Powiązane leki
(opisy)

Varilrix (Vaccinum varicellae vivum)

Pudroderm (Benzocainum, Zinci oxidum, Mentholum)

Alantan Plus (Allantoinum, Dexpanthenolum)

Oilatum Plus (Paraffinum liquidum, Triclosanum, Benzalkonii chloridum)

Doppelherz Aktiv Kapsułki piękności

Silol (Dimethiconum)

R-72

Homeodose 3

R- 9 krople przeciwkaszlowe

Paragrippe

Tagi

crap homeopatyczny osep ospa wysuszyc lagodzic podawac nasz latka torun

Fora dyskusyjne

zobacz woda w uszach za membrama (0)

zobacz Ospa (43)

zobacz plamki na penisie (8)

zobacz Wysypka (3)

zobacz PÓŁPASIEC -OKRES ZARAŻANIA (1)

zobacz blizny po ospie jak się ich pozbyć? (6)

zobacz Pomocy (7)

zobacz czy to moze byc grozne?-prosze pomozcie (4)

zobacz Syn choruje na ospę wietrzną. Czy mogę dostać półpaśca? (1)

zobacz Ospa (3)

zobacz Półpasiec i osoba nigdy nie chorująca na ospę. (1)

zobacz OSPA (4)

zobacz gorączka podczas ospy (4)

zobacz Powtórna ospa u dorosłych (3)

zobacz Zarazenie sie ospą? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ospa u 5-latka

ospa u 5-latka

M, 03-03-2006, 00:18

witam ponownie... wroce do tematu ospy... w jaki sposob mozna lagodzic objawy ospy u 5-latka? moja siostra jest leczona homeopatycznie. Czy mozna w jakis sposob lagodzic objawy ospy? dodatkowo dzisiaj bardzo mocno nabrzmial jej paluszek... wyglada to jak jakies odparzenie... czy jest to normalny objaw ospy czy moze trzeba sie upewnic czy nie jest to jakies zakazenie?

pozdrawiam

Re: ospa u 5-latka | pamana, 03-03-2006, 11:36

wroce do tematu ospy... w jaki sposob mozna lagodzic objawy ospy u 5-latka? moja siostra jest leczona homeopatycznie. Czy mozna w jakis sposob lagodzic objawy ospy?
dla 5 latka ospa to nic ,posmarowac filoetem ,podac calucium i za 2 tygodnie nie ebdzie sladu .co to łagodzic?i jak mozna podawac jakies homeopatyczny crap??? p.-przeciwniczka homo crap.

Re: ospa u 5-latka | M, 03-03-2006, 11:48

a co z tym nabrzmialym palcem? wyglada to jakby tam sie nagromadzila masa nieczystosci... sa tam takie krostki jak na calym ciele ale w bardzo duzym zageszczeniu... na zgieciu paluszka wskazujacego sa 3-4 krostki wysuszone...

pozdrawiam

Re: ospa u 5-latka | Syla, 03-03-2006, 11:56

Użytkownik "M" napisał w wiadomości news:du8vv2$rbm$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
a co z tym nabrzmialym palcem? wyglada to jakby tam sie nagromadzila masa nieczystosci... sa tam takie krostki jak na calym ciele ale w bardzo duzym zageszczeniu... na zgieciu paluszka wskazujacego sa 3-4 krostki
wysuszone...

może być i tak, ze dostało się tam jekieś zakarzenie, w końcu cały czas używa się palców, lepiej iść do lekarza i niech to obejrzy. Ja ze swojej strony na swędzenie polecam fenistil w kropelkach. Sprawdzone prawie 2 miesiące temu na 15 miesięcznej córeczce.

Re: ospa u 5-latka | Piotr Maksymowicz, 04-03-2006, 10:35

Użytkownik "M" napisał w wiadomości news:du7nh6$nql$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam ponownie... wroce do tematu ospy... w jaki sposob mozna lagodzic objawy ospy u 5-latka? moja siostra jest leczona homeopatycznie. Czy mozna w jakis sposob lagodzic objawy ospy? dodatkowo dzisiaj bardzo mocno nabrzmial jej paluszek... wyglada to jak jakies odparzenie... czy jest to normalny objaw ospy czy moze trzeba sie upewnic czy nie jest to jakies zakazenie?

pozdrawiam

Przebieg ospy łagodzi acyklovir. Ale podawać poza tym zdrowqemu 5 latkowi na ospe to przesada. Reszta to oczywiscie hocus-pocus.

P.S: Przesyłam pozdrowienia od producentów leków homeopatycznych.

"Wg bilansow z 2005r przebicie na wodzie zrodlanej siegneło 12541.6%. Liczymy na Was kochani klienci, ze zatroszczycie sie o niezakłócony rozwój naszych firm. Pa naiwniaki."

Re: ospa u 5-latka | Piotr Kasztelowicz, 04-03-2006, 12:14

On Sat, 4 Mar 2006, Piotr Maksymowicz wrote:

Przebieg ospy łagodzi acyklovir. Ale podawać poza tym zdrowqemu 5 latkowi na ospe to przesada. Reszta to oczywiscie hocus-pocus.
moja zona (zakaznik) naszej corce (wowczas w wieku 5 lat) podawala

P. -- Piotr Kasztelowicz Piotr.Kasztelowicz [at] am.torun.pl www.am.torun.pl/~pekasz" target="_blank">www.am.torun.pl/~pekasz www.am.torun.pl PGP Key IDs: DH/DSS:0xF3EED8AF

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Łagodzenie bólu Łagodzenie bólu

Żywienie w chorobach nowotworowych Żywienie w chorobach nowotworowych

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Homeopatia Homeopatia

Metody łagodzenia bólu podczas porodu Metody łagodzenia bólu podczas porodu