Tagi

okres ciazyc roznic roznica poprzedni niewiele trwac wykonac zauwazyc gdybac

Fora dyskusyjne

plamienia a okres (2)

ciąża a okres?? czy to możliwe??? (2)

toxsoplazmoza&ciąża (0)

Zbyt krótkie cykle (8)

czym różni się clemastin i xyzal (1)

Interpretacja wynikow (1)

ciąża pozamaciczna, a antykoncepcja?? (0)

Luteina a płodność?Czy to ciąża? (0)

Czy to ciąża? (11)

Jednodniowy okres i niewielkie krwawienie.Ciąża? (3)

ciąża czy nie? (4)

rozowe plamienie - 7 dc (1)

czy to może być gradówka? (1)

ciąża, usg, co myślicie, ? (2)

problem z luteina 50.... (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ciąża czy nie ciąża

Ciąża czy nie ciąża

Monika, 10-03-2006, 19:06

W lytym okres spóźnił mi się o 3 tygodnie, byłam prawie pewna że to ciąża, po tym jak nadszedł odetchnełam z ulgą ale zaniepokoiłam się gdy dwa dni po zakończeniu okresu znowu pojawiły się małe ilości krwi i śluzu, to było około 1,5 tygodnia temu. Od tej pory do dzisiaj nic się nie stało, rano zobaczyłam znowu śladowe ilości krwi ? Czy to może być ciąża, zwłaszcza że okres który miała nie różnił się od poprzednich, trwał tyle samo, nie zauważyłam żadnych różnic ?

Re: Ciąża czy nie ciąża | Kathinka, 10-03-2006, 20:15

Dnia 10.03.2006 18:06, *Monika* napisał(a):
W lytym okres spóźnił mi się o 3 tygodnie, byłam prawie pewna że to ciąża, po tym jak nadszedł odetchnełam z ulgą ale zaniepokoiłam się gdy dwa dni po zakończeniu okresu znowu pojawiły się małe ilości krwi i śluzu, to było około 1,5 tygodnia temu. Od tej pory do dzisiaj nic się nie stało, rano zobaczyłam znowu śladowe ilości krwi ? Czy to może być ciąża, zwłaszcza że okres który miała nie różnił się od poprzednich, trwał tyle samo, nie zauważyłam żadnych różnic ?
Najlepiej będzie jak wykonasz test ciążowy. Nasze gdybania niewiele ci dadzą.

Kathinka ICQ: 345347435 | AQQ: 124895 | GG: 1832817

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu Powiedz życiu tak! - poradnik dobrostanu

Zespół niespokojnych nóg Zespół niespokojnych nóg

Sprawność fizyczna ogólna. Testy Sprawność fizyczna ogólna. Testy

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy ABS czyli mięsnie brzucha. Intensywny trening 6-tygodniowy