Powiązane leki
(opisy)

Hialux

Synvisc (Hylan G-F 20)

Dip Hot Rozgrzewający

Malupar (Paracetamolum)

Zeel T (maść)

Zeel T (tabletki)

Movmax (Meloxicamum)

R-11

Humira (Adalimumabum)

Reumogel

Tagi

dziecinstwo strzykac popytac walczyc zaczac kolanowy staw przestac latka krasnal

Fora dyskusyjne

skręcony staw kolanowy (0)

BOLĄCE I STRZYKAJĄCE STAWY (13)

PROBLEM Z KOLANAMI I STAWAMI (1)

Uraz stawu kolanowego - problem z opisem (0)

bol stawów kolanowych (1)

bóle stawów, parestezje, drętwienie (0)

"Strzykanie" kolana (1)

Tężyczka? Choroba na tle reumatycznym? (1)

Strzykanie kolan (1)

Strzykanie w stawach (1)

strzelające kolano (2)

Obciązniki na nogi (0)

opis badania radiologicznego stawu kolanowego (1)

Bóle mięśni,stawów,sztywniejące palce,uczucie chłodu (3)

Stawy biodrowe i kolanowe (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » strzykanie w stawach kolanowych u 11 latka

strzykanie w stawach kolanowych u 11 latka

Krasnal, 05-02-2006, 20:55

Czy to początek jakiej choroby stawów kolanowych. Mojemu synkowi (11 lat) przy wykonywaniu przysiadów najnormalniej strzyka w kolanach. Niepokoje się tym. Czy to nie jakiś początek choroby? Czy to normalne w tym wieku? ( tak kiedyś gdzieś wyczytałem)

-- Pozdrawiam Krasnal ================================ Tajna Organizacja Walczących Krasnali

Re: strzykanie w stawach kolanowych u 11 latka | adam, 07-02-2006, 21:47

Czy to początek jakiej choroby stawów kolanowych. Mojemu synkowi (11 lat) przy wykonywaniu przysiadów najnormalniej strzyka w kolanach. Niepokoje
się
tym. Czy to nie jakiś początek choroby? Czy to normalne w tym wieku? ( tak kiedyś gdzieś wyczytałem)
mi tak w dzieciństwie strzykało cały czas i przestało samo. moze to od rośnięcia. jeśli zacznie boleć możesz popytać lekarza.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu

Medycyna wieku młodzieńczego - klinika i postępowanie w chorobach przewlekłych Medycyna wieku młodzieńczego - klinika i postępowanie w chorobach przewlekłych

Domowe uzdrowisko Domowe uzdrowisko

Nie mogę przestać palić Nie mogę przestać palić

Inteligencja ciała. Jak zachować młodość? Inteligencja ciała. Jak zachować młodość?