Tagi

opalenizna newsgate spalic poparzyc schodzic agnes minuta swedzic skora solarium

Fora dyskusyjne

zobacz Solarium, 32 minuty (4)

zobacz Czy pozostanie opalenizna jak skora mi schodzi po opalaniu? (1)

zobacz Problem ze skórą po kąpieli (0)

zobacz poparzony słońcem (0)

zobacz co to jest? (2)

zobacz Schodząca skóra z opuszków (0)

zobacz Swędzenie, pieczenie (8)

zobacz Egzema (0)

zobacz Stopy swedza i rece (0)

zobacz swedzenie i schodzący naskórek (6)

zobacz Gdy swędzą i łuszczą się sutki (4)

zobacz Schodzenie skóry z żołędzia (2)

zobacz Wybielenie skóry dookoła piepszyków (0)

zobacz Ból z lewej strony podniebienia (1)

zobacz Poparzenie lodem? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ?

Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ?

Agata, 27-03-2006, 07:17

W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy ( opalenizna zanika ) a także mam nocne swędzenie skóry szczególnie na klatce piersiowej ( swędzenie nasila się gdy kłade się spać, skóra mnie tak mocno swędzi, że musze się drapać i nie mogę zasnąć - nie wiem kiedy te swędzenie ustanie, dzisiejsza noc była koszmarna ) Czy to są normalne objawy po sztucznym słońcu ? ( byłam pierwszy raz na solarium i dziękuje, więcej problemów niż pożytku, opalenizny już praktycznie nie mam )

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Iwona_s, 27-03-2006, 10:00

Użytkownik "Agata" napisał w wiadomości

W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy ( opalenizna zanika ) a także mam nocne swędzenie skóry szczególnie na klatce
Za dlugo (20min) jak na pierwszy raz. Poczytaj, warto: www.mediweb.pl/be....php?id=907

Pozdrawiam Iwona // Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego - w bledzie trwac / / Cyceron www.pajacyk.pl/index.php3

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to nor | Fantom, 27-03-2006, 10:04

W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy
(

O kurcze. Nie bylem nigdy dluzej niz 15 min - nie wyobrazam sobie 20

Fantom

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Adam, 27-03-2006, 10:11

Użytkownik "Agata" napisał w wiadomości news:179b.00000006.4427757f [at] newsgate.onet.pl...
W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy ( opalenizna zanika ) a także mam nocne swędzenie skóry szczególnie na klatce piersiowej ( swędzenie nasila się gdy kłade się spać, skóra mnie tak mocno swędzi, że musze się drapać i nie mogę zasnąć - nie wiem kiedy te swędzenie ustanie, dzisiejsza noc była koszmarna ) Czy to są normalne objawy po sztucznym słońcu ? ( byłam pierwszy raz na solarium i dziękuje, więcej problemów niż pożytku, opalenizny już praktycznie nie mam )
poparzyłaś sie :( jak sie juz wyleczysz, to nastepne wizyty zacznij od 5 minut... 5-5-5-7-10-10-10-12-15 - mniejwiecej tak to powino wygladac, a to tez zalezy od rdzaju karnacji...

Adam

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Agnes, 27-03-2006, 10:35

Najwyraźniej spaliłaś się :(

Agnes

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, | pamana, 27-03-2006, 11:34

W piątek byłam na solarium ( 20 min ), byłam pierwszy raz na solarium
gratuluje :-/ pierwszy raz i 20 minut,spalislas skore i tyle. swoja droga czy panna z solarium przeprowadzila wywiad przed wpuszczeniem cie na łóżko?

zapenw nie bo niky o zdrowych zmyslach nie dalby ci na pierwszy raz 20 minut.liczy sie zarabianie kasy a nie dobro klienta :-/ p.

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Maluszek, 27-03-2006, 12:33

Użytkownik "pamana" napisał w wiadomości
gratuluje :-/ pierwszy raz i 20 minut,spalislas skore i tyle. swoja droga czy panna z solarium przeprowadzila wywiad przed wpuszczeniem cie na łóżko?

zapenw nie bo niky o zdrowych zmyslach nie dalby ci na pierwszy raz 20 minut.liczy sie zarabianie kasy a nie dobro klienta :-/ p.
hmmm...ja na początku chodziłam od 10 min. aż doszłam do 20 min... i teraz chodzę zawsze na 20 minut, raz w tygodniu albo i rzadziej... ale musze przyznać że zawsze miałam cimną karnację ...

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Agata, 27-03-2006, 14:25

Drogie Panie ale ja wcale nie jestem spalona ( skóra łuszczy mi się tylko na twarzy, nie mam bąbli, skóra nie jest czerwona ). Byłam na 20 min ale widocznie lampy są już stare i słabo grzeją. Występują u mnie tylko takie objawy, które wypisałam w 1 poście.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | @nn, 27-03-2006, 15:41

Użytkownik "Agata" napisał w wiadomości news:179b.00000006.4427757f [at] newsgate.onet.pl...
W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy (
20 minut na pierwszy raz??? Ja za pierwszym razem byłam 7 minut, a w ogóle nie przekraczam nigdy 10 - opalenizna jest może słabsza natomiast nie obłażę ze skóry ;)) Ania
******e-mail: www.cerbermail.com/?Y8Pg93XYwQ *******gg:1737648******* ************************* www.madej.master.pl ************************ "Tylko pokłady bezinteresownego skurwysyństwa mają nieograniczone możliwości regeneracyjne."

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Agnes, 27-03-2006, 16:03

Użytkownik " [at] nn" napisał w wiadomości news:4427cf7d$1 [at] news.home.net.pl...
Użytkownik "Agata" napisał w wiadomości news:179b.00000006.4427757f [at] newsgate.onet.pl... 20 minut na pierwszy raz??? Ja za pierwszym razem byłam 7 minut, a w ogóle nie przekraczam nigdy 10 - opalenizna jest może słabsza natomiast nie obłażę ze skóry ;)) Ania
Ja raz poszłam po długiej przerwie na 8 minut. Baba (głupia krowa) miała mnie dać na najsłabsze łóżko (miała 5 rodzajów). Dała mnie na środkowe (3). Byłam poparzona, jakby mnie ktoś do wrzątku wsadził, dostałam gorączkę, a bąble były wielkie jak dłoń, aż czułam jak mi sie w nich płyn przelewa [at] #$%$# [at]

Agnes

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | @nn, 27-03-2006, 16:09

Użytkownik "Agnes" napisał w wiadomości news:e08kb3$jer$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Ja raz poszłam po długiej przerwie na 8 minut. Baba (głupia krowa) miała mnie dać na najsłabsze łóżko (miała 5 rodzajów). Dała mnie na dostałam gorączkę, a bąble były wielkie jak dłoń, aż czułam jak mi sie w nich płyn przelewa [at] #$%$# [at]
No to jeszcze wyjaśnię, do solarium chodzę bardzo rzadko, solarium jest takie: www.aquapark.com....olaria.html , przed pierwszym razem dokładnie przeczytałam instrukcję, rozmawiałam z facetem z obsługi, on proponował 8-10 min ja się zdecydowałam na 7.

Ania
******e-mail: www.cerbermail.com/?Y8Pg93XYwQ *******gg:1737648******* ************************* www.madej.master.pl ************************ "Tylko pokłady bezinteresownego skurwysyństwa mają nieograniczone możliwości regeneracyjne."

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Agnes, 27-03-2006, 16:39

Użytkownik "Agata" napisał w wiadomości news:09d0.0000005c.4427d9bd [at] newsgate.onet.pl...
Drogie Panie ale ja wcale nie jestem spalona ( skóra łuszczy mi się tylko na twarzy, nie mam bąbli, skóra nie jest czerwona ). Byłam na 20 min ale widocznie lampy są już stare i słabo grzeją. Występują u mnie tylko takie objawy, które wypisałam w 1 poście.

Swędzenie, o którym piszesz oznacza lekkie poparzenie. Może lampy nie były stare tylko właśnie nowe. Jak poszłam na solarium po zmianie lamp, to babeczka pozwoliła mi wejśc tylko na 5 mint a i tak mialam podobne objawy jak u Ciebie. Po 3 dniach powinno przejsć

Agnes

Re: Solarium = skóra swędzi i schodzi, Czy to normalne objawy ? | Bongiorno, 29-03-2006, 17:49

W piątek byłam na solarium ( 20 min ), od soboty schodzi mi skóra z twarzy
(
opalenizna zanika ) a także mam nocne swędzenie skóry szczególnie na
klatce
piersiowej ( swędzenie nasila się gdy kłade się spać, skóra mnie tak mocno swędzi, że musze się drapać i nie mogę zasnąć - nie wiem kiedy te
swędzenie
ustanie, dzisiejsza noc była koszmarna ) Czy to są normalne objawy po sztucznym słońcu ? ( byłam pierwszy raz na
solarium
i dziękuje, więcej problemów niż pożytku, opalenizny już praktycznie nie
mam )

A czy te objawy to: najpierw ukłócie a potem swędzenie ??. Pytam bo ostatnio byłem na solarium i napewno sie nie spaliłem, a mam własnie takie objawy, bardzo drażniące i też nie mogłem zasnąć. Czyżbym załapał jakąś grzybice ??

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Pokonaj stres w 10 minut Pokonaj stres w 10 minut

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Delikatny masaż dziecka Delikatny masaż dziecka

Jak radzić sobie z chorobami skórnymi Jak radzić sobie z chorobami skórnymi