Tagi

janusz pracie zwyknac zoladz bialy dermatolog dotyk uwazac przecietny narosly

Fora dyskusyjne

co to może być ? (2)

biała plama (2)

Czerwone plamki na penisie wydzielające biały śluz (4)

Biały nalot na okolo żołędzia (0)

Ból podczas dotyku (0)

Proszek zasadowy (3)

Dziwna sprawa z zoledziem. (1)

niemoge zdiąć skórki z żołądzia prącia (3)

Czy to moze byc rak pracia? (1)

Nieudany zabieg? - stulejka (10)

plamki na żołędziu (0)

Czy to z powodu chlamydi? (2)

Narośla wokół paznokci (3)

narośle na końcu cewki (2)

Pod pachami i na szyji wyrasta mi dzikie mięso. (0)

Prącie

PT, 05-02-2006, 12:09

Jakiś czas temu pojawiły mi się zmiany w okolicach żołędzi prącia. Mianowicie wzdłuż rowka pod żołędzią mam niewielkie białe, twardawe narośla wyraźnie wyczuwalne w dotyku. Także z jednej strony na samej żołędzi mam takie jakby białe naloty lekko wyczuwalne w dotyku. Dodatkowo dookoła ujścia cewki moczowej mam zmiany biało czerwone. Można powiedzieć, że wszysko skupia sie w okolicy wiązadełka (chyba tak to się nazywa). Przy dotyku odczuwam niewielki ból. Na domiar złego wczoraj zauważyłm czerwoną grudkę na trzonie prącia. Wcześniej w tym miejscu miałem małą ale wyróżniającą sie białą grudkę o średnicy około 1mm. Teraz jest czerwona o średnicy około 3mm. Co to może być? Pomóżcie, bo zaczynam się bać.

Re: Prącie | Negatyw, 05-02-2006, 14:07

Użytkownik "PT" napisał w wiadomości news:ds4isp$i9n$1 [at] news.onet.pl...

Co to może być? Pomóżcie, bo zaczynam się bać.
Ja na krostki i zaczerwienienia korzystam z : www.hasco-lek.pl/...&id=220

Pozdro

---------------------- Negatyw negatyw001(małpa)o2.pl ----------------------

Re: Prącie | Shalom, 05-02-2006, 14:16

Myc, po prostu myc;)

Re: Prącie | Harry, 05-02-2006, 14:19

Aż chce się napisać "nie uważałeś jak robisz, to rób jak uważasz" - trochę nie do tego, ale pasuje. Tymczasem mam przed oczami widok Twojego prącia z tymi wszystkimi zmianami, ale nadal w przypadku czegoś takiego proponuję nie wstydzić się i iść do prawdziwego lekarza niż "niby" anonimowo przedstawiać swój problem tu, oczekując cudownego ozdrowienia... Harry.

Re: Prącie | Negatyw, 05-02-2006, 14:41

Użytkownik "Shalom" napisał w wiadomości news:10sgidpacqm7j$.1m2pyu9yrbuhp$.dlg [at] 40tude.net...

po prostu myc;)
No to chyba oczywiste... :)

Pozdro

---------------------- Negatyw negatyw001(małpa)o2.pl ----------------------

Re: Prącie | J, 05-02-2006, 16:20

Użytkownik "PT" napisał w wiadomości news:ds4isp$i9n$1 [at] news.onet.pl...
Jakiś czas temu pojawiły mi się zmiany w okolicach żołędzi prącia. Mianowicie wzdłuż rowka pod żołędzią mam niewielkie białe, twardawe
narośla
wyraźnie wyczuwalne w dotyku. Także z jednej strony na samej żołędzi mam takie jakby białe naloty lekko wyczuwalne w dotyku. Dodatkowo dookoła
ujścia
cewki moczowej mam zmiany biało czerwone. Można powiedzieć, że wszysko skupia sie w okolicy wiązadełka (chyba tak to się nazywa). Przy dotyku odczuwam niewielki ból. Na domiar złego wczoraj zauważyłm czerwoną grudkę na trzonie prącia. Wcześniej w tym miejscu miałem małą ale wyróżniającą sie białą grudkę o średnicy około 1mm. Teraz jest czerwona o średnicy około 3mm. Co to może być? Pomóżcie, bo zaczynam się bać.
To prawdopodobnie brodawki płciowe (kłykciny kończyste) ale po takim opisie trudno stwierdzic. Musisz isc do dobrego dermatologa albo wenerologa.

Re: Pracie | Janusz, 06-02-2006, 13:22

Wszystkie choroby weneryczne sa wyleczalne, wiec po co sie meczyc i stresowac.. ;)
O ile sie nie myle to syfilis mozna "zaleczyc" ale nigdy sie go nie mozna pozbyc. Myle sie?

Re: Prącie | Janusz, 06-02-2006, 13:26

To prawdopodobnie brodawki płciowe (kłykciny kończyste) ale po takim opisie trudno stwierdzic. Musisz isc do dobrego dermatologa albo wenerologa.
Do dobrego dermatologa? Znaczy ze zwykly, przecietny, normalny lekarz juz nie wspominajac dermatolog nie pozna sie na czyms takim jak w/w? A ze zlamana konczyna to tez trzeba do dobrego czy zwykly przecietny wystarczy?

Re: Pracie | Krzysztof (Suzuki Kokushu), 06-02-2006, 14:41

Janusz napisał:
O ile sie nie myle to syfilis mozna "zaleczyc" ale nigdy sie go nie mozna pozbyc. Myle sie?
Tak.

Krzysiek, EBP Wielki krok nastąpił w dniu w którym ludzie, aby lepiej wzajemnie się dręczyć, postanownili zebrać się w społeczności.

Re: Pracie | Norbert, 06-02-2006, 19:37

To nie czasy Jana III Sobieskiego. Musisz poczytac :)

Pozdrawiam Norbert :-)

Re: Prącie | Norbert, 06-02-2006, 19:37

Do dobrego dermatologa? Znaczy ze zwykly, przecietny, normalny lekarz juz nie wspominajac dermatolog nie pozna sie na czyms takim jak w/w? A ze zlamana konczyna to tez trzeba do dobrego czy zwykly przecietny wystarczy?

Zawsze sie idzie do dobrego lekarze, bo kto by chcial do zlego? Wolny rynek.

Re: Prącie | J, 06-02-2006, 20:35

Użytkownik "Janusz" napisał w wiadomości news:43E72396.E24F462 [at] o2.pl...

Do dobrego dermatologa? Znaczy ze zwykly, przecietny, normalny lekarz juz
nie
wspominajac dermatolog nie pozna sie na czyms takim jak w/w? A ze zlamana konczyna to tez trzeba do dobrego czy zwykly przecietny wystarczy?
Kazdy nawet najgorszy dermatolog rozpozna tą chorobe, ale diagnoza to jedno a leczenie to drugie. I teraz albo wystarczy jedna dwie wizyty i po sprawie albo czeka go kilka lat bezskutecznego leczenia i mnóstwa wydanych pieniedzy (na leki oczywiscie bo zwykły, przecietny dermatolog jest bezpłatny przeciez :) ) Moze napisze konkretniej: leczenie tej choroby w ramach NFZ polega głownie na wymrażaniu ciekłym azotem (krioterapia) i smarowaniu odpowiednimi maściami, co nie przynosi specjalnych rezultatów bo te "narośla" najczesciej odrastają, natomiast prywatnie można zrobic sobie wypalanie laserem, które załatwia sprawe raz na zawsze (chyba ze pojawią sie w nowych miejscach) . To miałem na myśli pisząc o dobrym dermatologu.

Re: Prącie | Janusz, 06-02-2006, 22:54

J wrote:

Moze napisze konkretniej: leczenie tej choroby w ramach NFZ polega głownie na wymrażaniu ciekłym azotem (krioterapia) i smarowaniu odpowiednimi maściami, co nie przynosi specjalnych rezultatów bo
Co tam rezultaty, liczy sie metoda :-)))))))))))). To musi byc nie z tej ziemi przyjemnosc, moczyc penisa w cieklym azocie. Niech nie wspomne o zaleczeniu oparzen/ran powstalych w wyniku odmorzenia..

te "narośla" najczesciej odrastają, natomiast prywatnie można zrobic sobie wypalanie laserem,
hmmm to w przeciwna strone (od -200C do + iles tam)

Wynika ze osobnik ma wybor pomiedzy mrozonym a smarzonym praciem, ja dziekuje wole narosla :-).

Re: Prącie | Norbert, 07-02-2006, 01:09

Wynika ze osobnik ma wybor pomiedzy mrozonym a smarzonym praciem, ja dziekuje wole narosla :-).
LOL, raka pracia pewnie tez :)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pokochaj wegetarianizm Pokochaj wegetarianizm

Biomedyczne podstawy rozwoju z elementami higieny szkolnej Biomedyczne podstawy rozwoju z elementami higieny szkolnej

Stany Lękowe Stany Lękowe

Zdrowie przez dotyk Zdrowie przez dotyk

Kojący dotyk. Masaż i refleksoterapia dla niemowląt i dzieci Kojący dotyk. Masaż i refleksoterapia dla niemowląt i dzieci