Powiązane leki
(opisy)

Tagi

cycus newsgate zaniepokoic kupka wyprozniac dzidzia opinia mama pediatra bobasek

Fora dyskusyjne

zobacz Częste wypróżnianie się (1)

zobacz Podwyższona ferrytyna u niemowlęcia (1)

zobacz kupka niemowlaka (2)

zobacz zielone kupki niemowle (6)

zobacz czy to kolki? (1)

zobacz Szczepionka na pneumokoki (4)

zobacz Problemy z wypróżnianiem u noworodka. (6)

zobacz wodniste kupki (1)

zobacz plastry detoksykacyjne a bypassy (1)

zobacz CEFALY-proszę o opinię. (0)

zobacz Omamy słuchowe i wzrokowe (4)

zobacz zaniepokojona (2)

zobacz Ciążą czy cos innego? (18)

zobacz Niskie granulocyty u roczniaka (0)

zobacz Brzuch jak balon. Problem z wypróżnianiem. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dzidzia nie robi kupki

dzidzia nie robi kupki

zaniepokojona mama, 29-03-2006, 14:51

Jestem bardzo zaniepokojona kupką mojego bobaska. ma 4,5 miesiąca karmiony cycusiem. ostatnio dostał marchew, jabłko, ziemniaka (gerber) i od tygodnia nie zrobił kupki. Czy to normalne bo już się denerwuję.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: dzidzia nie robi kupki | Iwona_s, 29-03-2006, 17:31

Użytkownik "zaniepokojona mama" napisał w wiadomości

Jestem bardzo zaniepokojona kupką mojego bobaska. ma 4,5 miesiąca karmiony cycusiem. ostatnio dostał marchew, jabłko, ziemniaka (gerber) i od tygodnia nie zrobił kupki. Czy to normalne bo już się denerwuję.
Nasuwa mi sie pytanie. Jesli dzidzia jest na cycu, to po co dajesz cos innego, tym bardziej jakies gotowce? Cyc zapewne wystarczy. Co do kupki przyczyna moze takze tkwic w tym co sama zjadlas. Nie czekaj dluzej-zglos sie do lekarza. Moze potrzebna bedzie lewatywa. Masuj brzuszek dziecka delikatnymi ruchami w dol. Zrob takze letni, rozgrzewajcy oklad. Do picia cienki rumianek.

Pozdrawiam Iwona // Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego - w bledzie trwac / / Cyceron www.pajacyk.pl/index.php3

Re: dzidzia nie robi kupki | fajna laska, 29-03-2006, 17:36

Użytkownik "zaniepokojona mama" napisał

Zmiana diety i zonk. Nie, to nie jest normalne. Uzyj czopkow glicerynowych a najlepiej idz z maluchem do lekarza. Zaparcia sa tak samo niemile widziane jak biegunki. Z reszta sprobuj sama sie przez tydzien nie wyprozniac :)

Za uwagę dziękuje fajna laska

Re: dzidzia nie robi kupki | Dominika, 29-03-2006, 21:04

Użytkownik "zaniepokojona mama" napisał w wiadomości news:5317.00000055.442a82be [at] newsgate.onet.pl...
Wg opinii dwóch pediatrów, z którymi się konsultowałam to normalne przy dzidziusuach cycusiowych, nie wiem jak w innym przypadku, a czy podanie tych produktów zalecił lekarz? Czemu dzieciak nie jest tylko na cycusiu, jeszcze minimum 1,5 miesiąc?

Pozdrawiamy Dominika i Dominik 26.10.2005

Re: dzidzia nie robi kupki | scream, 30-03-2006, 12:39

Dnia 29 Mar 2006 14:51:10 +0200, zaniepokojona mama napisał(a):

kupką bobaska cycusiem kupki
(...)

Pójdź z bobaskiem na spacerek do lekarzunia pediatruni, żeby wykluczył ewentualnie jakieś paskudne choróbeczki.

PS. ...
best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Domowy pediatra Domowy pediatra

Endokrynologiczne i immunologiczne problemy w pediatrii Endokrynologiczne i immunologiczne problemy w pediatrii

Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii