Powiązane leki
(opisy)

Argol Essenza Balsamica

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Soventol (Bamipini lactas)

Tanno Hermal Lotio

Manusan (Chlorhexidinum gluconicum)

Antyperspirant

Szałwia

Pedipur (Methenaminum)

Pedipur S (Methenaminum, Sulphur, Zinci oxidum)

Dla Diabetyków

Tagi

akulka drzewo mamut astra chwytny cukier swedzic siliana galaz dlon

Fora dyskusyjne

zobacz Hipoglikemia. I co dalej? (0)

zobacz niski poziom cukru (3)

zobacz Rozchwiana tarczyca? (1)

zobacz Bóle w dłoniach od zimna (3)

zobacz Sucha, swędząca skóra (3)

zobacz Regularne swędzenie bez wysypki (4)

zobacz herbata -> swędzenie (1)

zobacz Operacja (0)

zobacz Drożny otwór owalny,Łagodne zwężenie gałęzi płucnych (2)

zobacz zatoki a nerwy (0)

zobacz zapalenie nerwu w chorobach zatok ? (0)

zobacz Prosze o przetłumaczenie tej diagnozy (9)

zobacz Turystyka zdrowotna w Polsce (0)

zobacz Czy to cholestaza? (0)

zobacz zmiany skórne na dłoniach (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » swedzenie dloni i stop

swedzenie dloni i stop

siliana, 02-04-2006, 15:31

najpierw swedzialy mnie wnetrza dloni, a teraz stopy. swedzenie takie, az boli. zadnych chorob dermatologicznych nie mam. co to moze byc?

Re: swedzenie dloni i stop | Misia, 03-04-2006, 16:45

siliana wrote:

najpierw swedzialy mnie wnetrza dloni, a teraz stopy. swedzenie takie, az boli. zadnych chorob dermatologicznych nie mam. co to moze byc?
Przyczyna jest prosta. Nastepuje szybka zmiana struktury kosci i skora sie rozciaga stad swedzenie. Jak jeszcze nie to wkrotce zaczniesz odczuwac mocne swedzenie w okolicy kosci ogonowej. Jako efekt koncowy bedziesz miala chwytne dlonie i stopy i dlugi ogon przydatny gdy zapragniesz zwisac z galezi gowa w dol. Bedziesz miala trudnosc chodzic po ziemi i utrzymac postawe pionowa. Natomiast smigajac po drzewach i galeziach bedziesz nie do przescigniecia. Bardzo lubisz banany?

Re: swedzenie dloni i stop | Wiesława, 03-04-2006, 19:28

bardzo zabawne. zwłaszcza z tym drzewem. Ludzie mają problemy, a ty takie głupoty

Użytkownik "Misia" napisał w wiadomości news:4431350D.DEC74E25 [at] op.pl...

siliana wrote:

az
Przyczyna jest prosta. Nastepuje szybka zmiana struktury kosci i skora sie rozciaga stad swedzenie. Jak jeszcze nie to wkrotce zaczniesz odczuwac
mocne
swedzenie w okolicy kosci ogonowej. Jako efekt koncowy bedziesz miala
chwytne
dlonie i stopy i dlugi ogon przydatny gdy zapragniesz zwisac z galezi gowa
w
dol. Bedziesz miala trudnosc chodzic po ziemi i utrzymac postawe pionowa. Natomiast smigajac po drzewach i galeziach bedziesz nie do przescigniecia. Bardzo lubisz banany?

Re: swedzenie dloni i stop | Akulka, 04-04-2006, 03:11

Użytkownik "siliana" napisał w wiadomości news:442fb19f$0$1467$f69f905 [at] mamut2.aster.pl...
Cukier, zbadaj cukier - koniecznie...

Pozdrawiam, Akulka

Re: swedzenie dloni i stop | siliana, 04-04-2006, 19:04

Użytkownik "Akulka" napisał w wiadomości news:e0sa4t$hht$1 [at] inews.gazeta.pl...

Cukier, zbadaj cukier - koniecznie...
ale jak - taki na czczo i 2 godz po posilku, czy krzywa cukrowa?

Re: swedzenie dloni i stop | Akulka, 05-04-2006, 01:26

Użytkownik "siliana" napisał w wiadomości news:4432867f$0$1466$f69f905 [at] mamut2.aster.pl...
Użytkownik "Akulka" napisał w wiadomości news:e0sa4t$hht$1 [at] inews.gazeta.pl...

ale jak - taki na czczo i 2 godz po posilku, czy krzywa cukrowa?
Nie jestem lekarzem - moze po prostu idź do niego, opisz objawy i poproś o badania? Moja mama miała takie swędzenia+czasami w uszach i wyszła jej cukrzyca utajona (w krzywej cukrowej). Lepiej tę dolegliwość mieć z głowy niż mieć ją i nawet o niej nie wiedzieć... bo przyczynia się do poważniejszych chorób i powikłań.

Pozdrawiam, Akulka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Psychogeriatria Psychogeriatria

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Drzewa pomagają leczyć Drzewa pomagają leczyć

Uzdrawiające energie drzew Uzdrawiające energie drzew

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cukrzyca