Tagi

nadgarstek czajnik ruszac trzeszczec przylozyc woda palec pochewka zapalic przejsc

Fora dyskusyjne

zobacz zapalenie sciegna-trzeszczenie (2)

zobacz Wysięk w pochewce ścięgien (1)

zobacz zapalenie pochewek sciegien (67)

zobacz ZAPALENIE POCHEWEK ŚCIĘGNA NADGARSTKA (39)

zobacz Nadgarstek - zapalenie pochewki sciegna kciukowego (2)

zobacz Przewlekłe suche zapalenie pochewek ścięgien mięśni w obrębi (0)

zobacz zapalenie sciegna- trzeszczenie (5)

zobacz strzelajace palce u ręki (1)

zobacz Zapalenie pochewek sciegnistych przedramienia (1)

zobacz Czy wymieniać gips? (6)

zobacz Problem z nadgarstkiem. (0)

zobacz Cieśń nadgarstka w ciąży (0)

zobacz Biegunka po ketonalu? (4)

zobacz Boli mnie palec u nogi (4)

zobacz Nadgarstek - do operacji? (1)

lamb new zealand

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zapalenie pochewki ścięgna

zapalenie pochewki ścięgna

TMK, 12-04-2006, 14:56

Wygląda na zapalenie pochewki jakiegoś prostownika nadgarstka. Nie uderzyłam się ale bardzo intensywnie pracowałam w ogródku. wpierw na przedramieniu pojawiła się opuchnięta gulka- nie jest duża i nie jest zaczerwieniona.trochę boli przy ucisku,no i jak usiłuję np nalać wodę z czajnika. Dzisiaj jest już trzeci dzień i nie przeszło.Gorzej, jak przyłożę na to miejsce palce drugiej ręki i ruszam nadgarstkiem to czuję trzeszczenie-skrzypienie. Nie znalazłam nigdzie opisów jak długo to trwa i co z tym robić ruszać i trenować czy unieruchomić? smarować czymś?, Terminy do lekarzy na długo po świętach...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie przy komputerze Zdrowie przy komputerze

Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii

Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową

Wróćmy do ziół leczniczych Wróćmy do ziół leczniczych

Uzdrawiająca siła wody Uzdrawiająca siła wody