Powiązane leki
(opisy)

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Zofran (Ondansetronum)

Zofran Zydis (Ondansetronum)

Tagi

zawracac mstarzak starzak szew glowa kontynuacja skierowac zdejmowac chirurg operacja

Fora dyskusyjne

zobacz reflux przelykowo zoladkowy (7)

zobacz Zdejmowanie szwów z jamy ustnej (1)

zobacz Zerwane sciegno kciuka-zdjecie szwów (1)

zobacz otwarta rana po zjęciu szwów (3)

zobacz Podcinanie wędzidełka wargi (3)

zobacz Usunięcie szwów po przepuklinie pachwinowej (4)

zobacz Szwy (1)

zobacz operacja a blizny (6)

zobacz Po zdjęciu szwów (2)

zobacz Przepuklina udowa (5)

zobacz Prosaki (3)

zobacz różowe upławy? (10)

zobacz BÓL W MACICY LUB POCHWIE (2)

zobacz Zawroty głowy ,omdlenia... (0)

zobacz Pękanie skóry palcy u stóp. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zdejmowanie szwow

Zdejmowanie szwow

Mateusz Starzak, 06-09-1999, 21:27

Witam wszystkich! Mam pytanie (chyba do chirurga): czy operacja zdjecia szwow jest jakos nadzwyczaj skomplikowana? Aby poddac sie takiej operacji potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, albo mozna ewentualnie zaplacic 30 zl na np. pogotowiu. Przeciez chyba chirurg przecina nic, wyciaga ja i po krzyku. Czy jest inaczej? (chce zaoszczedzic 30 zl :))

Mateusz Starzak -- mstarzak [at] polbox.com --

Re: Zdejmowanie szwow | drobner, 07-09-1999, 13:10

niech nie zawracaja glowy - zdjecie szwow jest kontynuacja rozpocze- tego leczenia i nie wymaga osobnego skierowania. jak beda sie upierac, zawiadom kase chorych Mateusz Starzak napisał(a) w wiadomości: ...
Witam wszystkich! Mam pytanie (chyba do chirurga): czy operacja zdjecia szwow jest jakos nadzwyczaj skomplikowana? Aby poddac sie takiej operacji potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu, albo mozna ewentualnie zaplacic 30 zl na np. pogotowiu. Przeciez chyba chirurg przecina nic, wyciaga ja i
po
krzyku. Czy jest inaczej? (chce zaoszczedzic 30 zl :))

Mateusz Starzak mstarzak [at] polbox.com

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pytania do chirurga plastycznego Pytania do chirurga plastycznego

Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie Zdrowie na własne życzenie 2. Oświecenie

Zaburzenia lękowe Zaburzenia lękowe

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej

Zrozumieć osteporozę Zrozumieć osteporozę