Powiązane leki
(opisy)

Woda utleniona (Hydrogenii peroxidum)

Tagi

szpital przegroda strup ubytek krew prywatny dziurka marna odpowiedziec szansa

Fora dyskusyjne

Po zabiegu na przegrodę (2)

Stare ZŁAMANIE nosa oraz KRZYWA przegroda (4)

Widze czarną plamkę (3)

Rany, strupy w nosie. Zatkany nos. (3)

Dzirki na zębie przy dziąśle (6)

strupy w nosie (1)

brak węchu (3)

Otarcie członka i ból (2)

ubytek w przegrodzie nosowej (0)

SZMERY U NOWORODKA. (0)

VSD u NIEMOWLAKA (1)

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej - Amplacer (1)

Konkurs kardiologiczny (1)

Koronografia (1)

ubytek przegrody nosowej po 2 zabiegu (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Problem z nosem

Problem z nosem

dzordz, 20-02-2006, 19:40

Witam

Mam nadzieję że ktoś pomoże mi z tej grupy dyskusyjnej przedstawię w skrócie mój problem. Miałem krzywą przegrodę nosową (wg. dobrego w naszym rejonie prywatnego lekarza lar.) przez którą zrobił mi się przerost 3 migdałka taki naciek na gardle najpierw usunięty miałem ten naciek a potem wyprostowaną przegrodę. Wszystko fajnie przez 2 lata. (wszystkie zabiegi miałem w szpitalu ale prywatnie chyba musiało byc coś kręcone bo w wypisach ze szpitala nie mam jasnych opisów np. korekcja krzywej przegrody , że mój lekarz prywatny był ordynatorem w tym szpitalu to jakoś sobie tam kombinował, ale nie ważne nie w tym rzecz) Po dwóch latach stojąc przed lustrem i zaglądając sobie do nosa zauważyłem że mam dziurkę pomiędzy komorami nosowymi wewnątrz nosa. Pojawił mi się taki problem także że miałem takie jakby strupy z krwią codziennie rano w górnej części nosa bliżej zatok. Oczywiście do lekarza i on powiedział że coś się stało (oczywiście jak powiedziałem że może źle zrobił przegrodę to odpowiedział że nie możliwe) i że to się da naprawić. Nie zbyt przyjemny zabieg nasunięcia jedneg naskórka na drugi aby przesłonić ubytek. Wszystko pięknie ale po 2 miesiącach dziurka z powrotem powstała jeszcze większa niż byla. Strupy i taka dziwna maź z krwią z nosa przy smarkaniu nadal. Wtedy zwiedziłem chyba wszystkich lekarzy w pobliżu i jeden przez drugiego przemądrzał się, że tylko on potrafi zamykać takie ubytki i jest wielki i wogóle a na temat strupów i krwi ze śluzem nic nie odpowiedzieli. Żaden niestety nie wzbudził we mnie zaufania nadszarpniętego przez poprzedniego lekarza. W końcu trafiłem na hiper profesora, który znalazł u mie gronkowca (pewnie dostałem w prezencie w szpitalu przy zabiegach) powiedział że nie warto zamykać tego ubytku bo i tak marne szanse powodzenia a krwawienie z dziwnym śluzem i strupami leczy cały czas szczepionkami polivacinum forte. Na początku było ok strupki zniknęły i było fajnie lecz od niedawna wróciły nie w takim nasileniu ale wróciły. Jak mówię o tym lekarzowi to on że taka moja uroda że mam suchą śluzówkę i trzeba ją cały czas nawadniać jakimś psikaczem z wodą z czegośtam. Nie wiem czy wystarczająco opisałem mój problem ale moje pytania sa następujące: 1. Czy ubytek mógł powstać po korekcji przegrody 2. Czy ewentualna próba poprawy ubytku i zrobinie jeszcze gorzej kwalifikuje się na sprawę sądową i jakie szanse wygrania chociaż sądzę że marne 3. czy faktycznie szanse naprawienia ubytku są znikome 4. Czy znacie jakiegos HIPER MULTI LARYNGOLOGA, kóry mógłby mi pomóc 5. Ogólne porady mile widziane

Z góry dzięki

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Zakażenia szpitalne. Podręcznik dla zespołów kontroli zakażeń Zakażenia szpitalne. Podręcznik dla zespołów kontroli zakażeń

Szpital Dobrej Woli. Szpital Wolski 1939-1945 Szpital Dobrej Woli. Szpital Wolski 1939-1945

Intensywne leczenie cukrzycy typu 1 Intensywne leczenie cukrzycy typu 1

Życie bez pieczywa Życie bez pieczywa