Powiązane leki
(opisy)

Aurorix (Moclobemidum)

Mirtastad (Mirtazapinum)

Cipramil (Citalopramum)

Cital (Citalopramum)

Citaxin (Citalopramum)

Mobemid (Moclobemidum)

Velafax XL (Venlafaxinum)

Alventa (Venlafaxinum)

Asertin (Sertralinum)

Citabax (Citalopramum)

Tagi

apatia przetrwac zniechecic zasiag potrzebowac obnizyc lecytyna farmakologia trudny nastroj

Fora dyskusyjne

zobacz testosteron (9)

zobacz brak postępu porodu (0)

zobacz Ginekolog, który wykona deflorację (2)

zobacz oczy podczas pracy (2)

zobacz jak dostać się do szpitala klinicznego (1)

zobacz Przyspieszenie misiaczki- czy jest możliwe? (1)

zobacz Ból w nagarstkach. (1)

zobacz zwapnienie więzadła przedniego (1)

zobacz Szpital. (1)

zobacz bóle zawroty głowy apatia (0)

zobacz Apatia, senność, brak energii itp. (7)

zobacz Interpretacja wyników badań testosteronu (18)

zobacz Apatia, zamulenie i inne ... (8)

zobacz Fatalne samopoczucie (4)

zobacz Apatia (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czy lecytyna naprawde pomaga?

Czy lecytyna naprawde pomaga?

Lech, 31-03-2006, 22:50

Witam, Jak w temacie: czy lecytyna faktycznie pomaga? - nie tyle na samą pamięć, ale raczej trudności z koncentracją, obniżenie nastroju, apatię i zniechęcenie. Mam 40 lat, jestem osobą niepełnosprawną, żyję w dość dużym odcięciu od świata. Wiem, że pomógłby mi aktywniejszy tryb życia, ale chwilowo dla przetrwania trudnego okresu potrzebuję chyba jakiejś farmakologii. Pozdrawiam Lech

Re: Czy lecytyna naprawde pomaga? | Iwona_s, 02-04-2006, 13:19

Użytkownik "Lech" napisał w wiadomości

Jak w temacie: czy lecytyna faktycznie pomaga? - nie tyle na samą pamięć, ale raczej trudności z koncentracją, obniżenie nastroju, apatię i zniechęcenie. Mam 40 lat, jestem osobą niepełnosprawną, żyję w dość dużym odcięciu od świata. Wiem, że pomógłby mi aktywniejszy tryb życia, ale chwilowo dla przetrwania trudnego okresu potrzebuję chyba jakiejś farmakologii.
Nie zrozum mnie zle, ale wydaje mi sie, ze potrzebujesz raczej kogos bliskiego (przyjaciela/znajomego), i rozmowy z psychologiem badz psychiatra. Uwazam, ze powinienes o swoim problemie powiedziec swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu, a ten odpowiednio cie pokieruje :)

Pozdrawiam Iwona // Gdy widzimy juz tylko to, co chcemy widziec, osiagnelismy duchowa slepote // Marie von Ebner-Eschenbach www.pajacyk.pl/index.php3

Re: Czy lecytyna naprawde pomaga? | Lech, 02-04-2006, 16:09

Iwona_s wrote:

Nie zrozum mnie zle, ale wydaje mi sie, ze potrzebujesz raczej kogos bliskiego (przyjaciela/znajomego), i rozmowy z psychologiem badz psychiatra. Uwazam, ze powinienes o swoim problemie powiedziec swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu, a ten odpowiednio cie pokieruje :)
Myślę, że dobrze Cię rozumiem i widzę, że Ty mnie też. Rzecz w tym, że Twoje rady są na razie poza moim zasięgiem (w będę się wgłębiał w opisy jak specyficzna jest moja sytuacja). Muszę przetrwać dość trudne czasy i potrzebuję poprawić sobie nastrój. Stąd myśl o lecytynie. Internetowe kontakty nie zastąpią żywych ludzi, tak samo farmakologia. Ale jak nie ma wyjścia... Stąd moje pytanie. Pozdrawiam Lech

Re: Czy lecytyna naprawde pomaga? | Iwona_s, 02-04-2006, 20:41

Myślę, że dobrze Cię rozumiem i widzę, że Ty mnie też. Rzecz w tym, że Twoje rady są na razie poza moim zasięgiem (w będę się wgłębiał w opisy jak specyficzna jest moja sytuacja). Muszę przetrwać dość trudne czasy i potrzebuję poprawić sobie nastrój. Stąd myśl o lecytynie. Internetowe kontakty nie zastąpią żywych ludzi, tak samo farmakologia. Ale jak nie ma wyjścia... Stąd moje pytanie.
Niekoniecznie poza zasiegiem. Przez internet tez mozesz sobie pomoc, np.: www.niepelnospraw...dge/x/13179 www.idn.org.pl/

Lecytyna pewnie nie zaszkodzi, ale czy pomoze? Nie wiem. Napewno nie na "obniżenie nastroju, apatię i zniechęcenie". Niektorzy chwala sobie Deprim - nie mam zdania, bo nie uzywalam.

Pozdrawiam Iwona //Kto nie chce - szuka powodu, kto chce - szuka sposobu// www.pajacyk.pl/index.php3

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Pokonać depresję i stan obniżonego nastroju Pokonać depresję i stan obniżonego nastroju

Powiedz STOP! Apatii, depresji, chandrze, nerwicom Powiedz STOP! Apatii, depresji, chandrze, nerwicom

Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców

Trudna dorosłość osób z zespołem Downa. Jak możemy wspomóc? Trudna dorosłość osób z zespołem Downa. Jak możemy wspomóc?

Leczenie czakramów i energia kundalini Leczenie czakramów i energia kundalini