Powiązane leki
(opisy)

Tagi

jednakowy kondom faja silno uzywac znieczulacz mieknac plemnikobojczy erekcja utrzymac

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z utrzymaniem wzwodu-21 lat (5)

zobacz Silna opuchlizna oka (0)

zobacz Brazowe plamienie;-( (3)

zobacz Plastry antykoncepcyjne (12)

zobacz Czy znacie jakieś środki antykoncepcyjne bez recepty? (13)

zobacz Tabletki anty (1)

zobacz JAKI KREM PLEMNIKOBÓJCZY (0)

zobacz Spermicydy w kremie (2)

zobacz CO OZNACZAJĄ TE OBJAWY (2)

zobacz pantex (2)

zobacz pantex oval (1)

zobacz Jakie są szanse.??? (1)

zobacz Bez zabezpieczenia! (1)

zobacz krwinki białe (3)

zobacz mxd (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak utrzymac silna erekcję?

Jak utrzymac silna erekcję?

Loss, 13-04-2006, 13:04

Podczas stosunku.Zdarza mi sie używać kondomów ze środkiem plemnikobójczym i po pewnym czasie faja jakby troche mięknie.Czy znacie jakies skuteczne sposoby na utrzymanie jednakowej erekcji podczas całego stosunku?Nie tylko podczas używania znieczulaczy.

aeiou

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam

Urologia Podręcznik dla studentów medycyny Urologia Podręcznik dla studentów medycyny

Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach Bóle kręgosłupa w pytaniach i odpowiedziach

I ty możesz schudnąć (CD gratis) I ty możesz schudnąć (CD gratis)

Montignac dla kobiet. Jak schudnąć i utrzymać wagę za pomocą indeksu glikemicznego Montignac dla kobiet. Jak schudnąć i utrzymać wagę za pomocą indeksu glikemicznego