Tagi

wzmocnic strzelac zbagatelizowac dbac artresan bolec kolano zaczac podobny staw

Fora dyskusyjne

zobacz Bolące kolana (6)

zobacz Problem ze Szczęką (2)

zobacz kolana? (0)

zobacz problem z kolanem (0)

zobacz Strzelające biodro (0)

zobacz problem z kolanem (6)

zobacz zapalenie lewego stawu kolanowego (5)

zobacz Strzelające kolana (0)

zobacz Stawy, zdrowie i rogi byka (0)

zobacz Cierną mi palce (0)

zobacz Przeprost kolana podczas uderzenia - czyżby więzadła boczne? (3)

zobacz Ból stawu kolanowego - skok (7)

zobacz Kucie oraz nadmierny Ból kolana (3)

zobacz Stawy. (1)

zobacz KOLANA (29)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bolace i "strzelajace" kolana.

Bolace i "strzelajace" kolana.

, 28-02-2006, 11:37

Witam

Od pewnego czasu bola mnie kolana (dodam, ze mam 20 lat i biegalem przez 3 lata, ale rekreacyjnie- 3x w tygodniu po 30min), tzn. gdy krzywo ukucne lub jakos je wykrzywie. Prawire zawsze tez "strzelaja" mi kolana przy kucaniu. Czy sensownym bylo by zastosowanie jakiegos preparatu typu artresan lub czegos podobnego dla wzmocnienia stawów?? a moze nalezy to zbagatelizowac lub przeciwnie, zaczac to leczyc??

Pozdrawiam Krzysztof

Re: Bolace i "strzelajace" kolana. | Tomasz, 28-02-2006, 12:47

zastosowanie jakiegos preparatu typu artresan lub czegos podobnego dla wzmocnienia stawów?? a moze nalezy to zbagatelizowac lub przeciwnie, zaczac to leczyc??

artresan to Ci pewnie pomoze jak umarlemu kadzidlo wiec szkoda sie truc na zapas, ale jezeli cos tam Cie niepokoi warto zawsze pstryknac sobie fotke rtg tych kolan i pokazac je ortopedzie- nie koniecznie musi to byc jakas choroba, ale moze sie okazac ze warto zaczac bardziej dbac o kolana i ich nie przeciazac, zeby nie bylo z nimi klopotu na przyszlosc; bol jest zawsze objawem niepokojacym, szczegolnie w tak mlodym wieku, a o kolana warto dbac

Tomasz

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu Biegajmy dla zdrowia. Dzienniczek treningu

Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych Elementarz życia dla małych, większych i bardzo dużych

Jak wzmocnić system immunologiczny w 30 dni Jak wzmocnić system immunologiczny w 30 dni