Tagi

migdalic swiadczyc doradzic niepokoic powiekszyc marzka prawy gardlo przelykac slina

Fora dyskusyjne

zobacz ból migdała (0)

zobacz Przełyk-ból gardła (3)

zobacz Ból gardła, węzeł chłonny (3)

zobacz przewlekle powiększony migdał (0)

zobacz problem z gardłem (0)

zobacz Owrzodzenie Migdałka (0)

zobacz Powiekszony lewy migdal (0)

zobacz spuchnięty język gardło problem z piciem jedzeniem (2)

zobacz możliwość tęzca (0)

zobacz Problem z tarczycą i sercem (27)

zobacz Dziwne przeskakiwanie w gardle (0)

zobacz Ciągly ból Gardla od 2 lat. (0)

zobacz kulka w gardle (0)

zobacz problem z przełykaniem śliny (4)

zobacz problem z przełykaniem (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » powiększony migdał

powiększony migdał

Marzka, 01-04-2006, 19:40

Witam, mam pytanie o czym może świadczyć powiększony prawy migdał. Przy przełykaniu śliny tak jakby bolało mnie gardło, ale tylko z jednej strony. Niepokoi mnie to, może ktoś coś doradzi?

Pozdrawiam, Marzka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wyglądaj świetnie każdego dnia Wyglądaj świetnie każdego dnia

Opieka paliatywna Opieka paliatywna

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego 100 pytań i odpowiedzi na temat raka gruczołu krokowego

Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania. Clean. Przełomowy program, dzięki któremu twoje ciało odzyska naturalną zdolność do samouzdrawiania.