniomierz (6)

BÓL STAWU NADGARSTKOWEGO (8)

Wysokie ciśnienie tylko jak ktoś mi mierzy (2)

Seroxat... (1)

wybor szczoteczki elektrycznej (0)

Kość łódeczkowata (0)

Złamanie reki - nadgarstek (6)

Nadgarstek - do operacji? (1)

zakrzep krwi po kroplowce (3)

Morfologia krwi (0)

Astma aspirynowa (?) - niezwykle wysokie ciśnienie (0)

Wysoki puls u 18-latka (1)

ciśnienie (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » cisnieniomierze

cisnieniomierze

scindapsus, 04-02-2006, 18:09

Witam Jakie polecacie cisnieniomierze nadgarstkowe (czy jak pojde do apteki to mi doradza wlasciwy, czy taki z jakiego producentem maja cicha umowe)? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Re: cisnieniomierze | Tomasz, 04-02-2006, 19:18

Jakie polecacie cisnieniomierze nadgarstkowe (czy jak pojde do apteki to mi doradza wlasciwy, czy taki z jakiego producentem maja cicha umowe)?
wogole nie polecamy nadgarskow, sa duzo gorsze pod wzgledem dokladnosci od modeli na ramie

jak juz MUSI byc nadgarstek to polecam tylko i wylacznie OMRON R7 lub R6

Tomasz

Re: cisnieniomierze | scindapsus, 04-02-2006, 19:31

Użytkownik "Tomasz" napisał w wiadomości news:8ae68$43e4d3be$d4ba57cf$13534 [at] news.chello.pl...
A co myslisz o NISSEI WS 720? Pozdrawiam

Re: cisnieniomierze | Tomasz, 04-02-2006, 19:37

A co myslisz o NISSEI WS 720?
wyjatkowe dziadostwo, chyba ze ma byc na prezent dla tesciowej to moze byc :-P

jak te co napsalem sa za drogie mozesz kupic jakis stary nadgarstek OMRON'a ale z wysokich modeli- poznasz je po tym ze mierza cisnienie w czasie pompowania, a nie wypuszczania powietrza, najtansze OMRONY tez sa kiepskie; niestety tutaj nie za bardzo jest sens oszczedzac jezeli nie ma to byc wylacznie zabawka; jak bedziesz cokolwiek kupowal sprawdz czy jest polska legalizacja (a aptece jest akurat bezpiecznie, gorzej w innych sklepach)

na prawde szczerze radze Ci cisniemiomierz na ramie, chyba ze bedziesz go nosil ze soba to nie ma wyjscia...

Tomasz

Re: cisnieniomierze | Jacek, 04-02-2006, 22:47

Ja wogóle odradzam zakup ciśnieniomierza w aptece. Nie żebym coś miał przeciwko aptekom, ale w tym przypadku ceny są zbyt wygórowane. Ważne jest też dla kogo ma być ten ciśnieniomierz. Jeśli dla osoby starszej o słabiej wyczuwalnym pulsie to nadgarstkowy może wogóle nie mierzyć albo dawać absurdalne wyniki. Jacek

Re: cisnieniomierze | Kaja, 05-02-2006, 00:36

Sat, 4 Feb 2006 17:18:01 +0100, *Tomasz* napisał(a):

A ja mam ciśnieniomierz nadgarstkowy Philips' i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekarka też nie miała zastrzeżeń.

Kaja

Re: cisnieniomierze | Kaja, 05-02-2006, 01:22

Xref: news-archive.icm.edu.pl pl.sci.medycyna:200922

Sat, 4 Feb 2006 17:18:01 +0100, *Tomasz* napisał(a):

A ja mam ciśnieniomierz nadgarstkowy Philips'a i jestem z niego bardzo zadowolona. Lekarka też nie miała zastrzeżeń.

Kaja

Re: cisnieniomierze | Negatyw, 14-02-2006, 11:06

Użytkownik "Jacek" napisał w wiadomości news:ds3074$74c$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

dawać absurdalne wyniki.
A czy coś z tego ma sens: ? www.allegro.pl/se...price_to=60

+ ewentualne promocje w Selgros?

Pozdro

---------------------- Negatyw negatyw001(małpa)o2.pl ----------------------

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Miłosny potencjał kobiety. Jak zadowolić kobietę Miłosny potencjał kobiety. Jak zadowolić kobietę

Zdrowie przy komputerze Zdrowie przy komputerze

Wiosenna apteka Pana Boga Wiosenna apteka Pana Boga

Przewodnik po zdrowym życiu. Twoje zdrowie Przewodnik po zdrowym życiu. Twoje zdrowie

Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa